Kapat
HEYACANIMIZ AZALMAZ…
HEYACANIMIZ AZALMAZ…
CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Aday adayı avukat Murat Bulat bir basın bülteni ile yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Murat Bulat’ın basın açıklaması şöyle: “ANTALYA’YA KARŞI SORUMLULUĞUM BAŞKAN ADAYLIĞIM İLE SINIRLI...
10 Şubat 2014 16:30
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Aday adayı avukat Murat Bulat bir basın bülteni ile yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Murat Bulat’ın basın açıklaması şöyle:
“ANTALYA’YA KARŞI SORUMLULUĞUM BAŞKAN
ADAYLIĞIM İLE SINIRLI DEĞİLDİR”
“GÖNÜLLERDE ALDIĞIM YER, BENİM İÇİN ÇOK DAHA DEĞERLİDİR”
CHP Muratpaşa Belediyesi Başkan adaylığı resmi açıklamasını yapan ilk aday adayı olarak Antalya ve Muratpaşa, beni “Muratpaşa’nın Muradı” kabul ederek bağrına basmıştır.
CHP’NİN MURATPAŞA ADAYI 17 ŞUBAT AKŞAMI SEÇİM KURULUNA SUNULACAK ADAYDIR.
Adaylık süreci, CHP Parti Meclisi’nin Muratpaşa Belediye Başkan adayı olarak, aday adaylığı başvurusunda bulunmamış Sayın Sultan Yeğen’in adının öne çıkmasıyla yeni bir döneme girmiştir. Cumhuriyet Halk Partisi’nin yetkili kurullarının 17 Şubat akşamı Seçim Kuruluna verecek olduğu listedeki tüm adaylar Cumhuriyet Halk Partisi’nin adaylarıdır.
CHP Parti Meclisi, an itibariyle, resmi bir açıklama yapmamış olması nedeni ile değerlendirmemizi CHP Parti Meclisi’nin açıklamasından sonra yapacağız. CHP Parti Meclisi’nin nihai kararı bütün Cumhuriyet Halk Partililer için bağlayıcıdır.
PARTİ MECLİSİ AÇIKLAMASI NE OLURSA OLSUN;
MURATPAŞA’NIN GÖNLÜNDE EDİNDİĞİMİZ YER BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR
Cumhuriyet Halk Partisi yetkili kurulları, başvuruları; adayların donanım ve niteliklerine, kamuoyunda kabul görmesine ve en yüce değer olan emeği de dikkate alarak, şeffaf yöntemlerle adayları belirler.
Aday olarak adı geçenlerle ilgili; olumlu olumsuz değerlendirme ve eleştiriler her seçmenin ve her partilinin en demokratik hakkı olup; şiddet içeren her yöntemi reddederek; demokratik kurallar çerçevesinde, görüşlerini dile getirilmesini anlayışla karşılıyorum.
Aday gösterilmememiz halinde; içimizdeki Antalya ve Muratpaşa heyecanı azalmaz.
Muratpaşa için, Antalya için, Türkiye için, daha özgür ve demokratik bir ülkenin yurttaşı olma onuru taşımak için, herkesin yarasını sarmak, canı yananların yanında olmak için çalışmaya daha büyük bir heyecanla devam edeceğim.
Sevgi ve saygılarımla.
Avukat MURAT BULAT
CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday AdayıYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa