Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ANTALYA TÜM RESMİ KURUM TELEFONLARI
ANTALYA TÜM RESMİ KURUM TELEFONLARI
Antalya’daki tüm resmi kurumlar, vali, milletvekilleri, belediye başkanları, kaymakamlar, valilik birimleri, savcı ve hakimler, sivil toplum kuruşları, dernekler, Akdeniz Üniversitesi birimleri, Antalya’daki konsoloslar. ANTALYA VALİLİĞİ PROTOKOL LİSTESİ ÜNVANI ADI SOYADI...
4 Temmuz 2014 20:30
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya’daki tüm resmi kurumlar, vali, milletvekilleri, belediye başkanları, kaymakamlar, valilik birimleri, savcı ve hakimler, sivil toplum kuruşları, dernekler, Akdeniz Üniversitesi birimleri, Antalya’daki konsoloslar.

ANTALYA VALİLİĞİ PROTOKOL LİSTESİ
ÜNVANI ADI SOYADI İŞ TELEFONU
VALİ Ersin YAZICI 2431880
TBMM ÜYELERİ
Antalya Milletvekili Abdurrahman BAŞKAN 0312 4205716
Antalya Milletvekili Atay USLU 4205858
Antalya Milletvekili Aydın ÖZER 4202807
Antalya Milletvekili Cavit ARI 4206196
Antalya Milletvekili Çetin Osman BUDAK 4205868
Antalya Milletvekili Deniz BAYKAL 4206012
Antalya Milletvekili Feridun BAHŞİ 4206578
Antalya Milletvekili Hasan SUBAŞI 4206566
Antalya Milletvekili İbrahim AYDIN 4205418
Antalya Milletvekili Kemal BÜLBÜL 4205782
Antalya Milletvekili Kemal ÇELİK 4205526
Antalya Milletvekili Mustafa KÖSE 4205890
Antalya Milletvekili Rafet ZEYBEK 4205950
Antalya Milletvekili Sena Nur ÇELİK 4205802
Antalya Milletvekili Tuba VURAL ÇOKAL 4206488
3.PİYADE EĞİTİM VE TUGAY KOMUTANLIĞI
3.PİYADE EĞİTİM VE TUGAY KOMUTANI P.Alb.Erdal KÖSE 3215354
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI Muhittin BÖCEK 2495001-02
YARGI TEMSİLCİLERİ
CUMHURİYET BAŞSAVCISI Halil İNAL 2463300
ADLİ YARGI VE ADALET KOMİSYONU BAŞKANI Oğuzhan YAŞAR 2463701
BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ BAŞSAVCISI Rıza CAN 2457200
BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ BAŞKANI Orhan ÖZDEMİR 2457200
1. İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Haci GÖÇER 2371290
2. İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Mehmet GÖKÇE 2457200
3. İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Erkan ATILI 2457200
4. İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Seyfettin KARA 2457200
5. İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Kamil ERGÜN 2457200
1. VERGİ MAHKEMESİ BAŞKANI Mehmet BARIŞ 2457200
2. VERGİ MAHKEMESİ BAŞKANI Meriç ERDOĞAN 2457200
ÜNİVERSİTE REKTÖRLERİ
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ Prof.Dr. Özlenen ÖZKAN 2275982
ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ Prof.Dr. İsmail YÜKSEK 2450042
ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ Prof.Dr. Ekrem KALAN 5106001
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI ANTALYA TEMSİLCİLİĞİ
ANTALYA TEMSİLCİSİ (Büyükelçi) H.Avni AKSOY 2385140-41
BARO BAŞKANLIĞI
BARO BAŞKANI Av.Polat BALKAN 2386155
MERKEZ VALİSİ
MERKEZ VALİSİ İsmail FIRAT
VALİ YARDIMCILARI
VALİ YARDIMCISI Ali Taşkın BALABAN 243 97 98
VALİ YARDIMCISI Cengiz CANTÜRK 330 30 07
VALİ YARDIMCISI Nurettin ATEŞ 243 52 63
VALİ YARDIMCISI Yalçın SEZGİN 243 97 90
VALİ YARDIMCISI Aydın ABAK 243 52 61
VALİ YARDIMCISI Dr. Atıf ÇİÇEKLİ 245 66 77
İLÇE KAYMAKAMLARI
AKSEKİ KAYMAKAMI Volkan HÜLÜR 6781021
AKSU KAYMAKAMI Aydın ERGÜN 4263939
ALANYA KAYMAKAMI Fatih ÜRKMEZER 5131001
DEMRE KAYMAKAMI Onur ŞATIROĞLU 8715353
DÖŞEMEALTI KAYMAKAMI Nuri ÖZDER 4214441
ELMALI  KAYMAKAMI Harun KAZEZ 6181008
FİNİKE KAYMAKAMI Zafer SAĞ 8551005
GAZİPAŞA KAYMAKAMI Aydın ABAK 5722884
GÜNDOĞMUŞ KAYMAKAM V. Hamza ÖZBİLGİ 7812006
İBRADI KAYMAKAM V. Mevlana KÜRKCÜ 6912294
KAŞ KAYMAKAMI Şaban Arda YAZICI 8361004
KEMER KAYMAKAMI Yücel GEMİCİ 8144481
KEPEZ KAYMAKAMI Nusret ŞAHİN 3354111
KONYAALTI KAYMAKAMI Kamil KÖTEN 2299490
KORKUTELİ KAYMAKAMI Ömer ÇİMŞİT 6436001
KUMLUCA KAYMAKAMI Uğur KOLSUZ 8871001
MANAVGAT KAYMAKAMI Mustafa YİĞİT 7461004
MURATPAŞA KAYMAKAMI Orhan BURHAN 2447550
SERİK KAYMAKAMI Mehmet KURDOĞLU 7221004
İL GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ
İL JANDARMA KOMUTANI Tuğg.Mustafa BAŞOĞLU 2382200
İL EMNİYET MÜDÜRÜ Mehmet Murat ULUCAN 2272015
SG EĞİTİM VE ÖGRETİM KOMUTANI SG.Kd.Alb.Kamil Ömer ERSELCAN 2591376
SG ANTALYA GRUP KOMUTANI SG.Alb.Sezai ÖZKURT 2591376
İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI
AKSEKİ BELEDİYE BAŞKANI İbrahim ÖZKAN 6781008
AKSU BELEDİYE BAŞKANI Halil ŞAHİN 4263049
ALANYA BELEDİYE BAŞKANI Adem Murat YÜCEL 5131002
ELMALI  BELEDİYE BAŞKANI Halil ÖZTÜRK 6186701
FİNİKE BELEDİYE BAŞKANI Mustafa GEYİKÇİ 8555800
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANI Mehmet Ali YILMAZ 5721013
GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE BAŞKANI Mehmet ÖZEREN 7812011
İBRADI BELEDİYE BAŞKANI Serkan KÜÇÜKKURU 6912004
DEMRE BELEDİYE BAŞKANI Okan KOCAKAYA 8715128
DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI Turgay GENÇ 4213055
KAŞ BELEDİYE BAŞKANI Mutlu ULUTAŞ 8361020
KEMER BELEDİYE BAŞKANI Necati TOPALOĞLU 8142622
KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI Av. Hakan TÜTÜNCÜ 3105858
KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI Semih ESEN 2455550
KORKUTELİ BELEDİYE BAŞKANI Ömer Niyazi İŞLEK 6436075
KUMLUCA BELEDİYE BAŞKANI Mustafa KÖLEOĞLU 8872700
MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI Şükrü SÖZEN 7461082
MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI Av.Ümit UYSAL 3245429
SERİK BELEDİYE BAŞKANI Enver APUTKAN 7105555
REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI VE YÜKSEKOKUL MÜDÜRLERİ
REKTÖR YARDIMCISI Prof.Dr. Murat TURHAN 3106026
REKTÖR YARDIMCISI Prof.Dr. Ayşe Gülbin ARICI 3106026
REKTÖR YARDIMCISI Prof.Dr.Cengiz TOKER 3106026
TIP FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Aylin Fidan KORCUM ŞAHİN 2496900
ZİRAAT FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Davut KARAYEL 3102412
FEN FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr. İlham ALİYEV 3102232
EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Mustafa ERTÜRK 3102334
İKTİSADİ İDARİ BİL.FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Ahmet UZUN 3101802
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Ayhan TOPUZ 3106300
EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Mehmet CANBULAT 3101527
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Osman ERAVŞAR 3106200
HUKUK FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Mehmet ALTUNKAYA 2276975
İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr. Ahmet AYHAN 3101530
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Mehmet Cengiz DEVAL 2262012
İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Ahmet ÖGKE 3106888
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr. Alper KUŞTARCI 3106995
TURİZM FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Beykan ÇİZEL 3102020
HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr. Zeynep ÖZER 3102030
MİMARLIK FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr. Kemal Reha KAVAS 3104489
UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Mustafa GÜLMEZ 2272078
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr. Fatih KILINÇ 3101778
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Ahmet Yılmaz ÇOBAN
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜ MÜDÜRÜ Prof.Dr.Narin DERİN 2274495
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜ MÜDÜRÜ Prof.Dr.Niyazi Uğur KOÇKAL 2272380
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜ MÜDÜRÜ Prof.Dr. Suat KOLUKIRIK 2277857
GÜZEL SANATLAR ENSTİTÜ MÜDÜRÜ Dr. Öğr. Üyesi Enver GÜNER 2276239
PROF.DR.TUNCER KARPUZOĞLU ORGAN NAKLİ ENSTİTÜ MÜDÜRÜ Prof.Dr.Ramazan ÇETİNKAYA 3102030
AKDENİZ UYGARLIKLARI ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ Prof.Dr. Tuncer DEMİR 3101500
EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ Doç.Dr. Ramazan KARATAŞ 3102030
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKUL MÜDÜRÜ Dr. Öğr. Görevlisi Kemal DEMİR 3102030
ANTALYA DEVLET KONSERVATUAR MÜDÜRÜ Prof. Dr. Nihan YAĞIŞAN 3101669
TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMİ Prof.Dr.Mustafa Ender TERZİOĞLU 2496500
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ Prof.Dr. Gökhan AKYÜZ 3101949
SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ Doç.Dr.Doğan NARİNÇ 3464160
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ Doç.Dr.Sevim ERCAN KELEK 3106850
ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ Doç.Dr.Ahmet Kürşat ERSÖZ 3106455
GENEL SEKRETER V. Ali Evren İMRE 3101961
GARNİZON KOMUTANLIĞINCA TESBİT EDİLEN SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
3. PİYADE EĞİTİM TUGAYI ERKAN BAŞKANI P.Alb. Sinan TEKDEMİR 3215354
ANTALYA DENİZ KOMUTANI Dz.Kd.Alb.Gökhan GÖKTAŞ 2593303
HAVA MEYDAN KOMUTANI Hv.P. Albay Mustafa BAŞ 3303250
HAKİMLER (ADLİ-İDARİ YARGI) CUMHURİYET SAVCILARI
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Mehmet KARAKAYA 2463600
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Ali ÇAKMAK 2463600
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Hayrettin TIZLAK 2463200
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Ali GÜLLÜ 2463200
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Suat YÜREKLİ 2463000
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Aysel ERZİN 2463000
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Betül Gül AKSAKAL 2463000
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Çağla ÇERÇİOĞLU 2463000
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Ali KOÇYİĞİT 2463000
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Aydın ÇOLAK 2463000
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Fatih SAZAK 2463000
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Yunus ZOP 2463000
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Kübra BUCAK 2463000
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ İbrahim ŞAHİN 2463000
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Mutlu ÇAT 2463000
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Ömer Faruk BALABAN 2463000
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Birgül Karaçadır GÜRS 2463000
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Aydın BIYIKLI 2463000
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Mehmet ELİK 2463000
4.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Ahmet Cengiz SOYSAL 2463000
4.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Merve Keskin GÖKMEN 2463000
4.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Fatma Bengisu TEKER 2463000
4.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Burcu KOÇ 2463000
5.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Özgül KÜÇÜKEL 2463000
5.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Mustafa SONKURT 2463000
5.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Şeyda KANAK 2463000
5.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ İsmail NARTSOY 2463000
6.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Tuncay ÖZMEN 2463000
6.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Aslıhan ÖZMERİÇ 2463000
6.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Musa ARAÇLI 2463000
6.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Eda GÜNEY 2463000
7.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Recai ŞAHİN 2463000
7.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Songül YENİGÜN 2463000
7.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Arzu Büşra HAZIR 2463000
7.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Neslihan YENİLMEZ 2463000
8.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Uğur İRİCİ 2463000
8.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Ayşe BOZBUĞA 2463000
8.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Tayfur DURAN 2463000
8.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ İbrahim ÖZBAY 2463000
9.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Mehmet ÖZKAN 2463000
9.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Okan AKCA 2463000
9.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Selim HAZIR 2463000
9.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Muhammet Burak KÜÇÜKAYDIN 2463000
10.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Dursun ARSLAN 2463000
10.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Mehmet İŞÇENEROĞLU 2463000
10.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Gülser GÜZELOĞLU AHLAT 2463000
10.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Ahmet Burak SAVUT 2463000
11.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Serkan ÇINAR 2463000
11.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Kadir KÜÇÜKÖNER 2463000
11.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Cansu BALCI 2463000
ÇOCUK AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Cem BOZTAŞ 2463000
ÇOCUK AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Memnune Kübra Derya BİLEN 2463000
ÇOCUK AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Leyla AYDIN 2463000
ÇOCUK AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Merve AYDOĞAN 2463000
1.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Hakan SOYBİR 2463000
2.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Çoşkun GÖK 2463000
3.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Melih Can KIROVA 2463000
4.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Recep AYDOĞDU 2463000
5.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Cengiz TOSYALIOĞLU 2463000
6.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mesut TOKTAŞ 2463000
7.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mustafa KÖSE 2463000
8.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Erdoğan DEMİRTAŞ 2463000
9.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Fazilet GÜNAY 2463000
10.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Murat BİLLOR 2463000
11.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Kürşat Kaan DOĞAN 2463000
12.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Celal DURSUN 2463000
13.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Tuba ADAR 2463000
14.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Halil İbrahim SELÇUK 2463000
14.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Çağrı DURAN 2463000
15.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Filiz ERDOĞAN ÇİÇEK 2463000
16.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Gültekin DEMİR 2463000
17.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Serdar SOFTAOĞLU 2463000
18.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mehmet Ali YÜCE 2463000
19.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Yusuf Kenan TAŞKIN 2463000
20.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Esra YILMAZ 2463000
21.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Duygu AKAR TAŞ 2463000
22.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Adnan YILDIRIM 2463000
23.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ebubekir URHAN 2463000
24.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Yücel DAĞDELEN 2463000
25.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Serhat BOZBAŞ 2463000
25.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Alaattin KARAKAYA 2463000
26.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Sibel MADEN 2463000
27.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mükerrem BOZKURT 2463000
28.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Yunus İŞLER 2463000
29.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Nebahat Nevzat AKIN 2463000
30.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Gökhan ALTIN 2463000
31.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ender BAŞARSLAN 2463000
32.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Sabiha ÖZKUL 2463000
33.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mehmet Sıdkı KÖK 2463000
34.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Bekir ÇELİK 2463000
35.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Gönen ÇELEBİ 2463000
1.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ali Hakan BAYBURT 2463000
2.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Tolga KELEŞ 2463000
3.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Selçuk YILMAZ 2463000
4.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mehmet UĞURBAŞ 2463000
5.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mehmet KARSON 2463000
6.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mustafa Kemal GÖKMEN 2463000
1. ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ İdil Melek SOYSAL 2463000
2.ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ Ali GÜNDEŞ 2463000
3.ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ Vuslat Çakır YERAL 2463000
1.İNFAZ HAKİMİ Binnur Uçar BOZTAŞ 2463000
2.İNFAZ HAKİMİ Taha YALÇIN 2463000
1. TÜKETİCİ MAHKEMESİ HAKİMİ Çağla Karan ÖZÇELİK 2463000
2. TÜKETİCİ MAHKEMESİ HAKİMİ Yusuf Çakabey MENGİ 2463000
3. TÜKETİCİ MAHKEMESİ HAKİMİ Gülay POLATKAN 2463000
4. TÜKETİCİ MAHKEMESİ HAKİMİ Seda ÜNLÜ 2463000
1. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Emel Mehtap AYDIN 2463000
2. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Burcu ÖZPAK 2463000
3. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Büşra ÖZEN 2463000
4. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Kemal SÖNMEZ 2463000
5. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Gülay BERKAY 2463000
6. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Muhammet Sami YALÇIN 2463000
7. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Şelale SÜER 2463000
8. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Mehmet ÖZDEMİR 2463000
9. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Ahmet Mertcan MERT 2463000
10. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Emel Dulkadir ÇELEBİ 2463000
11. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Ümit SAVURMUŞ 2463000
12. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Burcu GÜLEŞİR 2463000
1.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Filiz ÜNAL 2463000
1.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Tuğçe Özlem YILDIZ 2463000
2.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Murat DURMAZ 2463000
2.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Kübra ACAR 2463000
3.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Durmuş ÇETİN 2463000
3.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Fahri ESMERAY 2463000
3.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Beyhan Gönülal YİĞİT 2463000
4.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Erdoğan ÇİÇEK 2463000
5.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Nur KÜTÜKÇÜ 2463000
5.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Fatma ŞAHİN 2463000
6.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Necla Pelin UYAR 2463000
6.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Serdal KILIMAN 2463000
7.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Nursel TEKE 2463000
8.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Murat AKDÖLEK 2463000
9.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Aysel GİRGİN 2463000
10.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ İsmail AKAY 2463000
11.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Nazan YALVAÇ 2463000
12.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Ayhan ÇOLAK 2463000
KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ Fatma SANCAR 2463000
KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ Enes KARGIN 2463000
1. İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Aysun KOCAKUŞAKOĞULLARI 2463000
2.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Naciye ERSAL 2463000
3.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Eda ÇERGİBOZAN 2463000
4.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Rukiye DANABAŞ 2463000
5.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Fatih KÖSEKAYA 2463000
6.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Faruk ÇOŞKUN 2463000
7.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Banu ÇİFTCİ 2463000
8.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Duygu BAŞARSLAN 2463000
1.SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Tansu Tuğben TOR 2463000
2.SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Efsun ERBAŞ 2463000
3.SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Sibel GÖÇMEN 2463000
4.SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Bekir GURS 2463000
5.SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Güler OKUL 2463000
6.SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Zuhal Zeren YILDIRIM 2463000
7.SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Tuğba GEÇİT 2463000
8.SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Nilgül ALABAY 2463000
1.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Fatma Dilek KARAÇORLU 2463000
1.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Nurten Fiden ÖZDERİN 2463000
2.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Ayşe HİSLİ 2463000
3.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Kudret ONGUN 2463000
3.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Aslı YANIKLAR KAŞLI 2463000
4.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Celal AYGÜL 2463000
5.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Özlem Pamuk EDİS 2463000
5.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Ümit AKBIYIK 2463000
6.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Arif KULAÇ 2463000
6.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Sezgi KURNAZ 2463000
7.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Rüstem SEZGİN 2463000
8.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Bilge HALICIOĞLU 2463000
1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANI Ülkü KÜÇÜKARSLAN 2463000
1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Kemal SARI 2463000
1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Hatice CARLAK 2463000
1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Burak POLAT 2463000
2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANI Mustafa CANDAL 2463000
2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Abdullah YEŞEREN 2463000
2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Önder KANYILMAZ 2463000
2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Ayşegül Orhan ÖZÇOBAN 2463000
3. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANI Ahmet Arif GÖK 2463000
3. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ İkbal BOZKURT 2463000
3. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Ferit MAVİ 2463000
3. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ İbrahim Hakkı KILINÇ 2463000
4. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANI Saime Can İMRE 2463000
4. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Erhan YILMAZ 2463000
4. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Murat UYAR 2463000
4. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Tansu DUMLUPINAR 2463000
4. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Murat UYAR 2463000
GENEL YETKİLİ ANTALYA HAKİMİ Hatice İLKAY PAMUK 2463000
GENEL YETKİLİ ANTALYA HAKİMİ Muhteşem ÖKSEL 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Adem ERYILMAZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ahmet ARI 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ahmet GÜRBÜZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ahmet YÖRÜK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ahmet SEZER 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ahmet ŞEVKEN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Aladdin DEMİR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ali Oytun ILGIN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ali ÇAM 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ali Engin MADEN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ali Kemal KARATAŞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ayşe DEMİR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Aykut TUNCER 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Alper TUNÇER 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ahmet ÖZÇELİK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Adnan Raşit YILMAZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Aziz HÜKÜM 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Behçet Tufan TURAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Burak BARDAK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Beyazıt ATEŞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Bekir GENCER 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Burhan POLATKAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Cem FENTOĞLU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Cemil CEYLAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Cengiz ÖZÜLKÜ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Cengiz ŞAŞI 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Cengiz GÜLER 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Coşkun AYDEMİR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Çağatay TÜRKER 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ekrem HOCAOĞLU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ekrem AKKUŞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Eyüp YARAY 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Elif KAYGISIZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Emine Örs DÖKÜLMEZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Engin KÜÇÜK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Eda YILMAZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Emre EROĞLU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Erdal URFALI 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Erkan GÖZKAYA 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Erkan OKAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ertan ÜNSAL 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ertan YÜCE 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ertuğrul HASTAOĞLU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Eser KÜTÜKÇÜ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ethem ERDOĞDU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Faruk KURT 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Fatih AKDAŞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Fevzi ÖZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Fatih KAYA 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Fatih ÖZTÜRK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Gadem TAŞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Haki ÇELİKER 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Halit TUNÇ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hakan YÜKSEL 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Halil İbrahim PURAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hilal BOZDAĞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hasan BAYKAL 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hilmi KARAKAYA 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hüsamettin AYGÖR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hüseyin HÜR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hüseyin KIZILKAYA 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hüseyin TIĞLI 2463000
CUMHURİYET SAVCISI İsmail TEKER 2463000
CUMHURİYET SAVCISI İlhami ERCAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI İsmail ARSLAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI İsmail BONCUK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI İsmail ÇALIK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Kenan ASTAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Levent BEYAZIT 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mehdi ÖZÇOBAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet ÇAĞLAYAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet AYBEK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet EVMEZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet GENCER 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Muammer TAŞAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet Cem KUZU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet TANRIÖVEN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet EVMEZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mevlüt YALÇIN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mustafa ŞERAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mustafa KAYA 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Muharrem KILDIR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Muhammet Uğur BİLEN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Nazmi DOLAY 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Olgay TOY 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Osman ŞAHİN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Osman Nuri ÇİZMECİ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Oğuzhan YANIKOVA 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ömer CİCİM 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ömer YURDUSEV 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Önder ŞEKER 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Pınar GÜVENÇ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Refik Hakan BAŞVERDİ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Sabri KESKİN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Salim DEMİRCİ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Selçuk URAL 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Sefa AYDOĞAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Serdal ÖZTÜRK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Sezer BİNAY 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Süleyman SARI 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Savaş UYSAL 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Süleyman DURMAZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Şükrü DÜZÜN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Taner ŞEN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Taner KAYA 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Uğur GÜLEŞİR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ulutan TORAMAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ünal DOĞAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Yasin ARSLAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Yakup KORKMAZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Yaşar ŞEN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Yusuf NART 2463000
BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ HAKİMLERİ- CUMHURİYET SAVCILARI
1.CEZA DAİRESİ BAŞKANI HALİL UÇAR 2457200
HAKİM ZÜLFİKAR CELAYİR 2457200
HAKİM GÜLAY KANDEMİR 2457200
HAKİM HÜSEYİN GÜLER 2457200
2.CEZA DAİRESİ BAŞKANI HASAN YILDIRIM 2457200
HAKİM ÜMİT BENLİ 2457200
HAKİM RAMAZAN ÇETİN 2457200
HAKİM AYLA ÜNAL 2457200
HAKİM AHMET DİLERİ 2457200
3.CEZA DAİRESİ BAŞKANI CİHAN KART 2457200
HAKİM KEMAL VARAN 2457200
HAKİM FERHAT ACAR 2457200
HAKİM AHMET ANIL GÜNGÖR 2457200
4.CEZA DAİRESİ BAŞKANI KEMAL AYTEKİN 2457200
HAKİM CELALETTİN EDECAN 2457200
HAKİM SAİT KARA 2457200
HAKİM MUAMMER AYMAK 2457200
5.CEZA DAİRESİ BAŞKANI MUSTAFA EŞER 2457200
HAKİM KERİM COŞKUN 2457200
HAKİM ÇİĞDEM SİSLİGÜN 2457200
HAKİM HATİCE DEMİREL 2457200
HAKİM NEŞET KOCAMAN 2457200
6.CEZA DAİRESİ BAŞKANI NİHAT ALTUĞ 2457200
HAKİM GÜLTEKİN DEMİR 2457200
HAKİM ŞENGÜL TÜKEL 2457200
HAKİM ATİLLA HAN 2457200
7.CEZA DAİRESİ BAŞKANI MEHMET KESMEN 2457200
HAKİM MEHMET SEZER 2457200
HAKİM CİHAT GÜLEN 2457200
HAKİM UMUT KARAÇAY 2457200
8.CEZA DAİRESİ BAŞKANI MELİH KÜÇÜKARSLAN 2457200
HAKİM MESUT CUMURCU 2457200
HAKİM AYŞE CAN 2457200
HAKİM BEKİR ÇELİK 2457200
9.CEZA DAİRESİ BAŞKANI FİKRET KARAÇORLU 2457200
HAKİM MUSTAFA ZEYBEK 2457200
HAKİM NAYİM DURAK 2457200
HAKİM AHMET VEDAT SERİN 2457200
10.CEZA DAİRESİ BAŞKANI VELİ ŞENGÜL 2457200
HAKİM MEHMET ERASLAN 2457200
HAKİM ÇAVUŞ ASAN 2457200
HAKİM MUAMMER TAŞAN 2457200
11.CEZA DAİRESİ BAŞKANI ŞERMİN BAŞVERDİ 2457200
HAKİM SAİM CAN ÇAYCOŞAR 2457200
HAKİM YADİGAR KARTAL 2457200
HAKİM BEKİR GENCER 2457200
HAKİM IŞIL KÜTÜK 2457200
1.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI AHMET SARIKAYA 2457200
HAKİM EMİNE BAŞ YAŞAR 2457200
HAKİM AHMET ÇATAL 2457200
HAKİM AHMET KUTLU 2457200
2.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI ALİ ÖZKAYA 2457200
HAKİM MÜDAİ KIRICI 2457200
HAKİM YÜCEL KAMA 2457200
HAKİM FERHAT GÖÇMEN 2457200
3.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI EMİNE TABAR 2457200
HAKİM SERDAR DEMİR 2457200
HAKİM NAZMİYE COŞKUN 2457200
HAKİM DURMUŞ KARA 2457200
4.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI YUNUS YILMAZ 2457200
HAKİM MUSTAFA AK 2457200
HAKİM ERDOĞAN ÇİÇEK 2457200
HAKİM YAHYA BAYRAKTAR 2457200
5.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI ELVAN KAPLAN 2457200
HAKİM DENİZ CABBAROĞLU 2457200
HAKİM YASEMİN BENLİ 2457200
HAKİM BAHATTİN ÇELİK 2457200
6.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI CENGİZ AVŞAR 2457200
HAKİM FATMA ALBAY 2457200
HAKİM İBRAHİM TEKİN 2457200
HAKİM CEMAL ALPER ÜNAL 2457200
7.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI KADİR SARICALAR 2457200
HAKİM ÖZGÜR AKTUĞ 2457200
HAKİM CEMAL KÖK 2457200
HAKİM ŞAHMETLİ HASAN ÇEVİK 2457200
8.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI OKTAY KAYA 2457200
HAKİM BİROL MAYDA 2457200
HAKİM NAİL KAŞLI 2457200
HAKİM TÜMAY DOĞRU MAY 2457200
9.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI ŞULE BULAT 2457200
HAKİM MEHMET OĞUZ YAMAN 2457200
HAKİM ALPARSLAN KOÇAK 2457200
HAKİM AYŞE ÖZÜLKÜ 2457200
10.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI ALİ İHSAN DEMİREL 2457200
HAKİM MUSTAFA ŞEN 2457200
HAKİM MEHMET SELÇUK OĞUZMERT 2457200
HAKİM KIVILCIM GÖKTÜRK 2457200
11.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI METİN ÖZBEYLİ 2457200
HAKİM MEHMET ALPER BOSTANCI 2457200
HAKİM BİRSEN SARIASLAN ZIRAMAN 2457200
HAKİM İLKAY EKŞİ 2457200
HAKİM SERDAR DEVRİM 2457200
HAKİM SIDIKA URFALI 2457200
12.HUKUK DAİRESİ BAŞKANI MUSTAFA BUYURGAN 2457200
HAKİM AHMET ALBAYRAK 2457200
HAKİM SELVİNAZ BULUT 2457200
HAKİM EMİN BİLSELOĞLU 2457200
CUMHURİYET SAVCISI SÜLEYMAN TEKE 2457200
CUMHURİYET SAVCISI KADİR ÜNAL 2457200
CUMHURİYET SAVCISI MUSTAFA YILDIRIM 2457200
CUMHURİYET SAVCISI ERDOĞAN BİROL 2457200
CUMHURİYET SAVCISI CEVDET KAYAFOĞLU 2457200
CUMHURİYET SAVCISI ERKAN BULAT 2457200
CUMHURİYET SAVCISI HÜSEYİN HİSLİ 2457200
CUMHURİYET SAVCISI RECAYİ KÖYLÜ 2457200
CUMHURİYET SAVCISI MUZAFFER COŞKUN 2457200
CUMHURİYET SAVCISI MAZLUM ŞAHİN 2457200
CUMHURİYET SAVCISI AHMET SOYTÜRK 2457200
CUMHURİYET SAVCISI ADNAN TABAR 2457200
CUMHURİYET SAVCISI İBRAHİM GÜL 2457200
CUMHURİYET SAVCISI HACI AYKUT AYDIN 2457200
CUMHURİYET SAVCISI FARUK BİLDİRİCİ 2457200
CUMHURİYET SAVCISI Nihat EROL 2457200
CUMHURİYET SAVCISI Niyazi YAR 2457200
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Ülkü KÖSE 2371290
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Nevin PİRCİ TOSUN 2371290
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Yasin Can YILDIRIM 2371290
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Mehmet Övünç ÖREN 2371290
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Yasemin ÇAKIR ÖZMEN 2371290
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Muhammet SOYSAL 2371290
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Hakan ALAGÖZ 2371292
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Ceylan TALU KIROVA 2371292
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Emre KAVAK 2371292
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Emrah BÜYÜK 2371292
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Dilara DOĞAN 2371292
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Ahmet Akif DEMİR 2371288
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Zeynep Neslihan BÜYÜK 2371288
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Hülya KAVAK 2371288
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Mehmet Erdinç ERGEN 2371288
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Fadime ARIK 2371288
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Murat FIRAT 2371288
4.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Rabia KAÇAR 2371293
4.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Osman KAYA 2371293
4.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Mustafa Melih DELİCE 2371293
4.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Sevilay BAYRAK SOYSAL 2371293
4.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Serap TOPRAK 2371293
5.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Egemen Sancaktar MAY 2371293
5.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Dudu KAYA 2371293
5.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Adem ERASLAN 2371293
5.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Alper AKSAKAL 2371293
5.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Mukaddes GENÇ 2371293
1.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Arif SARI 2371289
1.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Emine AKPINAR GÜLER 2371289
1.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Şerife Burçin BOSTANCI 2371289
1.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Ender TURUS 2371289
1.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Cemil DURSUN 2371289
1.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ İlkay ERTÜRK KANTARCI 2371289
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Mustafa SEKMEN 2371294
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Tuğba BAL 2371294
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Turgay ASLAN 2371294
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Yasin GÜLER 2371294
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Erdal GÜMÜŞTEKİN 2371294
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Semra AKKAN 2371294
NOTER ODASI BAŞKANLIĞI
NOTER ODASI BAŞKANI S.Ersin HARMANDAR 2415355
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TBMM’DE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN İL BAŞKANLARI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL BAŞKANI Av.İbrahim Ethem TAŞ 3441111
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL BAŞKANI Nusret BAYAR 3347110
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL BAŞKANI Hilmi DURGUN 2430793
İYİ PARTİ İL BAŞKANI Mehmet BAŞARAN 3110004
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İL BAŞKANI Cevdet ÇAĞLAR 2412120
CUMHURBAŞKANLIĞI
CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANLIĞI ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜ Esen DİLER 2483313
BASIN İLAN KURUMU ANTALYA ŞUBE MÜDÜRÜ Nedim ENGİN 2432465
TRT ANTALYA MÜDÜR V. Muhammed KASAPOĞLU 3454221
ANADOLU AJANSI BÖLGE MÜDÜRÜ Mustafa YILDIRIM 2430091
İL MÜFTÜSÜ Osman ARTAN 3465098
ADALET BAKANLIĞI
E TİPİ CEZAEVİ MÜDÜRÜ Hamza ŞENKAYA 2210991
L TİPİ KAPALI CEZAEVİ MÜDÜRÜ Haydar ÇALIŞKAN 4231360
ANTALYA DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRÜ Ahmet TENLİK 2379560
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ Abdullah ÇALIŞKAN 2434475
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRÜ Ahmet ÇALIM 3462040
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRÜ Nejat DENİZ 3104646
ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ Veli TEKKANAT 2294066
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
TAPU VE KADASTRO 6.BÖLGE MÜDÜRÜ Funda Aydın SEYMEN 2801000
İLBANK A.Ş ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜ Fuat KOÇAL 2270518
İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ Tevfik ALTINAY 2370010
KADASTRO MÜDÜRÜ Mahmut GÜLTEKİN 2801324
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.GENEL MÜDÜRÜ Bahadır MÜDÜROĞLU 3381393-94
CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ Erol DEĞERLİ 3399923-24
TEİAŞ 19. BÖLGE MÜDÜRÜ Behcet TUFAN 3466999
EUAŞ ANTALYA VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRÜ Nimetullah DEMİR 2211400
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜR V. Yavuz GÜRHAN 2803500
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI
İL DEFTERDARI Yusuf ATILGAN 2378501
VERGİ DAİRESİ BAŞKAN V. İlhan KARAYILAN 2370610
TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜ Muhammet İlyas UYSAL 2434560-66
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
EGM TEFTİŞ KURULU ANT.BÖLGE BAŞKANI Hasan BÜYÜKKIRLI 3111211
EGM ANTALYA ÖZEL GÜVENLİK BÖLGE BAŞKANLIĞI Serdar HATIPOĞLU 313 00 96
EGM ANTALYA POLİSEVİ MÜDÜRÜ Hakan KIRCA 2478516
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ Fevzi TİMUR 2430255
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Oya YILMAZ 2439797
İL İDARE KURULU MÜDÜRÜ Osman ERDEM 2439793
İDARE VE DENETİM MÜDÜRÜ Şükrü ŞAN 2434345
İL PLANLAMA VE KOOR.MÜDÜRÜ Erdoğdu ÖKSÜZ 2439795
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ Semaher YEŞİLGÜN 2431880
PROTOKOL MÜDÜR V. Serhat ERGÜN 2439796
İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜR V. Ahmet ALGÜL 2439558
İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜR V. Gözde ÖZKORUL 2379550
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ Ayşe Serap GÜNEY 2434569
İL SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ Hüseyin KURTAY 2470837
İL SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRÜ Süleyman UYSAL 2439794
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
ANTALYA KÜLTÜR  VARLIKLARINI KORUMA BÖLGE KURULU MÜDÜRÜ Melike GÜL 2478761
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜR V. İlknur KÖKER 2477660
DEVLET SENFONİ ORKESTRASI MÜDÜRÜ İbrahim SEZER 2385233
RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜR V. Handan KISIR 2430842
DEVLET TİYATROSU MÜDÜRÜ K.Alpay AKSUM 3444929-4542
DEVLET OPERA VE BALE MÜDÜRÜ Akın ULUTAŞ 2414202-3433098
VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜR V. Hüseyin COŞAR 2441394
ANTALYA MÜZESİ MÜDÜRÜ Harun GÜLLÜ 2385688
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Hüseyin ER 2386000-6202
SAĞLIK BAKANLIĞI
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ Dr.Ünal HÜLÜR 2285959
TÜRKİYE H.S.S. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKDENİZ BAŞTABİBİ Dr.Özlem ZÜMRÜT 2594759
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ Ömer ERSOY 4446100
TSE AKDENİZ BÖLGE KOORDİNATÖRÜ Hasan DEMİRTAŞ 3340117
TSE ANTALYA BELGELENDİRME MÜDÜRÜ Hasan DEMİRTAŞ 2485005
KOSGEB ANTALYA MÜDÜRÜ Dr.İbrahim Uğur ERKIŞ 3125952507
TÜBİTAK ULUSAL GÖZLEMEVİ MÜDÜRÜ Prof.Dr.Sacit ÖZDEMİR 2278401
ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRÜ İlhan METİN 2581100
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
TARIM KREDİ KOOPARETİFİ ANTALYA BÖLGE BİRLİĞİ MÜDÜRÜ Yakup KASAL 3119900
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜR V. Gökhan KARACA 3452721
GIDA KONTROL LABORATUAR MÜDÜR V. Hüseyin KAFALI 3390010
ZİRAİ KARANTİNA MÜDÜRÜ Ekrem ÇETİN 3466657
TOHUM SERTİFİKASYON TEST MÜDÜRÜ Ahmet KARATAŞ 4274040
ANTALYA HAVALİMANI VETERİNER SINIR KONTROL NOKTASI MÜDÜR V. Abdİ TÜRKER 2591980
BATI AKDENİZ TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜR V. Dr.Abdullah ÜNLÜ 3216796
BOZTEPE TARIM İŞLETMELERİ MÜDÜR V. Muzaffer ÇELİK 7143206
AKDENİZ SU ÜRÜNLERİ ARAŞTIRMA ÜRETİM, EĞİTİM,ENSTİTÜSÜ MÜDÜR V. Serkan ERKAN 2510587
DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRÜ Hayrullah COŞKUN 3311612
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ Vedat DİKİCİ 3451462
METEOROLOJİ 4. BÖLGE MÜDÜRÜ Dr. Mehmet Latif GÜLTEKİN 2473488
BATI AKDENİZ ORMANCILIK  ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜR V. Dr.Mehmet ÇALIKOĞLU 3450442
VI. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞUBE MÜDÜR V. İsmail KAYA 3432652
VI. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BEYDAĞLARI SAHİL MİLLİ PARK MÜDÜRÜ Uğur TORUNOĞLU 3451465
TİCARET BAKANLIĞI
BATI AKDENİZ GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET BÖLGE MÜDÜRÜ Osman GÖLLÜCE 2591321-25
ANTALYA SERBEST BÖLGE MÜDÜRÜ Ramazan Talat GÜÇSAV 2590935
TİCARET İL MÜDÜRÜ Halil ÖZŞAHAN 2438816
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI
ULAŞTIRMA,DENİZCİLİK VE HABERLEŞME Vl.BÖLGE MÜDÜR V. Serhan ÖZKANLI 2462000
KARAYOLLARI 13.BÖLGE MÜDÜRÜ Salih CENGİZ 3207000
TÜRK TELEKOM ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜ İrfan YILDIZ 5551010
ANTALYA LİMAN BAŞKANI Mustafa YILMAZ 2590991
DHMİ HAVALİMANI BAŞMÜDÜRÜ İlhami ŞİMŞEK 3303301
PTT. BAŞMÜDÜRÜ Hasan Ali YAZICIOĞLU 2440170
TÜRKSAT İL MÜDÜRÜ Muhammed Ali BARDAKÇI 2432535
KAMU BANKALARI MÜDÜRLERİ
T.C.MERKEZ BANKASI ANTALYA ŞUBE MÜDÜRÜ Gökhan GÜLER 2442276
T.C.ZİRAATBANK ANTALYA 1.BÖLGE BAŞKANI Şefik DİLER 2433995
T.C.ZİRAATBANK ANTALYA 2.BÖLGE BAŞKANI Mehmet Afşin KÖSE 3218952
HALKBANK BÖLGE KOORDİNATÖRÜ Mikail ÖZDEMİR 3109200
VAKIFLAR BANKASI AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Mehmet ARIÖZ 2456300
KAMU İKTİSADİ KURUM MÜDÜRLERİ
THY ANTALYA MÜDÜRÜ Mustafa TEZ 3206350-51
ANFAŞ (Expo Center) YÖNETİM KURULU BAŞKANI Ali BIDI 4622000
ASBAŞ GENEL MÜDÜRÜ Zeki GÜRSES 2590930
TBMM’DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI
ANADOLU PARTİSİ İL BAŞKANI Talip KÜNER 3127888
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL BAŞKANI Bekir BAĞCI
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ İL BAŞKANI Mehmet Ali BULDU 2470099
DEMOKRATİK SOL PARTİ İL BAŞKANI Ahmet ÇAKMAK
DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANI Hasan Ali KARTAL 2430023
EMEĞİN PARTİSİ İL BAŞKANI C.Gülsalan BUDAK 2430621
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ Hüseyin ALP 2470757
İŞÇİ PARTİSİ İL BAŞKANI Yalçın ARMEN 2431250
MİLLET PARTİSİ İL BAŞKANI Galip ÖZTEKİN 3216407
SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI Ramazan DÜZEN 2443466
VATAN PARTİSİ Rıza TÜRKMENDAĞ 2262782
MESLEK KURULUŞLARI
AKDENİZ TURİSTİK OTELLER BİRLİĞİ (AKTOB) Erkan YAĞCI 3213994
ESNAF VE SANATKAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI Adlıhan DERE 3361010
ANTALYA TİCARET VE SAN.ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI Davut ÇETİN 3143737
ANTALYA TİCARET VE SAN.ODASI MECLİS BAŞKANI Süleyman ÖZER 3143737
TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI Ali ÇANDIR 2442670
TİCARET BORSASI MECLİS BAŞKANI Erdoğan EKİNCİ 2442671
DENİZ TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI Ahmet ÇETİN 2410210
DENİZ TİCARET ODASI MECLİS BAŞKANI Berna Küner Van MANNEKES 2410210
TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE TEMSİL KURULU BAŞKANI Rıza PERÇİN 836 36 55
ANTALYA REHBERLER ODASI BAŞKANI Hayati KORUCU 3111130
SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI BAŞKANI Emrullah Tayfun ÇAVDAR  2386374-5
ANTALYA TABİP ODASI BAŞKANI Dr. Nursel ŞAHİN 2375075
ANTALYA DİŞ HEKİMLERİ ODASI BAŞKANI Gassan YÜCEL 2375252
ECZACILAR ODASI BAŞKANI Mehmet ERTEKİN 3110329
ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Şaban TAT 2376045-6
HARİTA ve KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Ufuk AYDIN 3259556
İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Mustafa BALCI 2375727
KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Mehmet AYDİLEK 2438560
TMMOB.MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Doç.Dr. İbrahim ATMACA 4448666
MİMARLAR ODASI BAŞKANI Özge KÖKSAL 2378692
ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI BATI AKDENİZ ŞUBESİ Emin DEMİR 2377610
PEYZAJ MİMARLARI ODASI BAŞKANI Teoman AKÇALI 3110657
ŞEHİR PLANCILARI ODASI BAŞKANI Dr.Ebru MANAVOĞLU 3221500
ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Vural ŞAHİN 3263065
JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Bayram Ali ÇELTİK 2378583
JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Engin ERARSLAN 2370535
METEOROLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Halit NAMDAR 3311616
MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Salih AKBOĞA 3215053
GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ İncigül SAĞDIÇ TATAROĞLU 3229277
GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Mahmut Ziya TATOĞLU 2595501
ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Derya ÜNVER 3223256
İÇMİMARLAR ODASI BAŞKANI İlker BİNER 3244144
VETERİNER HEKİMLER ODASI BAŞKANI T.Murat KARABAYOĞLU 3259214
ZİRAAT ODASI BAŞKANI Nazif ALP 3341169-70
4.BÖLGE ANTALYA OPTİSYEN-GÖZLÜKÇÜLER ODASI BAŞKANI Bülent GÜRER 2478897
TÜRKİYE GÜZEL SANAT ESERİ SAHİPLERİ BİRLİĞİ ANTALYA ŞUBE BAŞKANI Mehmet Rıza ÜNLÜ
SENDİKALAR
TÜRK-İŞ İl Temsilcisi Cemil ÜNAL 3217497
TİSK Antalya İl Temsilcisi Hasan ÜNLÜ 2379134
HAK-İŞ İl Başkanı Muhammed Talha KANDİL 2446162
DİSK Akdeniz Bölge Temsilcisi Vedat KÜÇÜK 2414438
KAMU-SEN Antalya İl Temsilcisi Hasan Yılmaz DANABAŞOĞULLARI 3340716
MEMUR-SEN Antalya İl Temsilcisi Mustafa ÇOBAN 3263635
KESK İl Temsilcisi Kadir ÖZTÜRK 2474700
HAKSEN İl Temsilcisi İhsan KURT 2434770
YURT-EĞİTİM SEN Antalya İl Temsilcisi Tufan GÜL 2386000
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
AKBANK T.A.Ş.BÖLGE MÜDÜRÜ Barış MEREY 2495650
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.  MÜD. Ayhan GÖLET 2474612
ALTERNATİF BANK A.Ş. MÜDÜRÜ Fatih BAKIRARAR 2432203
ANADOLUBANK A.Ş. İhsan SAATÇI 2486400
DENİZBANK AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Adnan AYKIN 2455800
FİBABANKA A.Ş.AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Rüçhan İNAN 3141030
FİNANSBANK A.Ş.AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Hakan ERKAN 3123323
GARANTİ BANKASI AKDENİZ BÖLGE KREDİLER MÜDÜRÜ Sedat GÜLGEN 3102524
GARANTİ BANKASI AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Haluk BEKMEZ 3102504
ING BANK AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Esen Cumhur GÖMEÇ 3145011
ŞEKERBANK T.A.Ş.AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Ahmet ÇAPANÇATAL 2474387
TEB AKDENİZ BÖLGE DİREKTÖRÜ İbrahim SAVAŞ 8502040982
İŞ BANKASI A.Ş.KOBİ KREDİLERİ TAH.BÖL.ANT.BÖL.MD. Hilal Hamide OCAK 3201720
İŞ BANKASI BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ Gaffar ÖNEY 3201727
TURKLAND BANK A.Ş. Güler KÖKÇE YÜKSEL 2474456
TURKISH BANK A.Ş. Tülay SAATÇİ 2439649
VAKIF KATILIM BANKASI A.Ş.ANTALYA ŞUBE MÜDÜRÜ Aytek TURHAN 8505826018
YAPI KREDİ BANKASI A.Ş. AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Ahmet Erdem SEVİNÇ 2455620
ZİRAAT KATILIM BANKASI ANTALYA ŞUBESİ MÜDÜRÜ Ümit BATUR 3457510
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK VE VAKIFLAR
ANTALYA GAZETECİLER CEMİYETİ Mevlüt YENİ 2489404
AKDENİZ KAN HASTALIKLARI VAKFI Prof. Dr. Duran CANATAN 2432020
ANTALYA EĞİTİM ARAŞTIRMA VAKFI Osman VURAL 3229797
ANTALYA TANITIM VAKFI Yeliz Gül EGE 3143806-07
TÜRK EĞİTİM VAKFI ANTALYA ŞUBESİ Arzu Aslan KARTAL 3433208
TEMA VAKFI ANTALYA İL TEMSİLCİLİĞİ Aysel ÇINAR 2385800
TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI Lütfiye ALTINKAYA 2261343
TÜRKİYE ENGELLİLER VAKFI AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Ayten İNCE 3255959
TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYON ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜ Ahmet KÖKSALAN 2303400
YETİM VE MUHTAÇ ÇOCUKLARA YARDIMLAŞMA VAKFI Canan TUNGAR 2373351
YURT ÇOCUKLARI KORUMA VAKFI Zilha ÇAKIR 3493000
ZİHİNSEL YETERSİZ ÇOCUKLARI KORUMA VAKFI Lütfiye AKBAŞ 3221656
ANTALYA KENT KONSEYİ BAŞKANI Semanur KURT 2436789
TÜRKİYE YEŞİLAY CEMİYETİ ANTALYA ŞUBESİ Mahmut Remzi SAVAŞ
AKDENİZ TELASEMİ DERNEĞİ Prof.Dr.M.Akif YEŞİLİPEK 2488821
ALTERNATİF TURİZM ETKİNLİKLERİ VE İŞLETMELERİ BİRLİĞİ DERNEĞİ Cem KARACA 2375059
ALTI NOKTA KÖRLER DERNEĞİ Cemalettin ÇAKAR 2471213
ANTALYA VEREM SAVAŞ DERNEĞİ İsmail AKÇAM 2412983
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ İbrahim DAŞ 2443424
BEDENSEL ENGELLİLER DAYANIŞMA DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Sevinç AKTUĞ 2445898
BEYAZ BASTON GÖRME ENGELLİLER DERNEĞİ Kamil ÇAM 3462710-11
ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Ayşe NEYİŞÇİ 2489899
KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ İL TEMSİLCİLİĞİ Zeynep Ayşe TAŞ 2470072
KADININ SOSYAL HAYATINI ARAŞTIRMA VE İNC.DERNEĞİ ANT. ŞB. Füsun URUNGA
KIBRIS TÜRK KÜLTÜR DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ M.Vural ÖNAL 2482500
MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ ANTALYA ŞUBESİ Hasan YAMAN 2432930
MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Boğaçhan GÖKSU 3214141
TÜKETİCİYİ KORUMA DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Abdullah ÖZÇULÇU 2411618
TÜRK  KÜTÜPHANECİLER DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Metin DURGUN 3445137
TÜRK ANNELER DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ İnci SAVRAN 2438531
TÜRK HAVA KURUMU DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Süleyman GİRGİN 3244880
TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Saime GÜLŞEN 3119228
TÜRK KANSER ARAŞTIRMA VE SAVAŞ KURUMU DER. ANT. ŞUBESİ Prof.Dr.Mustafa ÖZDOĞAN 2419911
TÜRK OCAKLARI DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Abdullah UYSAL 2440448
TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Ayla YÜKSEL 3444410
TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DERNEĞİ KONYAALTI ŞUBESİ Canan CİNGÖZ 2487044
AKDENİZ AİLE SAĞLIĞI VE EĞİTİM DERNEĞİ Nilgün ATASOY 3119324
TÜRKİYE BEYAZAY DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Ayşe Güliz YILMAN 2432510
TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Mustafa DEĞİRMENCİ 2431826
TÜRKİYE EMEKLİ SUBAYLAR DERNEĞİ E.Alb.Mehmet Güneş ERGUNSÜ 2447660
TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER, ŞEHİT, DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ Ali KUŞ 2417070
TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Esra ÖZKOÇ 2415160
TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ E. Alb. Zeynel Abidin SEZER 2435025
TÜRKİYE ORMANCILAR DERNEĞİ BATI AKDENİZ ŞUBESİ Tuncay NEYİŞÇİ 244 23 76
TÜRKİYE POLİS EMEKLİLERİ VE MENSUPLARI SOS.YAR. DER. ANT.ŞB. Hanifi EKER 2484267
TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Mehmet KARAVURAL 3217145
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Mehmet Şifa ÇİÇEK 2282829
TÜRKİYE TRAFİK KAZALARINI ÖNLEME DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Abdullah GÖKMEN 2431525
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Havva KOCA 2479682
TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI ANTALYA İL TEMSİLCİSİ İbrahim DAĞLI 3114990
İLİM YAYMA CEMİYETİ ANTALYA ŞUBESİ Yunus YÜKSEL 2487677
ENSAR VAKFI ANTALYA ŞUBESİ Recai OCAK
ASKON DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Cahit URFAN 3230901
BAŞKONSOLOSLAR
KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ Mustafa Kemal BEYAZBAYRAM 3163036
RUSYA FEDERASYONU Oleg ROGOZA 2483202
KONSOLOSLAR
ALMANYA FEDERAL CUMHURİYETİ Wolfgang WESSEL 3141101-02
İNGİLTERE Gillian Anne KARATAŞ 2282811
KAZAKİSTAN CUMHURİYETİ Maulen IBRAIKULOV 3242611
UKRAYNA Emir RUSTAMOV 3123377
FAHRİ KONSOLOSLAR
AVUSTURYA Ahmet BARUT 3522200
BELÇİKA KRALLIĞI Ece TONBUL 2446853
BREZİLYA FEDERATİF CUMHURİYETİ Cemal ÖZGÖRKEY 2472060
BELARUS CUMHURİYETİ Laçin MİRZA 3122533
DANİMARKA KRALLIĞI Ozan ÜNAL 3212039
ESTONYA CUMHURİYETİ Ethem OKUDUR 3120001
FİNLANDİYA Hasan Koray TURAN 3234200
FRANSA Ahmet EROL 3459097
HOLLANDA KRALLIĞI Dr.Kamil Savaş TİTİZ 3211347
İRLANDA M.Seçkin ARKAN 2478945
İSPANYA Hasan Yıldırım AKINCIOĞLU 2417770
İSVEÇ Nil SAĞIR 2423280
İSVİÇRE Zeki Emir DEMİRCİ 763 02 41
KOSOVA Kaan Kaşif KAVALOĞLU 7100700
LETONYA CUMHURİYETİ Aslı Bayar ULUKAPI 3116333
LİTVANYA CUMHURİYETİ Mine OKUDUR 3120001
MOĞOLİSTAN Ömer AYDINER 7152650
MAKEDONYA Ahmet AKBALIK 7152334
MALTA A.Gökhan DOĞAN 3233345
MEKSİKA Doruk KAYA
MOLDOVA CUMHURİYETİ Diyar İÇKALE GÜLTEKİN 715 35 35
NORVEÇ KRALLIĞI Burak TONBUL 3404050
POLONYA CUMHURİYETİ Sururi ÇORABATIR 7483300
PORTEKİZ Berna Küner Van MANNEKES 2590098
ROMANYA Ahmet Semih BEKEN 4433010
SLOVENYA CUMHURİYETİ Sedat PEKER 2424526
SLOVAKYA CUMHURİYETİ Dr. Şükrü VURAL 746 00 13
GÖREV, TELEFON VE ADRES DEĞİŞİKLİKLERİNİN 0(242) 242 04 62 NOLU FAKSINA VEYA protokol@antalya.gov.tr  E-MAİL ADRESİNE BİLDİRİLMESİ RİCA OLUNUR. GÜNCEL PROTOKOL LİSTESİ  ANTALYA VALİLİĞİNİN www.antalya.gov.tr  RESMİ İNTERNET ADRESİNDEN TEMİN EDİLEBİLİR.                                                                                                                                                                                                                                             15 OCAK 2021
ANTALYA TÜM RESMİ KURUM TELEFONLARI

Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Kaymakamlığı, Kepez Kaymakamlığı, Konyaaltı Kaymakamlığı, Döşemealtı Kaymakamlığı, Aksu Kaymakamlığı, Alanya Kaymakamlığı, Akseki Kaymakamlığı, Gazipaşa Kaymakamlığı, İbradı Kaymakamlığı, Gündoğmuş Kaymakamlığı, Serik Kaymakamlığı, Manavgat Kaymakamlığı, Kumluca Kaymakamlığı, Finike Kaymakamlığı, Demre Kaymakamlığı, Kaş Kaymakamlığı, Kemer Kaymakamlığı, Elmalı Kaymakamlığı, Korkuteli Belediyesi   Muratpaşa Belediyesi, Kepez Belediyesi, Konyaaltı Belediyesi, Döşemealtı Belediyesi, Aksu Belediyesi, Alanya Belediyesi, Akseki Belediyesi, Gazipaşa Belediyesi, İbradı Belediyesi, Gündoğmuş Belediyesi, Serik Belediyesi, Manavgat Belediyesi, Kumluca Belediyesi, Finike Belediyesi, Demre Belediyesi, Kaş Belediyesi, Kemer Belediyesi, Elmalı Belediyesi, Korkuteli Belediyesi ,

Muratpaşa Tüm resmi kurumlar, Kepez Tüm resmi kurumlar, Konyaaltı Tüm resmi kurumlar, Döşemealtı Tüm resmi kurumlar, Aksu Tüm resmi kurumlar, Alanya Tüm resmi kurumlar, Akseki Tüm resmi kurumlar, Gazipaşa Tüm resmi kurumlar, İbradı Tüm resmi kurumlar, Gündoğmuş Tüm resmi kurumlar, Serik Tüm resmi kurumlar, Manavgat Tüm resmi kurumlar, Kumluca Tüm resmi kurumlar, Finike Tüm resmi kurumlar, Demre Tüm resmi kurumlar, Kaş Tüm resmi kurumlar, Kemer Tüm resmi kurumlar, Elmalı Tüm resmi kurumlar, Korkuteli Belediyesi



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa