Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
On binler Atatürk için buluştu
On binler Atatürk için buluştu
On binler Atatürk için buluştu Konyaaltı Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Antalya’ya Gelişinin 89’uncu yıl dönümünü Cumhuriyet Meydanı’nda binlerce Antalyalının izlediği muhteşem bir Koray Avcı konseriyle kutladı. Ulu Önder Gazi...
7 Mart 2019 11:56
Font1 Font2 Font3 Font4

On binler Atatürk için buluştu

Konyaaltı Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Antalya’ya Gelişinin 89’uncu yıl dönümünü Cumhuriyet Meydanı’nda binlerce Antalyalının izlediği muhteşem bir Koray Avcı konseriyle kutladı.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Antalya’ya Gelişinin 89’uncu yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Cumhuriyet İçin El Ele Platformu öncülüğünde sabah Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreniyle başlayan kutlamalar, akşam ise Konyaaltı Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirdiği Koray Avcı konseriyle devam etti. Konseri Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’da izledi. Konsere yoğun ilgi gösteren Antalyalılar, Cumhuriyet Meydanı’nı tıka basa doldurdu.

Çok anlamlı ve özel bir günde Antalyalı hemşehrilerimle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Türkiye’nin kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 89. yıl dönümünde sizlerle beraberiz. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın. 25 yıllık siyasi hayatımda bizi seven, seçen siz değerli hemşehrilerimi mahcup etmeden belediye başkanlığı yaptım. Bütün çalışmalarımı Mustafa Kemal Atatürk’ün devrim ve ilkeleri doğrultusunda yaptım. Ben ‘Andımız ile 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos ve Cumhuriyet Bayramı ile büyüdüm. Günü geldi bu meydanlarda bizlere Atamızın anmasını bile yaptırmadılar. Sizlerin desteği ile 31 Mart’ta Antalya’mızda yepyeni bir güneşli gün doğacak. Bundan sonra çalışmalarımı aynı azim ve kararlılıkla Gazipaşa’dan Kaş’a kadar kimseye ötekileştirmeden, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkesle birlikte Antalya’mızı yöneteceğiz” dedi.  

Başkan Muhittin Böcek’in konuşması alanı dolduranlardan yoğun alkış topladı. Konser saatinin gelmesiyle Cumhuriyet Meydanı’nda coşku arttı. Büyük bir coşku içinde sahne alan ünlü sanatçı Koray Avcı, Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran Antalyalılara muhteşem bir konser gerçekleştirdi. Alanı dolduran vatandaşlar Koray Avcı’nın şarkılarını eşlik ederek,  unutulmaz bir gece yaşadı. Başkan Böcek, günün anısına Koray Avcı’ya Atatürk’ün çok özel bir fotoğraf çerçevesini hediye etti. Antalya’nın kendi için çok özel bir yeri olduğunu söyleyen Koray Avcı, “Çok güzel bir hediye, evimin en özel yerine asacağım” dedi. Başkan Muhittin Böcek, konser anısına Koray Avcı ile öz çekim yaparak, bu anı ölümsüzleştirdi. Yaklaşık iki saat sahne de kalan Koray Avcı, şarkılarıyla muhteşem bir konsere imza attı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa