Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Afette ölen işçi toprağa verildi
Afette ölen işçi toprağa verildi
MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar, dün ilçede yaşanan hortum nedeniyle hayatını kaybeden Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Personeli Bayram Demir’in cenaze namazına katılarak ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileğinde bulundu....
25 Ocak 2019 17:20
Font1 Font2 Font3 Font4

MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar, dün ilçede yaşanan hortum nedeniyle hayatını kaybeden Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Personeli Bayram Demir’in cenaze namazına katılarak ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileğinde bulundu.

Antalya´nın Finike ilçesinde dün öğle saatlerinde denizden oluşup içeriye doğru yayılan hortum hayatı felç ederken, hortum nedeniyle Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Personeli Bayram Demir hayatını kaybetti. Hortum nedeniyle birçok serai ev ve araçlar zarar gördü. Yaşanan hortum nedeniyle Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Personeli Bayram Demir’in bugün Kum Mahallesi’nde bulunan Kum Camii’nde Cuma namazının ardından kılınarak toprağa verildi. Cenaze namazına MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar’da katılarak aile ve sevenlerine başsağlığı diledi.

WhatsApp Image 2019 01 25 at 14.38.52

Dün yaşanan hortum nedeniyle zarar gören tüm çiftçilere ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar, hayatını kaybeden Bayram Demir’in ailesine de başsağlığı diledi. Akpınar, “Hayatını kaybeden Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Personeli Bayram Demir Kardeşimizi de bugün itibariyle toprağa vermiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve mesai arkadaşlarına sabır diliyorum” dedi.

İlçe de hortum ve doludan zarar gören vatandaşların durumuyla ilgili olarak çalışma yaptıklarını da ifade eden Hakan Türksoy Akpınar, konuşmasını şöyle tamamladı:

WhatsApp Image 2019 01 25 at 14.38.52 2

“Ziraat Odası Başkanımız Sayın Halil Sarıçobanoğlu ile bilgi alışverişi ve istişarelerimiz devam etmektedir. Çiftçilerimizin zararının karşılanması ve yaralarının sarılmasın için koordineli olarak fikir alışverişlerimiz devam edecek, çiftçilerimiz adına konunun takipçisi olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa