Kapat
ANTALYA EMNİYET MÜDÜRÜ DE DEĞİŞTİ
ANTALYA EMNİYET MÜDÜRÜ DE DEĞİŞTİ
  Antalya Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam merkeze çekilirken, yerine Özel Harekat Dairesi Başkanı Cemil Tonbul getirildi. İçişleri Bakanlığı kararıyla 24 ilin emniyet müdürü değişti. Antalya Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam’ın da...
8 Ocak 2014 10:30
Font1 Font2 Font3 Font4

 

Antalya Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam merkeze çekilirken, yerine Özel Harekat Dairesi Başkanı Cemil Tonbul getirildi.

İçişleri Bakanlığı kararıyla 24 ilin emniyet müdürü değişti. Antalya Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam’ın da aralarında bulunduğu 16 ilin emniyet müdürü merkeze alındı. Antalya Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam’ın yerine 10 yıl kentte görev yapan Özel Harekat Daire Başkanı Cemil Tonbul getirildi.

cemil-tonbul

CEMİL TONBUL KİMDİR?

10 Mayıs 1964 yılında Trabzon’un Akçaabat ilçesi Kirazlık köyünde doğdu, ilk, orta ve lise öğrenimini Akçaabat ilçesinde tamamladı. 1985 yılında Elazığ Fırat Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü, 1986 yılında ise Polis Akademisinden mezun oldu.

10 Mayıs 2010 tarihinde Iğdır İl Emniyet Müdürü olarak göreve başladı. 27 Nisan 2011 tarihinde Özel Harekat Dairesi Başkanlığı görevine getirildi.

Tonbul sırasıyla, Asayiş Daire Başkanlığı, Muş ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü, Azerbaycan Bakü Büyükelçiliği’nde Güvenlik Ataşeliği yaptı. Antalya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürü, Havalimanı Şube Müdürü, Manavgat Emniyet Müdürlüğü ile il Emniyet Müdür Yardımcılıkları görevini yaptı. Daha sonra, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı’nda görev aldı. Tonbul, Polis Başmüfettişi olarak da görev yaptıYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa