Kapat
DÜLGEROĞLU’DAN HASYURT ÇIKARMASI
DÜLGEROĞLU’DAN HASYURT ÇIKARMASI
Ak Parti Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Hasyurt Sinema Kahvesi’nde yaptığı toplantıda coşkulu bir kalabalığa hitap etti.   ÇOK SEVDİĞİM DOSTUMDU Toplantıya, Hasyurt eski belediye başkanları İrfan Uğurlu ve...
14 Mart 2014 19:54
Font1 Font2 Font3 Font4

Ak Parti Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Hasyurt Sinema Kahvesi’nde yaptığı toplantıda coşkulu bir kalabalığa hitap etti.

 

ÇOK SEVDİĞİM DOSTUMDU

Toplantıya, Hasyurt eski belediye başkanları İrfan Uğurlu ve Mahmut Esen’i anarak başlayan Nail Dülgeroğlu, duygulu anlar yaşadı. Bir dost diyerek andığı Mahmut Esen hakkında konuşan Belediye Başkanımız, ‘‘Çok sevdiğim iyi bir dostumdu. Hasyurt’a da birçok hizmette bulundu. Ancak son zamanlarında biraz aksaklıklar oldu ve Hasyurt Belediyesi borçlandı. Muammer kardeşimiz de göreve gelir gelmez bu borçları ödemek için çaba gösterdi. Borçları da bitirdi ancak bu veya şu sebepten dolayı bazı hizmetler yapılamadı. Bu zorluklar altından çıkmasını bildi ve Hasyurt’a elinden geldiği kadar hizmette bulundu. Muammer Genç kardeşimizin Hasyurt’a yaptığı hizmetler için kendisine teşekkür ediyoruz’’ dedi.

 

PORTAKAL BAHÇELERİNİ KATLEDERSİN

Portakal bahçelerini imara açmaması sayesinde gelecek nesillere güzel bir miras bırakabildiklerini belirten Belediye Başkanımız Nail Dülgeroğlu, ‘‘MHP adayı arkadaş toplantılarında, ‘Finike Portakalı para etmiyor. Ben gelirsem çok yüksek fiyatlara satacaksınız artık portakalınız para edecek’ diyormuş. Sen yanındaki yiyicilere peşkeş çektiğin portakal bahçelerini, gelecek nesillere bırakacağımız mirasımızı ancak katledersin’’ diye konuştu.

 

VALİZİNİ HAZIRLAMIŞ

Nail Dülgeroğlu, ‘‘Şimdi tutturmuşlar değişim vakti, değiştirelim tarzında sloganlar… Sen önce kendini değiştirsene! Yıllardır Finike’ye gelemeyen kardeşini değiştirsene! Bu topraklarda mağdur ettiği, yuvasını yıktığı kaç kişi var biliyor musun? Bu arkadaş hayatının değişiklik planını yapıyor zaten merak etmeyin. Bunu vatandaş biliyor. 30 Mart akşamı önceden hazırladığı valiziyle doğru ağabeyinin yanına kaçacak’’ diye konuştu.

 

OTUZUNCU YILA 30 DEV PROJE

Otuzuncu yılına aday olan AK Parti Finike Belediye Başkanımız Nail Dülgeroğlu, 30 dev proje hazırladığını belirtti. Projeleri genel olarak gizli tuttuklarını söylerken Pazartesi günü hepsini açıklayacaklarını söyledi. Beş dönemdir verdiği bütün sözleri yerine getirdiğini belirten Dülgeroğlu, ‘‘Hepinizin gıptayla helal olsun diyeceği 30 dev projeyi de 5 yılda tamamlayıp hizmetinize sunacağız. Bu 30 projenin dışında önümüzdeki hafta Finike İmam Hatip Lisesi’nin ihalesini yapıyoruz, şimdiden hayırlı olsun. 14 Nisan’da da Emin Akın İlköğretim Okulu’nun yerine yapılacak 34 derslikli yeni ilköğretim okulunun ihalesini yapacağız. Eski okulun yıkım maliyetlerini de Finike Belediyesi olarak karşılıyoruz’’ dedi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa