Kapat
AK PARTİ’DEN 88 İSTİFA
AK PARTİ’DEN 88 İSTİFA
Kemer Ak Parti’den 88 kişi istifa etti.  İstifa dilekçelerini toplu halde İlçe binasına veren Ak Parti Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Kudret Yeşilırmak, “Son günlerde ülke gündemini meşgul eden kaset olayları...
26 Şubat 2014 15:39
Font1 Font2 Font3 Font4

Kemer Ak Parti’den 88 kişi istifa etti. 

İstifa dilekçelerini toplu halde İlçe binasına veren Ak Parti Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Kudret Yeşilırmak, “Son günlerde ülke gündemini meşgul eden kaset olayları ve yolsuzluklar artık Ak Partide siyaset yapabilecek bir ortam bırakmamıştır. Ülkemiz bu sorunlar ile boğuşurken, Ak Partinin Kemer Belediye Başkan Adayının belirlenmesinin ardından Kemer’de yaşanan olumsuz gelişmeleri de hep birlikte görüyoruz” dedi.

İlçe binası önünde yapılan Basın açıklamasını okuyan Ak Parti Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Kudret Yeşilırmak şu açıklamada bulundu : “ Son günlerde ülke gündemini meşgul eden kaset olayları ve yolsuzluklar artık Ak Partide siyaset yapabilecek bir ortam bırakmamıştır. Ülkemiz bu sorunlar ile boğuşurken, Ak Partinin Kemer Belediye Başkan Adayının belirlenmesinin ardından Kemer’de yaşanan olumsuz gelişmeleri de hep birlikte görüyoruz. Adayın açıklanmasının ardından başta aday adayları olan değerli büyüklerimizin istifalarının ardından yaklaşık 150’ye yakın Kemerdeki Ak partili arkadaşlarımız istifa etmişlerdir. Ak Parti gözlemlediğimiz kadarı ile büyük güç kaybetmektedir. Bizlerde Kemer sevdalısı kişiler olarak çok düşündük ve artık bu yapı ile, bu ilçe başkanı, Belediye Başkanı adayı ile bu işin olmayacağını gördük.

Çok düşündük ve Çıralı’dan Beldib’ine kadar olan bölgede tüm arkadaşlarımız ile defalarca bir araya geldik. Bu arada geçen yaşanan istifalar sonrasında Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Ferruh Derin’in istifalar açıklamaları ise olayın tuzu biberi olmuştur.  “60 gider, 600 gelir. Sayın Derin,  “aramızdan çürük elmalar ayrılıyor” diyerek talisiz bir açıklama yapmıştır.

Unutmamak gerekir ki, bizler çürük bir yapıdan ayrılmanın mutluluğu içerisindeyiz. Atamayla gelen ve Kemeri dahi bilmeyen ve tanımayan bir İlçe başkanından da zaten bu beklenirdi. Asıl AKP’nin içini Sayın Derin ve adayınız çürütüyor ve bunu da herkes görüyor.  Anketlerde görüldüğü gibi Ak parti Kemer de artık 3. Parti konumundadır.

Ülkemizde yaşanan kaset olayları ve yolsuzluklar ve İlçemizde gelişen sıkıntılar durumlar ışığında, 88 kişi olarak bugün itibarı ile istifa ediyoruz.  Kemerimize hayırlısı olsun!” dediYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa