Kapat
ADAYLARIN İLK BULUŞMASI
ADAYLARIN İLK BULUŞMASI
AK Parti  İl Başkanı Mustafa Köse  başkanlığındaki toplantıda 19 ilçenin  AK Parti belediye başkan adayı ilk kez bir araya geldiler.   AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye...
17 Ocak 2014 16:10
Font1 Font2 Font3 Font4

AK Parti  İl Başkanı Mustafa Köse  başkanlığındaki toplantıda 19 ilçenin  AK Parti belediye başkan adayı ilk kez bir araya geldiler.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse ile birlikte il başkanlığında adaylarla bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı. Türel, 19 ilçenin belediye başkan adaylarının eksiksiz katıldığı toplantıda, seçim startını başlattığını söyleyerek seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti il binasında gerçekleşen toplantı ile seçim startını verdiklerini belirten İl Başkanı Köse, “Tüm aday adaylarına huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Kendilerine ve partimize yakışır bir aday adaylığı sürecini bize yaşattılar. Yerel seçimlerin ülkemiz için ne kadar önemli olduğunun herkes bilincinde. Dolayısıyla adaylarımızın belirlenmesi ile seçim kampanyamıza daha önce de olduğu gibi çok ciddi bir şekilde devam edeceğiz. Antalya il teşkilatı tüm unsurları ile seçime hazırdır. Tüm adaylarımızın Antalya’ya hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Toplantıya katılan ilçe belediye başkan adayları:

 

Akseki: İsmet Uysal

Aksu: Halil Şahin

Alanya: Hasan Sipahioğlu

Demre: Süleyman Topçu

Döşemealtı: Nurettin Tursun

Elmalı: Ümit Öztekin

Finike: Nail Dülgeroğlu

Gazipaşa: Adil Çelik

Gündoğmuş: Mehmet Özeren

İbradı: Muharrem Kaya

Kaş: Halil Kocaer

Kemer: Yusuf Uras

Kepez: Hakan Tütüncü

Konyaaltı: Remzi Sadi

Korkuteli: Mustafa Akdeniz

Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya

Manavgat: Recep Barut

Muratpaşa: Cihan Bulut

Serik: Ramazan ÇalıkYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa