Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
3’ÜNCÜ İŞLERİNDE YAKALANDILAR
3’ÜNCÜ İŞLERİNDE YAKALANDILAR
ANTALYA’da bir kuyumcuya sahte bilezik satmaya çalışan 3 kişi polisin operasyonuyla yakalandı. Şüphelilerin Finike ve Kumluca ilçelerinde bulunan 2 ayrı kuyumcuyu da dolandırdıkları ortaya çıktı. Muratpaşa İlçesi’nde bulunan bir kuyumcuya...
30 Mayıs 2015 18:58
Font1 Font2 Font3 Font4

ANTALYA’da bir kuyumcuya sahte bilezik satmaya çalışan 3 kişi polisin operasyonuyla yakalandı. Şüphelilerin Finike ve Kumluca ilçelerinde bulunan 2 ayrı kuyumcuyu da dolandırdıkları ortaya çıktı.

Muratpaşa İlçesi’nde bulunan bir kuyumcuya giden M.T., elinde çok miktarda bilezik bulunduğunu ve bozdurmak istediğini söyledi. Anlaşma üzerine bir süre sonra aynı iş yerine S.A.A. ve A.K isimli arkadaşları geldi. Burada kuyumcuya gerçek altın bileziği gösteren şüpheliler, çantada bulunan sahte bileziklerle dolandırmak istedi.

Dolandırılacağını anlayan işyeri sahibi 3 şüpheliyi para olmadığını belirterek bekletirken polise ihbarda bulundu. Kısa süre içinde operasyon için düğmeye basan polis, 3 şüpheliyi gözaltına aldı. Şüphelilerin arabasında ve üzerinde yapılan aramada 1610 TL ile 22 sahte bilezik ele geçirildi.
kuyumcu-dolandiricilari-yakalandi_2965_dhaphoto1
Daha önceden çeşitli suçlardan sabıkaları bulanan şüphelilerin Kumluca ve Finike ilçelerinde de iki kuyumcuyu dolandırdıkları ortaya çıktı. İfadeleri alınan 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa