Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Nail Dülgeroğlu hızlı başladı
Nail Dülgeroğlu hızlı başladı
Nail Dülgeroğlu hızlı başladı Milliyetçi Hareket Partisi Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Dülgeroğlu, ilçede çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Dülgeroğlu, çalışmaları kapsamında ilk olarak İskele Mahallesi’nde bulunan...
3 Şubat 2019 09:39
Font1 Font2 Font3 Font4

Nail Dülgeroğlu hızlı başladı

Milliyetçi Hareket Partisi Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Dülgeroğlu, ilçede çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Dülgeroğlu, çalışmaları kapsamında ilk olarak İskele Mahallesi’nde bulunan soğuk hava tesisini ziyaret etti. Dülgeroğlu, burada işçilerle ve iş yeri sahibiyle bir süre sohbet etti. Yeni dönemde ilçede istihdamın arttırılmasına yönelik projeler yapacaklarını belirten Dülgeroğlu, “Üreten, çalışan ve kazanan bir Finike için gerekli adımları hep birlikte atacağız” dedi. 

Finike Devlet Hastanesi’ne bir ziyaret gerçekleştiren Dülgeroğlu,  hastanede personel ve doktorlara kolay gelsin temennilerini ilettti.  Dülgeroğlu, ayağından ameliyat olan Osman Gökhan, Nöroloji servisinde yatan Veli Sütçüoğlu ve bronşit teşhisi koyulan 3 aylık Hayal Toptaş’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. 

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, daha sonra ilçe merkezinde bulunan bir kafede gençlerle bir araya geldi. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Dülgeroğlu, gençlerle yakından ilgilenirken, yeni dönemde gençlik merkezleri ve gençlere yönelik istihdam projelerini hayata geçireceklerini ifade etti. Dülgeroğlu’nun gençlerle yaptığı sohbete Yalnız Mahalle Muhtarı İsmail Özdemir’de katıldı. MHP Finike Belediye Başkan Adayı Dülgeroğlu, program sonunda gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi. YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa