Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Büyükşehir Adayı Böcek, ‘Dostlar Meclisi’nde…
Büyükşehir Adayı Böcek, ‘Dostlar Meclisi’nde…
Büyükşehir Adayı Böcek, ‘Dostlar Meclisi’nde… Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Dostlar Meclisi’nin konuğu oldu. Antalya Dostlar Meclisi, CHP Antalya Büyükşehir...
22 Ocak 2019 09:34
Font1 Font2 Font3 Font4

Büyükşehir Adayı Böcek, ‘Dostlar Meclisi’nde…
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Dostlar Meclisi’nin konuğu oldu.

Antalya Dostlar Meclisi, CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek’i konuk olarak ağırladı. Dostlar Meclisi Başkanı Kamile Gülgün Yıldırım, kentin dinamikleriyle düzenli olarak bir araya geldiklerini belirterek, Antalya’ya ilişkin fikir ve düşünceleri, Dostlar Meclisi’nde masaya yatırdıklarını söyledi. Bu anlamda son olarak Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek’i konuk olarak ağırlamak istediklerini bildirdi.

Konyaaltı Belediye Başkanı olarak Dostlar Meclisi’yle zaman zaman bir araya geldiklerini ifade eden Muhittin Böcek, bu buluşmalarına Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak katıldığını söyledi. Başkan Muhittin Böcek, Konyaaltı’nı 20 yılda Antalya’nın en gözde ilçelerinden biri haline getirdiklerini belirterek, “Yaptığımız çalışmalarla Konyaaltı, Türkiye’nin en önemli turizm bölgesi oldu. Doğalgaz çalışmalarının bütünüyle tamamlandığı Konyaaltı’nı parkları, yeşil alanları ve sosyal donatı alanlarıyla, halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda planladık. Konyaaltı, yerli ve yabancı misafirlerimizin en çok ilgi gösterdiği bir İlçe haline geldi” dedi.

DSC 4885

Başkan Muhittin Böcek, sosyal belediyecilik örneğinin Konyaaltı’nda hissedildiğini belirterek, şöyle konuştu; “Gıda ve Giyim Bankası, Evde Bakım Hizmeti, Emekli Kahvesi, Yaşlılar Kreşi, Çocuk Kreşleri, Sosyal Hizmet Merkezi, Kütüphane, Gençlik Lokali, Kız Öğrenci Yurdu, Kadınlar Lokali gibi Türkiye’de örnek gösterilen birçok projeyi hayata geçirdik. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarımız Türkiye’nin en önemli fuarları arasına girdi. Belediyecilik hizmetlerinde hep ilkleri yaptık. Şimdi de daha güzel hizmetleri Antalya’mız için yapacağız.”

DSC 4890

Her siyasi görüşten üyenin yer aldığı Meclis’te kendisinden övgüyle bahsedilmesini takdirle karşıladığını ifade eden Muhittin Böcek, Dostlar Meclisi Başkanı Kamile Gülgün Yıldırım’a da ayrıca teşekkür etti. Başkan Böcek, daha sonra Dostlar Meclisi üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa