Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ANAHTARIMIZ SEVMEK, SEVİLMEK, SEVDİRMEK
ANAHTARIMIZ SEVMEK, SEVİLMEK, SEVDİRMEK
ANAHTARIMIZ SEVMEK, SEVİLMEK, SEVDİRMEK Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu’nun seçim çalışmalarındaki durağı Kepez ilçesi oldu. Milletvekili adayları Atay Uslu ve Canbey Çetin Kepez’de Gazi yakınlarını, hastaları, yaşlıları  ve esnafı...
4 Haziran 2018 12:09
Font1 Font2 Font3 Font4
ANAHTARIMIZ SEVMEK, SEVİLMEK, SEVDİRMEK
Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu’nun seçim çalışmalarındaki durağı Kepez ilçesi oldu. Milletvekili adayları Atay Uslu ve Canbey Çetin Kepez’de Gazi yakınlarını, hastaları, yaşlıları  ve esnafı ziyaret ettiler. 
GÖNÜLLER YAPMAYA GELDİK
Milletvekili adayları daha sonra bir STK tarafından tertip edilen  Genç Gönül Elçileri iftar programına katıldılar. Burada konuşma yapan Antalya Milletvekili Atay Uslu, Gönül Elçileri programı vesilesiyle bir araya gelindiğini, Gönül kelimesinin anlamının çok büyük olduğunu, Rabbimizin “ ben hiç bir yere sığmam ancak mümin kulumun gönlüne sığarım” dediğini belirtti. Antalya Milletvekili Atay Uslu konuşmasının devamında şunları ifade etti: “Dostun evi gönüllerdir dedik ve Gönüller yaparak büyük medeniyetimiz örüldü, örmeye devam ediyoruz. Bizim medeniyetiz Gönül medeniyetidir. Gönlün anahtarı da sevgidir. Eroğlu Nuri Hazretleri der ki; Sev, Sevil, Sevdir. Bu üç kelime aslında bugün dünyanın, savaşların, burhanların ihtiyacı olan anahtardır. “
IMG 20180604 WA0001
ÇOK ÇOK DAHA İYİ OLACAĞIZ
“24 Haziran’da seçim yapacağız. Türkiye’nin önünü sürekli kesmeye çalışıyorlar. Silahlı hain darbe girişimleri, ekonomik darbe girişimleri, Recep Tayyip Erdoğan’ı durdurma girişimleri oluyor. Biz birlik ve  beraberlik içinde Cenab-ı Hak’ın yardımı, Milletimizin desteği, mazlumların duası ile  tüm engelleri aşıyoruz, aşacağız. Vatanımızı bölemeyecekler, bayrağımızı indiremeyecekler, ezanımızı dindiremeyecekler. Bugünümüz dünden iyi, yarınımız ise bugünümüzden çok çok daha iyi olacak. Biz buna inanıyoruz. İnanıyorsak üstünüz, inanıyorsak galip geleceğiz inşallah. Artık Vakit Türkiye Vakti. Vakit Antalya Vakti. Türkiye’yi seviyoruz, Antalya’yı Seviyoruz” dedi.
Antalya Milletvekili Atay Uslu ve Milletvekili Adayı Canbey Çetin’e  programlar süresince Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez İlçe Başkanı Mustafa Erol ve teşkilat üyeleri eşlik etti.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa