Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
7 DEN 77’YE PEDAL ÇEVİRDİLER-FOTO GALERİ
7 DEN 77’YE PEDAL ÇEVİRDİLER-FOTO GALERİ
Antalya  Kent Konseyi tarafından bu yıl 18’incisi gerçekleştiren ‘Geleneksel 7’den 77’ye Bisiklet Turu’ adlı etkinlikte yaklaşık 200 bisikletli pedal çevirdi. Etkinliğe, engelli vatandaşlar, çocuklar ile kadınlar da ilgi gösterdi. Antalya...
17 Mayıs 2015 17:48
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya  Kent Konseyi tarafından bu yıl 18’incisi gerçekleştiren ‘Geleneksel 7’den 77’ye Bisiklet Turu’ adlı etkinlikte yaklaşık 200 bisikletli pedal çevirdi. Etkinliğe, engelli vatandaşlar, çocuklar ile kadınlar da ilgi gösterdi.
Antalya Kent konseyi tarafından kentte bisiklet kullanımının yaygınlaşmasına dikkati çekmek ve bisiklet yollarının açılması talebiyle ‘7’den 77’ye Bisiklet Turu’ adlı etkinlik yapıldı.

Bu yıl 18’incisi düzenlenen etkinlikte Atatürk Kültür Merkezi’nde bir araya gelen yaklaşık 200 bisikletli, kent içinde güvenli bisiklet kullanamadıklarına dikkati çekti. Etkinliğe katılanlar, bisiklet yolları ile alışveriş merkezleri, bankalar, kamu binaları, spor sahaları, kültür merkezleri gibi tüm toplu yaşam ve etkinlik alanlarında bisiklet park yerleri yapılmasını istedi.

RESİM GALERİSİ

[huge_it_slider id=”35″]

Atatürk Kültür Merkezi önünde hatıra fotoğrafı çektiren bisikletliler, daha sonra Konyaaltı Caddesi, Atatürk Caddesi ve Karaalioğlu Parkı’ndan geçerek, Antalya Büyükşehir Belediyesi binası önünde etabı tamamladı. Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt’un da pedal çevirdiği etkinliğe, engelli vatandaşlar, çocuklar ile kadınlar da ilgi gösterdi.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa