Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Antalya için yeni karar
Antalya için yeni karar
İçişleri Bakanlığı bu hafta sonu 24 ilde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili 81 il valiliğine genelge gönderdi.  Genelge ile Antalya’nın da aralarında bulunduğu 7 ilde hafta sonları uygulanan...
6 Mayıs 2020 23:01
Font1 Font2 Font3 Font4

İçişleri Bakanlığı bu hafta sonu 24 ilde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili 81 il valiliğine genelge gönderdi.  Genelge ile Antalya’nın da aralarında bulunduğu 7 ilde hafta sonları uygulanan sokağa çıkma yasağına son verildi.
 

İçişleri Bakanlığı, 8 Mayıs saat 24.00 ile 10 Mayıs saat 24.00 arasında 24 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin valiliklere genelge gönderdi.

Genelgeyle, 8 Mayıs saat 24.00 ile 10 Mayıs saat 24.00 arasında büyükşehir statüsündeki Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van ile Zonguldak il sınırları içinde bulunan tüm vatandaşların sokağa çıkmaları kısıtlanacak.

Genelgeyle, ‘Şehir giriş/çıkış tedbirleri’ Genelgesi kapsamında daha önce seyahat kısıtlaması kaldırılan Aydın, Antalya, Erzurum, Hatay, Malatya, Mersin ve Muğla illerinde hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması da kaldırıldı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa