Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Sendikacılardan Başkan Gül’e destek
Sendikacılardan Başkan Gül’e destek
Sendikacılardan Başkan Gül’e destek Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek, 31 Mart yerel seçimleri için desteklerini bildirdi. Balık, ”Atatürkçü, çağdaş demokratik,...
5 Şubat 2019 11:56
Font1 Font2 Font3 Font4

Sendikacılardan Başkan Gül’e destek

Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek, 31 Mart yerel seçimleri için desteklerini bildirdi. Balık, ”Atatürkçü, çağdaş demokratik, laik demokratik belediye başkanlarının göreve gelmesini istiyoruz” dedi. 

Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık, Tüm Yerel Sen Genel Mali Sekreteri Hürdoğan Arslan, Eğitim İş Antalya Şube Başkanı ve Birleşik Kamu İş İl Temsilcisi Fatin Iltar ile Eğitim İş Kemer İlçe Temsilcisi Arif Demirtaş, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ettiler.

“EĞİTİMİN HER ZAMAN DESTEKÇİYİZ”

Bu nazik ziyaretleri için heyete teşekkür eden Başkan Gül, “Öğretmen ve öğrencilerimiz bizim için çok önemli. Eğitime her zaman destek veriyoruz. Okullarımızın her türlü eksiğini gideriyor ve öğrencilerimize bisiklet, tablet, satranç takımı ve kırtasiye malzemeleri hediye ediyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde de değerli öğretmenlerimiz için özel bir gece düzenliyoruz. Eğitime desteklerimizi bundan sonra da devam edecek” dedi.

“GÜL ÖRNEK BİR BAŞKAN”

Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık ise, “Başkanımız Mustafa Gül, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin her zaman yanında oluyor. Sendikamıza da her zaman destek veriyor. Kendisine yürekten teşekkür ediyoruz. Biz de 31 Mart yerel seçimlerinde Kemer ilçemizde Başkanımız Mustafa Gül’ü destekleyeceğiz. Çünkü Atatürkçü, çağdaş, laik, demokrat belediye başkanlarının göreve gelmesini istiyoruz. Mustafa Gül de bu konuda örnek bir başkandır” dedi.

BALIK’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Ziyaret sonunda Mehmet Balık, Başkan Gül’e sendikalarının yayın organı olan “Kamucu Tavır “ isimli dergiyi hediye etti. Başkan Gül de Genel Başkan Balık’a ziyaret anısına plaket verdi.  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa