Kapat
ALANYA’YA HİZMET SÖZÜ
ALANYA’YA HİZMET SÖZÜ
Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin, “Akdam köyünde içme suyu yok, taş ocağı sorunu ve 2B sorunu var.  Tüm bu sorunları çözeceğiz” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl...
13 Ocak 2014 17:29
Font1 Font2 Font3 Font4

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin, “Akdam köyünde içme suyu yok, taş ocağı sorunu ve 2B sorunu var.  Tüm bu sorunları çözeceğiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, Alanya İlçe Başkanı Cafer Uyar, MHP Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, İl Genel Meclis Üyeleri ve partililer Alanya Akdam Köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.Havanı soğuk olmasına rağmen Alanya Akdam köyünde düzenlenen toplantıya katılım oldukça yoğundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin, “Akdam köyünde içme suyu yok, taş ocağı sorunu ve 2B sorunu var. 2-B nin ahı, milletin ahı, sizin bu ahlarınız iktidar partisini ayakta tutmayacak. AKP’ye şimdiden söylüyorum Sandıkta hak ettiğinizi bu millet size verecek. 80 gün sonra sizlerin desteği ile seçilirsek ilk hizmetleri köylerden başlatarak tüm sorunları çözeceğiz” dedi.

mhp alanya

MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, “Bundan önce başka partilere oy vermiş olabilirsiniz. Bu sizin asla kusurunuz değildir. Tam 12 yıldır AKP’ye yetki verdiniz. Sayın Başbakan içme susuz yayla kalmadı diyor. Peki sahile 10 Km. uzaklıktaki Akdam köyü neden susuz. Gübreye, elektriğe, ilaca, tohuma gelen zamlara bir bakın. 2002’de bundan daha fazla kazanıyordunuz. Birilerinin gözü doymuyor. Bu gözü doymayanlara sandıkta en güzel cevabı sizler vereceksiniz. Akdam Köyünden AKP’ye bir oy bile vermeyerek, işte biz sizi böyle terbiye ederiz diyeceksiniz. Hakkınızı arayın, hakkınızı aramazsanız kimse size bir şey vermez. Bizim evlerimizdeki ayakkabı kutularının içinde sadece ayakkabı var, bizim alnımız Ak fakat adı Ak olanları artık tanıyorsunuz. Bu coğrafyada Türk olmak suç değildir. Başbakan ülkücülerin ayranını kabartma. 30 Mart’ta Ülkücüler öyle bir operasyon yapacak ki Başbakan’ın nefesi kesilecek. Başbakan ya Cumhurbaşkanı seçilip yada kaçarak kurtulacaktır” dedi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa