Kapat
ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ
ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ
CHP Belediye Başkan Adayı , adaylıktan çekildiğini açıkladı.     CHP Kaş Belediye Başkan Adayı Ali İhsan Benli, adaylıktan çekildiği bildiren dilekçesini CHP Kaş İlçe Başkanlığı’na verdi ve  çekilme dilekçesi...
8 Ocak 2014 13:20
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP Belediye Başkan Adayı , adaylıktan çekildiğini açıkladı.  

 

CHP Kaş Belediye Başkan Adayı Ali İhsan Benli, adaylıktan çekildiği bildiren dilekçesini CHP Kaş İlçe Başkanlığı’na verdi ve  çekilme dilekçesi kabul edidi.  Ali İhsan Benli, 27 Ekim 2013’te yapılan ön seçimde geçerli 770 oyun 234’nü alarak birinci çıkmıştı. Beş aday adayının katıldığı ön seçimde, Halil Arıkan 151, Ömer Saim Karakurt 129, Şeref Karabağ ve Kadriye Hacımusaoğlu ise 128’er oy almıştı. Benli, “Elimde olmayan nedenlerle adaylıktan çekiliyorum. Ortaya çıkan sağlık sorunlarımdan dolayı, CHP üyelerinin ve örgütünün verdiği görevi sağlıklı şekilde yürütemeyeceğime karar verdim. Bundan sonraki siyasi yaşamıma CHP üyesi olarak devam edeceğim. Yeni adayımıza elimden geldiğince destek olacağım” diye konuştu.

ali ihsan benli

CHP Kaş İlçe Başkanı Süleyman Özer ise “Örgüt olarak toplanıp, gerekli değerlendirmeyi yapacağız. İl başkanlığı ve genel merkezimizle yapacağımız görüşmeler sonrasında en kısa sürede yeni bir aday belirleyeceğiz. CHP olarak Kaş’ta seçimi alacağız” dedi.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa