Kapat
ANTALYA TÜM RESMİ KURUM TELEFONLARI
ANTALYA TÜM RESMİ KURUM TELEFONLARI
ANTALYA TÜM RESMİ KURUM TELEFONLARI   Antalya’daki tüm resmi kurumlar, vali, milletvekilleri, belediye başkanları, kaymakamlar, valilik birimleri, savcı ve hakimler, sivil toplum kuruşları, dernekler, Akdeniz Üniversitesi birimleri, Antalya’daki konsoloslar. ANTALYA...
4 Temmuz 2014 20:30
Font1 Font2 Font3 Font4
ANTALYA

ANTALYA TÜM RESMİ KURUM TELEFONLARI

 

Antalya’daki tüm resmi kurumlar, vali, milletvekilleri, belediye başkanları, kaymakamlar, valilik birimleri, savcı ve hakimler, sivil toplum kuruşları, dernekler, Akdeniz Üniversitesi birimleri, Antalya’daki konsoloslar.

ANTALYA TÜM RESMİ KURUM TELEFONLARI


ANTALYA VALİLİĞİ PROTOKOL LİSTESİ
ÜNVANI ADI SOYADI İŞ TEL
VALİ         Münir KARALOĞLU 2431880
T.B.M.M.ÜYELERİ                                    0.312
Antalya Milletvekili                             Prof.Dr.Mustafa AKAYDIN 420 58 40
Antalya Milletvekili                  İbrahim AYDIN 420 54 18
Antalya Milletvekili                          Deniz BAYKAL 420 60 12
Antalya Milletvekili               Çetin Osman BUDAK 420 58 68
Antalya Milletvekili                   Mevlüt ÇAVUŞOĞLU 292 10 00
Antalya Milletvekili       Sena Nur ÇELİK 420 58 02
Antalya Milletvekili           Gökcen ÖZDOĞAN ENÇ 420 59 98
Antalya Milletvekili                  Doç.Dr.Mehmet GÜNAL 420 62 66
Antalya Milletvekili                       Opr.Dr.Niyazi Nefi KARA 420 62 34
Antalya Milletvekili                Av.Devrim KÖK 420 59 18
Antalya Milletvekili                Av.Mustafa KÖSE 420 58 90
Antalya Milletvekili             Hüseyin SAMANİ 420 54 25
Antalya Milletvekili        Atay USLU 420 58 58
Antalya Milletvekili                  Prof.Dr.Ahmet Selim YURDAKUL 420 56 26
TUGAY VE GARNİZON KOMUTANI  P.Alb.Tahir SAVRAN 3215354
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI           Menderes TÜREL 2495001-02
CUMHURİYET BAŞSAVCISI Ramazan SOLMAZ 2463301
ADLİ YARGI VE ADALET KOMİSYONU BAŞKANI Orhan ÖZDEMİR 2463701
BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ BAŞSAVCISI Rıza CAN 2457200
BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ BAŞKANI Ali Nevzat AÇIKGÖZ 2457200
1.İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI İsa YEĞENOĞLU 2463720
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ Prof.Dr.Mustafa ÜNAL 2275982-83
ULUSLARARASI ANTALYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ Prof.Dr. İsmail YÜKSEK 2450042
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI ANTALYA TEMSİLCİ V. Atiye ÖZLEK 2385140-41
ANTALYA BAROSU BAŞKANI Av.Polat BALKAN 2386155
ANTALYA MERKEZ VALİLERİ    
Merkez Valisi Can DİREKÇİ      
Merkez Valisi İsmail FIRAT  
VALİ YARDIMCILARI        
VALİ YARDIMCISI İbrahim ÇAY 247 88 68
VALİ YARDIMCISI Ekrem BÜYÜKATA 245 66 59
VALİ YARDIMCISI Salih GÜRHAN 245 66 59
VALİ YARDIMCISI Hamdi BOLAT 243 52 61
VALİ YARDIMCISI Hüseyin ECE 243 97 98
VALİ YARDIMCISI Mehmet KURDOĞLU 243 52 62
VALİ YARDIMCISI Mustafa ÖZKAYNAK 243 52 63
VALİ YARDIMCISI Canan HANÇER BAŞTÜRK 243 52 60
İLÇE KAYMAKAMLARI       
AKSEKİ KAYMAKAM  Murat BEŞİKCİ 6781021
AKSU KAYMAKAMI Aydın ERGÜN 4263939
ALANYA KAYMAKAMI Mustafa HARPUTLU 5131001
DEMRE KAYMAKAMI  Murat UZ 8715353
DÖŞEMEALTI KAYMAKAMI Mehmet BAYGÜL 4214441-42
ELMALI  KAYMAKAMI Gürbüz SALTAŞ 6181008
FİNİKE KAYMAKAMI Mesut YAKUTA 8551005
GAZİPAŞA KAYMAKAMI Kadir EKİNCİ 5722884
GÜNDOĞMUŞ KAYMAKAMI Mustafa ÜNER 7812006
İBRADI KAYMAKAM  Zerrin ÇAY BESİKCİ 6912294
KAŞ KAYMAKAMI Bilgihan BAYAR 8361004
KEMER KAYMAKAMI Mustafa Cihat FESLİHAN 8144481
KEPEZ KAYMAKAMI Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK 3354111
KONYAALTI KAYMAKAMI İbrahim KEKLİK 2299490-91
KORKUTELİ KAYMAKAMI Erol TANRIKULU 6436001
KUMLUCA KAYMAKAMI Dr.Polat KARA 8871001
MANAVGAT KAYMAKAMI Nazmi GÜNLÜ 7461004
MURATPAŞA KAYMAKAMI Sedat Sırrı ARISOY 2447550-51
SERİK KAYMAKAMI Haluk ŞİMŞEK 7221004
İL JANDARMA KOMUTANI  J.Kur.Alb.Yusuf KELLELİ 2382200
İL EMNİYET MÜDÜRÜ Celal UZUNKAYA 2272015
SG EĞİTİM VE ÖGRETİM KOMUTANI SG.Kd.Alb.Kamil Ömer ERSELCAN 2591376
SG ANTALYA GRUP KOMUTANI SG.Bnb.Önder GÖKSEL 2591376
SG ANTALYA HAVA GRUP KOMUTANI SG.Kd.Bnb.Barış OCAK 2591376
EXPO 2016 ANTALYA AJANSI GENEL SEKRETERi Fırat IŞIK 2423976
İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI    
AKSEKİ BELEDİYE BAŞKANI Mustafa İsmet UYSAL 6781008
AKSU BELEDİYE BAŞKANI Halil ŞAHİN 4263049
ALANYA BELEDİYE BAŞKANI Adem Murat YÜCEL 5131002
ELMALI  BELEDİYE BAŞKANI Av. Ümit ÖZTEKİN 6186701
FİNİKE BELEDİYE BAŞKANI Kaan Osman SARIOĞLU 8555800
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANI Dr.Adil ÇELİK 5721013
GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE BAŞKANI Mehmet ÖZEREN 7812011
İBRADI BELEDİYE BAŞKANI Serkan KÜÇÜKKURU 6912004
DEMRE BELEDİYE BAŞKANI Süleyman TOPÇU 8715128
DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI Turgay GENÇ 4213055
KAŞ BELEDİYE BAŞKANI Halil KOCAER 8361020
KEMER BELEDİYE BAŞKANI Mustafa GÜL 8142622
KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI Av. Hakan TÜTÜNCÜ 3105858
KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI    Muhittin BÖCEK 2455550
KORKUTELİ BELEDİYE BAŞKANI Hasan GÖKCE 6436075
KUMLUCA BELEDİYE BAŞKANI Hüsamettin ÇETİNKAYA 8872700
MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI Şükrü SÖZEN 7461082
MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI Av.Ümit UYSAL 3245429
SERİK BELEDİYE BAŞKANI Prof.Dr.Ramazan ÇALIK 7224681
REKTÖR YRD-FAKÜLTE DEKANLARI-ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ    
REKTÖR YARDIMCISI Prof.Dr.Erol GÜRPINAR 3101964
REKTÖR YARDIMCISI Prof.Dr. Mehmet ALTUNKAYA 3101964
REKTÖR YARDIMCISI Prof.Dr.Ahmet ÖGKE 3101967
TIP FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Gülay ÖZBİLİM 2496900
ZİRAAT FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Ahmet KURUNÇ 3102412
FEN FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Yılmaz EMRE 3102232
EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof. Dr. Yıldıray ÖZBEK  3106162
İKTİSADİ İDARİ BİL.FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Şafak AKSOY 3101802
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Ayhan TOPUZ 3106300
EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Hilmi DEMİRKAYA 3101527
HUKUK FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Mehmet ALTUNKAYA 2276975
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Mehmet Cengiz DEVAL 2262012
İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Ahmet ÖGKE 3102030
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr. Kürşat ER 3102030
TURİZM FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Beykan ÇİZEL 3102020
HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Sebahat GÖZÜM  
MİMARLIK FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Mustafa DENKTAŞ  
UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKAN V. Prof.Dr.Mustafa GÜLMEZ 4432067
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜ MÜDÜRÜ Prof.Dr.Narin DERİN 2274495
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜ MÜDÜRÜ  Prof.Dr.Mustafa ERKAN  2272380
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜ MÜDÜRÜ  Prof.Dr. İhsan BULUT  2277857
GÜZEL SANATLAR ENSTİTÜ MÜDÜRÜ  Doç.Dr. Fatih BAŞBUĞ 2276239
PROF.DR.TUNCER KARPUZOĞLU ORGAN NAKLİ ENSTİTÜ MÜDÜRÜ Prof.Dr.Ramazan ÇETİNKAYA  
AKDENİZ UYGARLIKLARI ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ Prof.Dr. Tuncer DEMİR 3101500
EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜ MÜDÜRÜ Prof.Dr.İlhan GÜNBAYI  
BEDEN EĞİTİMİ SPOR Y.O. MÜDÜRÜ   Doç. Dr. Hasan ŞAHAN 3101778
ANTALYA SAĞLIK Y.O. MÜDÜRÜ Prof. Dr. Sebahat GÖZÜM  3106106
YABANCI DİLLER Y.O. MÜDÜR V. Prof.Dr.Namık Kemal SÖNMEZ  
AYŞE SAK UYGULAMALI BİLİMLER Y.O. MÜDÜRÜ Prof. Dr.Mustafa GÜLMEZ  4432067
ANTALYA DEVLET KONSERVATUAR MÜDÜRÜ Prof.Ayşe SEZER 3101669
TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMİ Prof.Dr.Bülent AYDINLI 2496500
TEKNİK BİLİMLER M.Y.O MÜDÜRÜ   Prof. Dr. Davut KARAYEL  2274780
SOSYAL BİLİMLER M.Y.O MÜDÜRÜ Doç.Dr.Bahattin ÖZDEMİR 3464160
SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O MÜDÜRÜ Yrd.Doç.Dr.Sevim ERCAN KELEK 3106850
ADALET M.Y.O MÜDÜRÜ Yrd.Doç.Dr.Ahmet Kürşat ERSÖZ 3106455
GENEL SEKRETER V. Doç.Dr.Bayram BIÇAK 2275991
GARNİZON KOMUTANLIĞINCA TESBİT EDİLEN SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI    
ANTALYA DENİZ KOMUTANI Dz.Kd.Alb.Hasan Hakan TAŞKIRAN 2593303
HAVA MEYDAN KOMUTANI     Hv. Alb. Mustafa TUNAY 3303250
3. PİYADE EĞİTİM TUGAYI ERKAN BAŞKANI P.Alb.Yıldıray YALÇIN 3215354
MURATPAŞA ASKERLİK ŞUBE BAŞKANI Per.Alb.Muzaffer ÜNAL 2433844
KEPEZ ASKERLİK ŞUBE BAŞKANI Per.Alb.Zafer ERŞAHİN 2433844
KONYAALTI ASKERLİK ŞUBESİ AŞKANI Per.Alb.Cem ÇERKEZOĞLU 2433844
HAKİMLER (ADLİ-İDARİ YARGI) CUMHURİYET SAVCILARI    
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Mehmet KARAKAYA 2463600
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Mustafa YILDIRIM 2463200
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Cevdet KAYAFOĞLU 2463500
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Adnan TABAR 2463500
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Sinan TÜR 2463500
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Suat YÜREKLİ 2463000
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Saime DEPEARDI 2463000
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Mustafa Kemal YILDIRIM 2463000
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Yücel DAĞDELEN 2463000
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Emel Mehtap AYDIN 2463000
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Birgül GÜVEN 2463000
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Ayşegül Yıldız KAYA 2463000
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Ogün Ahmet TEPE 2463000
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Ömer Faruk BALABAN 2463000
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ İdris EĞİLMEZ 2463000
4.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Halil İbrahim BAKIRTAŞ 2463000
4.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ İbrahim KAMBEROĞLU 2463000
4.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Elif ALEMDAR 2463000
4.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Murat DURMAZ 2463000
5.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Oğuzhan YAŞAR 2463000
5.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Günay Karacabey ÖZKAYNAK 2463000
5.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Muhammet ŞAVKILI 2463000
6.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Tuncay ÖZMEN 2463000
6.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Hatice ALTINKAYNAK 2463000
6.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Muhammet POLAT 2463000
7.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Nebahat Nevzat AKIN 2463000
1.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Hakan SOYBİR 2463000
3.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Nurten EKMEN 2463000
5.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Cengiz TOSYALIOĞLU 2463000
5.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Macit GÜDER 2463000
6.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Özgül KÜÇÜKEL 2463000
7.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mustafa KÖSE 2463000
8.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ali KALKAN 2463000
10.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Hakan SİL 2463000
19.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ İlker ÇİL 2463000
23..ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Çiğdem SİSLİGÜN 2463000
24.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Recai ŞAHİN 2463000
24..ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Bekir ÇELİK 2463000
26.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Sibel MADEN 2463000
28.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ekrem Ali GÖRAR 2463000
1.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ İbrahim ALTINKAYNAK 2463000
2.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Işıl KÜTÜK 2463000
3.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Gülpınar TÜR 2463000
4.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ahmet Cengiz SOYSAL 2463000
5.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mutlu ÇAT 2463000
3.ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ Ali GÜNDEŞ 2463000
2. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Demir DURAK 2463000
3. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Selda KARAMAN 2463000
4. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Kemal SÖNMEZ 2463000
5. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Ali GİRGİN 2463000
3. TÜKETİCİ MAHKEMESİ HAKİMİ Gülay POLATKAN 2463000
1.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Mehmet GÜLER 2463000
6.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Raşit EKMEN 2463000
7.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Nursel TEKE 2463000
8.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Necla KASAP 2463000
9.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Hatice DÖNMEZ 2463000
10.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Osman EROL 2463000
KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ Özlem Pamuk EDİS 2463000
KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ Tümay Doğru MAY 2463000
KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ Nuh Muhammed URUK 2463000
2.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Aysel GİRGİN 2463000
3.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Ülkü KÜÇÜKARSLAN 2463000
4.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Yaşar KÜÇÜKEL 2463000
1.SULH HUKUK HAKİMİ Mustafa KAPLAN 2463000
2.SULH HUKUK HAKİMİ Hatice İlkay PAMUK 2463000
4.SULH HUKUK HAKİMİ Canan KARCI 2463000
2.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Ayşe HİSLİ 2463000
3.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Fatma TEKİN 2463000
5.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Muhammet Sami YALÇIN 2463000
1. TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Adnan ÖZDEMİR 2463000
1. TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Reşit KAÇAR 2463000
2. TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANI Mustafa CANDAL 2463000
2. TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Sevda SİL 2463000
2. TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ Sıdıka URFALI 2463000
3. TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANI Ahmet Arif GÖK 2463000
4. TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANI Ali KILIÇ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Adem ÇETİNER 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mustafa PİROĞLU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Cafer TÜFEKÇİ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Faruk KURT 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ulutan TORAMAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Erdal URFALI 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hacı Mehmet GÜDÜL 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Osman Ali TIMARTAŞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ali ELBEYLİ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Behçet Tufan TURAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Burhan POLATKAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Asım KURT 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Levent ÖZYURT 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet CABAOĞLU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Cemil CEYLAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Sabri KESKİN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ramazan ÇETİN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ekrem AKKUŞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Nihat EROL 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hüsemettin AYGÖR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Abdüsselam GÜRCÜ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ertuğrul HASTAOĞLU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Vedat KARAMAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI İlhami ERCAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Muhlis YALÇIN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mustafa Kemal SERİM 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Levent BEYAZIT 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Adem ERYILMAZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Refik Hakan BAŞVERDİ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Leyla MALKONLU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hasan AYDOĞDU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Coşkun AYDEMİR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Gül Dilan HAMAMCIOĞLU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hüseyin KIZILKAYA 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ertan ÜNSAL 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Erkan GÖZKAYA 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Murad KAYA 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Erkan OKAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet YILMAZTÜRK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Sezer BİNAY 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hasan EPİK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Halil İbrahim PURAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Aziz HÜKÜM 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ali ÇAM 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Kemal Selçuk KILIÇ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ünal DOĞAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mustafa ŞERAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Yaşar ŞEN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Cem SAĞDIÇ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ali Engin MADEN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Taner KAYA 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ferad ASLANTAŞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mustafa ÖKSÜZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI  Ömer CİCİM 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Serkan BEYOĞLU 2463000
CUMHURİYET SAVCISI İsmail SAÇ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mevlüt YALÇIN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Yasin ARSLAN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Aladdin DEMİR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ömer YURDUSEV 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hüseyin TIĞLI 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Cengiz ŞAŞI 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Fatih ÖZTÜRK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet TANRIÖVEN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Murat AKIN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Mert Öykü ÖZDEMİR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Gadem TAŞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Fidan DİNÇER AKTUĞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Fatih AKTAŞ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Şükrü DÜZÜN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hüseyin HÜR 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ahmet ŞEVKEN 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ahmet GÜRBÜZ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ertan YÜCE 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Galip AŞIK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Osman Nuri ÇİZMECİ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Ali GÜLLÜ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI İsmal ÇALIK 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Hasan BAYKAL 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Salim DEMİRCİ 2463000
CUMHURİYET SAVCISI Murat SEVİNÇ 2463000
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Ülkü Köse BEYAZIT 2463724
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Mehmet ALTAY 2463721
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Enes PERİ 2463748
2.İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Cihan MEZKİT 2463730
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Songül ŞAHİN 2463732
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Sabri Burçın ARSEVEN 2463741
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Arif ÇELİK 2463747
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Uğur GÜRDAL 2463728
3.İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Kamil ERGÜN 2463740
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Metin ÇELİK 2463729
4.İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Selçuk TOPAL 2463793
4.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Ahmet ŞAHİN 2463748
4.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Ender TURUS 2463751
1.VERGİ MAHKEMESİ BAŞKANI Mehmet BARIŞ 2463750
1.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Emine Akpınar GÜLER 2463754
2.VERGİ MAHKEMESİ BAŞKANI Erol URHAN 2463760
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ İsmail Murat AKTOPRAK 2463762
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Turgay ASLAN 2463764
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Adem TÜRK 2463764
NOTER ODASI BAŞKANI S.Ersin HARMANDAR 2415355
T.B.M.M.DE GURUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI    
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL BAŞKANI Av.Rıza SÜMER 3441111
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL BAŞKANI Mustafa ERDEM 3347110
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL BAŞKANI Mustafa AKSOY 2430793
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İL BAŞKANI Zarife ATİK 2412120
BAŞBAKANLIK VE BAŞBAKAN YARDIMCILIĞINA BAĞLI İL TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ    
VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜR V. Hüseyin COŞAR 2441394
BASIN YAYIN ENFORMASYON İL MÜDÜRÜ Esen DİLER 2483313
BASIN İLAN KURUMU ANTALYA ŞUBE MÜDÜRÜ Nedim ENGİN 2432465
TRT ANTALYA MÜDÜR V. Muhammed KASAPOĞLU 3454221
ANADOLU AJANSI BÖLGE MÜDÜR V. Murat PAKSOY 2430091
İL MÜFTÜSÜ OSMAN ARTAN 3465098
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ Fevzi TİMUR 2430255
ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
E TİPİ CEZAEVİ MÜDÜRÜ Mehmet ÖZER 2210991
L TİPİ KAPALI CEZAEVİ MÜDÜRÜ Şeref TATLI 4231360
Antalya Denetimli Serbestlik Müdürü Yavuz KAYA 2379560
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜR V. Abdullah ÇALIŞKAN 2434475
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAY.VAKFI MÜDÜRÜ Ahmet ÇALIM 3462040
BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
İL BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ MÜDÜRÜ Mahmut KAPLAN 2434777-78
TSE AKDENİZ BÖLGE KOORDİNATÖRÜ Hüseyin ÖZDAMAR 3340117
TSE ANTALYA BELGELENDİRME MÜDÜRÜ Hüseyin ÖZDAMAR 2485005
TSE AKDENİZ PROJE KOORDİNATÖRÜ Hüseyin ÖZDAMAR 3340117
ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRÜ İlhan METİN 2581100
KOSGEB ANTALYA MÜDÜRÜ Kazım AKGÜN 3116037
TÜBİTAK ULUSAL GÖZLEMEVİ MÜDÜR V. Prof.Dr.Halil KIRBIYIK 2278401
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜR V. Nejat DENİZ 3104646
ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ Veli TEKKANAT 2294066
ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
TAPU VE KADASTRO 6.BÖLGE MÜDÜRÜ Mürsel Necmi AKKOCA 2801000
İLBANK A.Ş ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜ Yusuf ŞAHİN 2270518
İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜR V. Tevfik ALTINAY 2370010
KADASTRO MÜDÜRÜ Fatih ATA 2386318
EKONOMİ BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
ANTALYA SERBEST BÖLGE MÜDÜRÜ Ramazan Talat GÜÇSAV 2590935
ANTALYA ÜRÜN DENETMENLERİ GRUP BAŞK.V. Hayrettin KORKMAZ 3452681
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.GENEL MÜDÜRÜ Murat YİĞİT 3381393-94
CLK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. GEN.MÜD.  HALİT BAKAL 3399923-24
TEİAŞ 19. BÖLGE MÜDÜRÜ Behcet TUFAN 3466999
EUAŞ Antalya ve Yöresi HES İşletme Müdürü Ali KOCABAŞ 2211400
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
KREDİ YURTLAR KURUMU ANTALYA İL MÜDÜRÜ Mustafa Sabri AK 2803500
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ Doç.Dr.Burhanettin HACICAFEROĞLU 3117373
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
TARIM KREDİ KOOP.ANT.BÖLGE BRL.MD. İbrahim Kamil KABALAR 3119908
İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜR V. Kadri BİLİCİ 3452721
GIDA KONTROL LABORATUAR MÜDÜR V.   Veysel ÇELİK 3390010
ZİRAİ KARANTİNA MÜDÜRÜ Ekrem ÇETİN 3466657
TOHUM SERTİFİKASYON TEST MÜDÜRÜ Ahmet KARATAŞ 4274044
ANTALYA HAVALİMANI VETERİNER SINIR KONTROL NOKTASI MÜD.V. Abdİ TÜRKER 2591980
BATI AKDENİZ TARIMSAL ARAŞTIRMA ENS.MD.V. Dr.Abdullah ÜNLÜ 3216796
BOZTEPE TARIM İŞLETMELERİ MÜDÜRÜ Bayram MAVİŞ 7143206
AKDENİZ SU ÜRÜNLERİ ARŞT.ÜRT.EĞT.ENST.MÜDÜR V. Rızvan SÜYEK 2510587
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞINA BAĞLI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
BATI AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRÜ Ragibe COŞKUN 2591321-25
TİCARET İL MÜDÜR V. Seval YASAK DİZERKONCA 2438812
ANTALYA TASFİYE İŞLETME MÜDÜRÜ  Şendur ÖZKAYNAK 2590380
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
EGM TEFTİŞ KURULU ANT.BÖLGE BAŞKANI Sinan SALMAN 3111211
EGM MERKEZ EMNİYET MÜDÜRLERİ ANT.ÇAL.MRK.BŞK. Ahmet AYDIN 3129209
EGM ANTALYA POLİSEVİ MÜDÜRÜ Bülent TAŞÇI 2478516
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Şükrü ŞAN 2439797
İL İDARE KURULU MÜDÜRÜ   Osman ERDEM 2439793
İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜRÜ Oya YILMAZ 2434345
İL PLANLAMA VE KOOR.MÜDÜR Erdoğdu ÖKSÜZ 2439795
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ Semaher YEŞİLGÜN 2431880
PROTOKOL MÜDÜR V. İbrahim GEDİKLİ 2439796
İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜR V. Mahmut DENİZ 2439558
İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜR V. Osman ERDEM 2379550
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ Ülkü YAVUZ 2434569
İL DERNEKLER MÜDÜRÜ Hüseyin KURTAY 2470837
İL SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRÜ Süleyman UYSAL 2439794
KALKINMA BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜ Abdi ÖNCEL 2434560-66
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
ANTALYA KÜLTÜR  VARLIKLARINI KORUMA BÖLGE KURULU MÜD. Melike GÜL 2478761
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ İbrahim ACAR  2477660
DEVLET SENFONİ ORKESTRASI MÜDÜRÜ İbrahim SEZER   2385233
RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜR V. Cemil KARABAYRAM 2430842
DEVLET TİYATROSU MÜDÜRÜ     Selim GÜRATA 3444929-4542
DEVLET OPERA VE BALE MÜDÜRÜ Sibel KIZILATEŞ 2414202-3433098
ANTALYA MÜZESİ MÜDÜRÜ Mustafa DEMİREL 2385688
MALİYE BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
İL DEFTERDAR V. Yılmaz YANGIN 2378501
VERGİ DAİRESİ BAŞKAN V. Metin UZUN 2370610
MİLLİ PİYANGO İDARESİ ŞUBE MÜDÜRÜ  Karip TORAMAN 3455744
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Yüksel ARSLAN 2386000-6202
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI TEŞKİLATLAR    
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI Per.Alb.Kazım İMAMOĞLU 2433844
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRÜ    Hayrullah COŞKUN 3311612
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ  Mustafa TÜRK 3451462
METEOROLOJİ 4. BÖLGE MÜDÜR V. Davut ÖZTÜRK 2473488
BATI AKDENİZ ORMANCILIK  ARAŞTIRMA ENS.MD. Dr.Neşat ERKAN     3450442
VI. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞUBE MÜDÜRÜ Mustafa Tuğrul ŞAHİN 343 26 52
VI. BÖLGE MÜD.LÜĞÜ BEYDAĞLARI SAHİL MİLLİ PARK MÜDÜRÜ Erdem İSMETOĞLU 345 14 65
SAĞLIK BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ Dr.Ünal HÜLÜR 2285959
ANTALYA HALK SAĞLIĞI MÜDÜRÜ Uzm.Dr.Murat ÖZDEMİR 2370390-91
KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ Prof.Dr. Necat YILMAZ 3206000
TÜRKİYE H.S.S. GEN.MÜD. AKDENİZ BAŞTABİBİ Dr.Özlem ERİNEKÇİ 2594759
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ    
ULAŞTIRMA,DENİZCİLİK VE HABERLEŞME Vl.BÖL.MÜD.V. Rıfkı KOCAMAN 2462000
KARAYOLLARI 13.BÖLGE MÜDÜRÜ Arif ÇOBANOĞLU 3454150-1
TÜRK TELEKOM BÖLGE MÜDÜRÜ Ercan AĞIR 5551010
ANTALYA LİMAN BAŞKANI  Deniz KAYA 2591212
DHMİ HAVALİMANI BAŞMÜDÜRÜ   Osman SERDAR 3303301
PTT. BAŞMÜDÜRÜ  Hasan Ali YAZICIOĞLU 2440170
TÜRKSAT İL MÜDÜRÜ Muhammed Ali BARDAKÇI 2432535
RESMİ BANKALAR VE MÜDÜRLERİ    
T.C.MERKEZ BANKASI ANTALYA ŞUBE MÜDÜRÜ Kemal KETENCİ 2442276
T.C.ZİRAATBANK ANTALYA 1.BÖLGE BAŞKANI Fatih ŞAHAN 2433995
T.C.ZİRAATBANK ANTALYA 2.BÖLGE BAŞKANI Burak KANTOĞLU 3205900
T.HALKBANK BÖLGE KOORDİNATÖRÜ Rifat Ertuğ KOÇ 3109200
VAKIFLAR BANKASI AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ İlker YEŞİL 2456300
KAMU İKTİSADİ KURUMLAR VE MÜDÜRLERİ    
THY ANTALYA MÜDÜRÜ Ömer DURNA 3206350-51
ANFAŞ (Expo Center) YÖNETİM KURULU BAŞKANI Sadık BADAK 4622000
ASBAŞ GENEL MÜDÜRÜ Zeki GÜRSES 2590930
T.B.M.M.DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER VE İL BAŞKANLARI    
ANADOLU PARTİSİ İL BAŞKANI Talip KÜNER 3127888
BBP İL BAŞKANI Bekir BAĞCI  
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ İL BAŞKANI Mehmet Ali BULDU 2470099
DEMOKRATİK SOL PARTİ İL BAŞKANI Metin OKTAY 2437626
DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANI Hasbi ÜNAL 2430023
EMEĞİN PARTİSİ İL BAŞKANI C.Gülsalan BUDAK 2430621
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ Hüseyin ALP 2470757
İŞÇİ PARTİSİ İL BAŞKANI Yalçın ARMEN 2431250
MİLLET PARTİSİ İL BAŞKANI Galip ÖZTEKİN  3216407
SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI  Galip AKIN 2443466
MESLEK KURULUŞLARI VE BAŞKANLARI ( ANTALYA’DAKİ BİRLİK VE ODALAR  )    
TÜRSAB Akdeniz Bölge Temsilcisi Kerim ÇAVUŞOĞLU 2431996
BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ YÖN.KUR.BAŞKANI Mustafa SATICI 3118000
AKDENİZ TURİSTİK OTELLER BİRLİĞİ (AKTOB) Erkan YAĞCI 3213994
ANTALYA REHBERLER ODASI BAŞKANI Hasan UYSAL 3111130
DENİZ TİCARET ODASI MECLİS BAŞKANI Mehmet ANILGAN 2410210
DENİZ TİCARET ODASI YÖN.KURULU BAŞKANI B.İnanç KENDİROĞLU 2410210
ANTALYA DİŞ HEKİMLERİ ODASI BAŞKANI Gassan YÜCEL 2375252
ECZACILAR ODASI BAŞKANI Kerem ZABUN 3110329
ESNAF VE SANATKAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI Adlıhan DERE 3361010
SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞV.ODASI BŞK Emrullah Tayfun ÇAVDAR  2386374-5
ANTALYA TABİP ODASI BAŞKANI Adnan İŞ 2375075
TİCARET BORSASI MECLİS.BŞK. Hüseyin C.KAYAN 2442671
TİCARET BORSASI YÖN.KUR.BŞK. Ali ÇANDIR 2442670
ANTALYA TİCARET VE SAN.ODASI MECLİS BŞK. Süleyman ÖZER 3143737
ANTALYA TİCARET VE SAN.ODASI YÖN.KUR.BŞK. Davut ÇETİN 3143737
TMMOB.ELEKTRİK MÜH.ODASI BŞK. İlhan METİN 2376045-6
TMMOB.HARİTA ve KADASTRO MÜH. ODA BŞK. Ufuk AYDIN 3259556
TMMOB.İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Mustafa BALCI 2375727
TMMOB.KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Mehmet AYDİLEK 2438560
TMMOB.MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Ayşen HAMAMCIOĞLU 4448666
TMMOB.MİMARLAR ODASI BAŞKANI Özge KÖKSAL 2378692
TMMOB.ORMAN MÜH.ODASI.BATI AKD.ŞB. Hüseyin ÖZDOĞAN 2377610
TMMOB.PEYZAJ MİMARLARI ODASI BŞK Keziban ARICAN 3110657
TMMOB.ŞEHİR PLANCILARI ODASI BAŞKANI Haşim DİKENCİK 3221500
TMMOB.ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Vahap TUNCER            3263065
TMMOB.JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Kutlu TANER    2378583
TMMOB.JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Ali İhsan TOSUN 2370535
TMMOB.METEOROLOJİ MÜH.ODASI BAŞKANI Halit NAMDAR 3311616
TMMOB.MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Mehmet Cihangir DARENDE 3215053
TMMOB.GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ  Bülent ŞIK 3229277
TMMOB.GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Mehmet Emre KÜÇÜKSARI 2595501
TMMOB.ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Lokman ATASOY 3223256
TMMOB.İÇMİMARLAR ODASI BAŞKANI İlker BİNER 3244144
VETERİNER HEKİMLER ODASI BAŞKANI Muammer SAYGILI 3259214
ZİRAAT ODASI BAŞKANI Nazif ALP 3341169-70
SENDİKALAR    
TÜRK-İŞ İl Temsilcisi Hacı Mevlüt ÜNAL 3343400
TİSK Antalya İl Temsilcisi Hasan ÜNLÜ 2379134
HAK-İŞ İl Konfederasyonu İl Başkanı Muhammed Talha KANDİL 2446162
DİSK Akdeniz Bölge Temsilcisi Cemal AYBAR 2414438
KAMU-SEN Antalya İl Temsilcisi Bünyamin SEÇME 3228474
MEMUR-SEN Antalya İl Temsilcisi Mehmet YILDIRIM 3265151
KESK İl Temsilcisi Kadir ÖZTÜRK 2474700
HAKSEN İl Temsilcisi İhsan KURT 2434770
ÖZEL BANKALAR VE MÜDÜRLERİ    
AKBANK T.A.Ş.BÖLGE MÜDÜRÜ Murat YOLARTIRAN 2495650
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.MÜD. Murat UYAR 2909919
ALTERNATİF BANK A.Ş. MÜDÜRÜ Nurhan ÖZCAN 2434661
ANADOLUBANK A.Ş. İhsan SAATÇI 2486400
DENİZBANK AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Adnan AYKIN 2455800
FİBABANKA A.Ş.AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Rüçhan İNAN 3141030
FİNANSBANK A.Ş.BÖLGE MÜDÜRÜ Nezih ÖZOZAN 3123323
GARANTİ BANKASI AKDENİZ BÖL.KRD.MÜD. Çetin ÖZTÜRK 3102524
GARANTİ BANKASI AKDENİZ BÖL.MÜDÜRÜ Lütfi HACIOĞLU 3102504
HSBC BANKASI BÖLGE MÜDÜRÜ Dudu KURT 3118791
ING BANK AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Esen Cumhur GÖMEÇ 3145011
ŞEKERBANK T.A.Ş.MÜDÜRÜ Nursun KIRANOĞLU 2474387
TEKFENBANK MÜDÜRÜ Ekmel Hilal ÖZLÜK 3122581
TEKSTİLBANK MÜDÜRÜ Demet TUNÇ 3163903
TEB AKDENİZ BÖLGE DİREKTÖRÜ  İbrahim SAVAŞ 8502040982
T.İŞ BANKASI A.Ş.KOBİ KREDİLERİ TAH.BÖL.ANT.BÖL.MD. Burhan EKİCİ 3201720
T.İŞ BANKASI BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ Mehmet Serdar KARATAŞ 3201727
TURKLAND BANK A.Ş. Uğur DEVECİ 2474456
TURKISH BANK A.Ş. Tülay SAATÇİ 2439649
YAPI KREDİ BANKASI A.Ş. AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Şadi CENGİZTEKİN 2455620
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER-VAKIFLAR VE BAŞKANLARI    
TALASEMİ FEDERASYONU Ali KILIÇ 2434046
ANTALYA GAZETECİLER CEMİYETİ Mevlüt YENİ 2489404
AKDENİZ KAN HASTALIKLARI VAKFI Prof. Dr. Duran CANATAN 2470595
ANTALYA EĞİTİM ARAŞTIRMA VAKFI Mehmet HACIARİFOĞLU 3229797
ANTALYA TANITIM VAKFI Nizamettin ŞEN 3143806-07
TÜRK EĞİTİM VAKFI Arzu Aslan KARTAL 3433208
TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI Lütfiye ALTINKAYA 2261343
TÜRKİYE ANA ÇOC.SAĞ.VE AİLE PLM.VAKFI (TAÇSAV) Remziye KIYMIK 2432150
TÜRKİYE ENGELLİLER VAKFI AKDENİZ BÖLGESİ ŞUBE BŞK. Emel A.TURHAN 3255959
TÜRKİYE FUTBOL FEDERAS. ANTALYA BÖLGE MÜD. Ahmet KÖKSALAN 2303400
YETİM VE MUHTAÇ ÇOCUKLARA YRD.VAKFI Canan TUNGAR 2373351
YURT ÇOCUKLARI KORUMA VAKFI Zilha ÇAKIR 3493000
ZİHİNSEL YETERSİZ ÇOCUKLARI KOR.VAKFI Lütfiye AKBAŞ 3221656
ANTALYA KENT KONSEYİ BAŞKANI Semanur KURT 2436789
TÜRKİYE YEŞİLAY CEMİYETİ ANT. ŞUBESİ Kerim ATILGAN 3342121
AKDENİZ TELASEMİ DERNEĞİ Prof.Dr.M.Akif YEŞİLİPEK 2488821
ALTI NOKTA KÖRLER DERNEĞİ Av.Rahim ESKİ 2471213
ANTALYA VEREM SAVAŞ DERNEĞİ İsmail AKÇAM 2412983
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ANT. ŞUB. İbrahim DAŞ 2443424
BEDENSEL ENGELLİLER DAYANIŞMA DER. ANT.ŞB. Sevinç AKTUĞ 2445898
BEYAZ BASTON GÖRMEYENLER DERNEĞİ Kamil ÇAM 3462710-11
ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DER. ANT. ŞB. Hatice KARATEKE 2489899
KADININ SOS.HAYATINI ARŞ.VE İNC.DER.ANT. ŞB. Koray ERKOL 3233981
KIBRIS TÜRK KÜLTÜR DERNEĞİ ANTALYA ŞB. Hüseyin LAPTALI 2482500
MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ ANTALYA ŞUBESİ Fuat ERGÜN 2432930
MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DER. ANT.ŞB. Resul LEKESİZ 3214141
TÜKETİCİYİ KORUMA DERNEĞİ ANT. ŞUBESİ Abdullah ÖZÇULÇU 2479646
TÜRK  KÜTÜPHANECİLER DERNEĞİ ANT.ŞB. Metin DURGUN 3445137
TÜRK ANNELER DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ İnci SAVRAN 2438531
TÜRK HAVA KURUMU DERNEĞİ ANTALYA ŞB. Vasıf Recep YÜCELİŞ 3244880
TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ DERNEĞİ ANT.ŞUBESİ Birgül YEREBAKAN 3119228
TÜRK KANSER ARAŞTIRMA VE SAVAŞ KURUMU DER. ANT. ŞB. Dr.Kadri YAKUT 2419911
TÜRK OCAKLARI DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Abdullah UYSAL 2440448
TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DER. ANT.ŞUB. Ayla YÜKSEL 3350105
TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DER. KONYAALTI ŞB. Canan CİNGÖZ 2487044
AKDENİZ AİLE SAĞLIĞI VE EĞİTİM DERNEĞİ Nilgün ATASOY 3119324
TÜRKİYE BEYAZAY DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Ayşe Güliz YILMAN 2432510
TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DER. ANT.ŞB. Mustafa DEĞİRMENCİ 2431826
TÜRKİYE EMEKLİ SUBAYLAR DERNEĞİ E.Alb.Cumhur UTKU 2447660
TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER, ŞEHİT, DUL VE YETİMLERİ DER. Ali KUŞ 2417070
TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Dr.Cengiz NİZAM 2415160
TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ ANT.ŞB. E. Alb. Zeynel Abidin SEZER  2435025
TÜRKİYE POLİS EMEKLİLERİ VE MENSUPLARI SOS.YAR. DER. ANT.ŞB. Hasan KISA 2484267
TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ ANT. ŞUBESİ Mehmet KARAVURAL 3217145
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Emin DEMİR 2282829
TÜRKİYE TRAFİK KAZALARINI ÖNLEME DER.ANT.ŞB. Abdullah GÖKMEN 2431525
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ANT. ŞUB. Havva ÇOBANOĞLU 2479682
İLİM YAYMA CEMİYETİ ANTALYA ŞUBESİ Yunus YÜKSEL 2487677
BAŞKONSOLOSLAR    
RUSYA FEDERASYONU Alexander P.TOLSTOPYATENKO 2483202
KONSOLOSLAR    
ALMANYA FEDERAL CUMHURİYETİ Martin VETTER 3141101-02
İNGİLTERE Jane BAZ 2282811
KAZAKİSTAN CUMHURİYETİ Baurzhan ABDRAKHMANOV 3242611
FAHRİ KONSOLOSLAR    
AVUSTURYA Ahmet BARUT 3522200
BELÇİKA KRALLIĞI Ece TONBUL KİLİT 2446853
BREZİLYA FEDERATİF CUMHURİYETİ Cemal ÖZGÖRKEY 2432299
BELARUS CUMHURİYETİ Laçin MİRZA 3114405
ÇEK CUMHURİYETİ Serdar AKAYDIN 3226176
DANİMARKA KRALLIĞI Ozan ÜNAL 3212039
ESTONYA CUMHURİYETİ Ethem OKUDUR 3120001
ETYOPYA Osman Bülent ÇEKİÇ 3166567
FİNLANDİYA Hasan Koray TURAN 2434640
FRANSA Ahmet EROL 3459097
HOLLANDA KRALLIĞI Dr.Kamil Savaş TİTİZ 3211347
İRLANDA M.Seçkin ARKAN 2478945
İSPANYA Hasan Yıldırım AKINCIOĞLU 2417770
İSVEÇ Nil SAĞIR 2423280
İSVİÇRE Zeki Emir DEMİRCİ 763 02 41
İTALYA  Özden BERHAYAT 3234364-5
KOSOVA Kaan Kaşif KAVALOĞLU 7100700
LETONYA CUMHURİYETİ Aslı Bayar ULUKAPI 3116333
LİTVANYA CUMHURİYETİ Mine OKUDUR 3120001
MOĞOLİSTAN Ömer AYDINER 7152650
MACARİSTAN CUMHURİYETİ Bekir Bülent ÖZSOY 2478039
MAKEDONYA Ahmet AKBALIK 7152334
MALTA A.Gökhan DOĞAN 3233345
MOLDOVA CUMHURİYETİ  Diyar İÇKALE GÜLTEKİN 715 35 35
NORVEÇ KRALLIĞI Burak TONBUL 3404050
POLONYA CUMHURİYETİ Sururi ÇORABATIR 7483300
PORTEKİZ Berna Küner Van MANNEKES 2590098
ROMANYA CUMHURİYETİ Armağan ÖZGÖRKEY 2432299
SLOVENYA CUMHURİYETİ    Sedat PEKER 2424526
SLOVAKYA CUMHURİYETİ Dr. Şükrü VURAL 746 00 13
            ANTALYA VALİLİĞİ PROTOKOL LİSTESİ, 5 MAYIS 2012 TARİH VE 28283 SAYILI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANAN, ULUSAL VE RESMİ BAYRAMLAR İLE MAHALLİ KURTULUŞ GÜNLERİ, ATATÜRK GÜNLERİ VE TARİHİ GÜNLERDE YAPILACAK TÖREN VE KUTLAMALAR YÖNETMELİĞİ’NİN (1) SAYILI LİSTESİNE GÖRE HAZIRLANMIŞTIR.  
GÖREV VE TELEFON DEĞİŞİKLİKLERİNİN 0(242)243 97 96 NOLU TELEFONA BİLDİRİLMESİ RİCA OLUNUR. GÜNCEL PROTOKOL LİSTESİ  ANTALYA VALİLİĞİNİN www.antalya.gov.tr RESMİ İNTERNET ADRESİNDEN TEMİN EDİLEBİLİR.          e-mail : protokol@antalya.gov.tr                                                                                                                                                                  18 OCAK 2017


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa