Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
AİLE BOYU ORKESTRA
AİLE BOYU ORKESTRA
Bahar Konseri’nde Şef Murat Göktaş’ın yönettiği konserde, trombon sanatçısı Tuncay Kayış ile Viyana Müziği Orkestrası’nın başkemancısı kızı Melodi Kayış solist olarak sahne aldı. -ANTALYA Devlet Senfoni Orkestrası’nın (ADSO) konserler dizisi,...
30 Mayıs 2015 17:03
Font1 Font2 Font3 Font4

Bahar Konseri’nde Şef Murat Göktaş’ın yönettiği konserde, trombon sanatçısı Tuncay Kayış ile Viyana Müziği Orkestrası’nın başkemancısı kızı Melodi Kayış solist olarak sahne aldı.

-ANTALYA Devlet Senfoni Orkestrası’nın (ADSO) konserler dizisi, ‘Bahar Konseri’ ile sona erdi. Klasik, hafif ve jazz müziği dallarında konserler veren trombon sanatçısı Tuncay Kayış ve kızı Melodi Kayış, Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu’nda Antalyalılara unutamayacakları bir akşam yaşattı. İkili, müzikseverlere klasik, jazz, blues, rock, pop, Anadolu ezgilerini birleştirip, dünya ve Türk kültürlerinin müzikal sentezini sundu. Şarkılara, ADSO ile Golden Trombone Hafif Müzik ve Jazz Orkestrası eşlik etti. Konser, ‘Memleketim’ adlı şarkı ile sonlandı.

Tuncay Kayış, esprileriyle de izleyenleri güldürdü, bazı eserler için tempo provası yaptırdı. Tuncay- Melodi Kayış ikilisi ve orkestra sanatçıları konserin ardından ayakta alkışlandı.Şef Murat Göktaş’ın yönettiği konserde, trombon sanatçısı Tuncay Kayış ile Viyana Müziği Orkestrası’nın başkemancısı kızı Melodi Kayış solist olarak sahne aldı.
baba-kiz-muzikle-costurdu_7445_dhaphoto1
Klasik, hafif ve jazz müziği dallarında konserler veren trombon sanatçısı Tuncay Kayış ve kızı Melodi Kayış, Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu’nda Antalyalılara unutamayacakları bir akşam yaşattı. İkili, müzikseverlere klasik, jazz, blues, rock, pop, Anadolu ezgilerini birleştirip, dünya ve Türk kültürlerinin müzikal sentezini sundu. Şarkılara, ADSO ile Golden Trombone Hafif Müzik ve Jazz Orkestrası eşlik etti. Konser, ‘Memleketim’ adlı şarkı ile sonlandı.

Tuncay Kayış, esprileriyle de izleyenleri güldürdü, bazı eserler için tempo provası yaptırdı. Tuncay- Melodi Kayış ikilisi ve orkestra sanatçıları konserin ardından ayakta alkışlandı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa