Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Aktur’da büyük coşku
Aktur’da büyük coşku
Antalyalıların eğlence merkezi Aktur Lunapark karne tatilinde vatandaşların akınına uğradı. Aktur Park İşletme Müdürü Veli Kılıncaslan heyecan ve eğlencenin artarak devam edeceğini söyledi Antalya’nın çeşitli bölgelerinde kurulan eğlence merkezleri ile...
2 Şubat 2018 19:05
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalyalıların eğlence merkezi Aktur Lunapark karne tatilinde vatandaşların akınına uğradı. Aktur Park İşletme Müdürü Veli Kılıncaslan heyecan ve eğlencenin artarak devam edeceğini söyledi

Antalya’nın çeşitli bölgelerinde kurulan eğlence merkezleri ile yıllardır Antalyalıların ve Antalya’ya tatile gelen yerli ve yabancı turistlerin eğlence merkezi olan Aktur Lunapark Karne tatilinde de eğlence severlerin akınına uğradı. Merkezi Konyaaltı 5-M Migros karşısında bulunan Aktur Lunapark’ın eğlence merkezlerine akın eden vatandaşlar gönüllerince eğlendi.

Adrenalin ve heyecan sürüyor

IMG 3814

Heyecan ve eğlencenin artarak devam edeceğini söyleyen Aktur Lunapark İşletme Müdürü Veli Kılıncaslan “Kış ayları boyunca da parklarımız her gün saat 11.00’dan itibaren açık” diyen Kılıncaslan, eğlence ve heyecan yaşamak isteyen herkesi Aktur Park’a beklediklerini söyledi. Sadece Antalyalıların değil, tatil için Antalya’ya gelen vatandaşların da eğlence ve heyecan yaşamak için tercih ettikleri bir mekan haline geldiklerini belirten Aktur Park İşletme Müdürü Veli Kılınçaslan, Kış ayları süresince de şehrin değişik noktalarında bulunan tüm ünitelerin açık kaldığını belitti.

P1010562

Eğlenceseverlerin akınına uğradı

Vatandaşlara eğlence ve heyecan yaşatmaya kışın da devam edeceklerini ifade eden Kılıncaslan “Yıllardır Antalya halkını ve şehrimize gelen yerli, yabancı tüm misafirleri eğlendirmeye devam ediyoruz. Karnetatili süresince de tüm parklarımız eğlence severlerin akınına uğradı. Tüm vatandaşlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Eğlenceyi ve heyecanı yaşamak isteyen tüm vatandaşlarımızı Aktur Park’a davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

P1010486YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa