Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
CHP’li Budak: Başkan Gül’e sahip çıkın
CHP’li Budak: Başkan Gül’e sahip çıkın
CHP’li Budak: Başkan Gül’e sahip çıkın Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile birlikte ilçedeki çeşitli sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Kemerlilere “Belediye başkanımıza sahip...
14 Mart 2019 09:18
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP’li Budak: Başkan Gül’e sahip çıkın

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile birlikte ilçedeki çeşitli sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Kemerlilere “Belediye başkanımıza sahip çıkın. Hem Kemer’de, hem de Büyükşehir’de desteğinizi bekliyoruz” diye seslendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal ile birlikte ilçedeki sivil toplum kuruluşlarını, esnafı ve vatandaşları ziyaret etti.

“İDDİALIYIZ, PROJELERİMİZ HAZIR”

Ziyaretler öncesi CHP Kemer İlçe Başkanlığı’nda partililer ile bir araya gelen Budak, 31 Mart seçimlerine hem ilçelerde, hem de Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde iddialı girdiklerini vurguladı. Turizmin sorunlarını bildiklerini kaydeden Çetin Osman Budak, bu sorunların çözecek projelerinin hazır olduğunu söyledi

BUDAK’TAN GÜL’E ÖVGÜ

Konuşmasında Kemer Belediye Başkan Mustafa Gül’den övgüyle bahseden CHP’li Vekil Budak, “Başkanımız iyi gününde, kötü gününde her zaman vatandaşlarımızın yanında yer alıyor. Özellikle sosyal belediyecilik konusunda örnek bir çalışma sergiliyor. Kendisini takdirle takip ediyoruz” diye konuştu.

STK’LARI ZİYARET ETTİLER

CHP’li heyet, daha sonra Kemer Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Akın ve sanayi esnafını, Kemer Turizmci ve İşadamları Derneği (KEMİAD) yönetim kurulunu, Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Tıraş ve yönetimini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ”

Kemer’de yaşanan afetlerde her zaman halkın ilk yardımına koşanın Kemer Belediyesi ve Başkan Mustafa Gül olduğuna dikkat çeken Budak, “Son yaşadığımız afetlerde de Başkan Gül esnafın ve vatandaşların yanında oldu. Onların acılarını paylaşırken hasar gören evlerin ve işyerlerinin onarımını kısa sürede sağladı. O size sahip çıkıyor, siz de Başkanınıza sahip çıkın. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi için de değerli Kemerlilerin desteğini bekliyoruz” dedi.

SANAYİ ESNAFINDAN TEŞEKKÜR
Kemer Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkan Mehmet Akın ise “Ocak ayında yaşadığımız hortum felaketi sonrası imdadımıza yetişen Başkanımız Mustafa Gül,  zarar gören dükkânlarımızın sundurmalarının saçları, demirlerini ve malzemelerini alarak yaralarımızı sardı. Sanayimize 55 yeni dükkân yapılması konusunda talebimiz, Başkanımızın desteğiyle Kemer Belediye Meclisi’nden geçti. Henüz Büyükşehir Belediyesi onaylamadı. Başkanımızdan Allah razı olsun, bizleri her zaman destekliyor” şeklinde konuştu.

VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİLER

CHP’li Vekil Budak,  Başkan Gül ve Başkan Hüsnü Ünal ile beraberindeki partililer, STK ziyaretlerinin ardından Çamyuva Mahallesi semt pazarını ziyaret ederek esnafla ve vatandaşlarla sohbet etti. Heyet, Çamyuva Mahallesi’nde bir kahvehane toplantısı da düzenleyerek mahalle sakinleri ile dertleşti. YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa