Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Antalya yeni yılı coşkuyla karşıladı
Antalya yeni yılı coşkuyla karşıladı
Antalya 2020’yi, Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlediği kutlamalar ile karşıladı. Etkinlik alanını dolduran Antalyalılar DJ Ersin Show’un performansıyla doyasıya eğlendi. Başkan Muhittin Böcek de kutlamalara katılarak, vatandaşların yeni yıl coşkusuna...
1 Ocak 2020 14:10
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya 2020’yi, Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlediği kutlamalar ile karşıladı. Etkinlik alanını dolduran Antalyalılar DJ Ersin Show’un performansıyla doyasıya eğlendi. Başkan Muhittin Böcek de kutlamalara katılarak, vatandaşların yeni yıl coşkusuna ortak oldu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bir haftadır Yılbaşı Festivali ve çeşitli etkinliklerle yaşattığı yeni yıl heyecanı, yılbaşı akşamı düzenlenen kutlamalarla doruğa ulaştı. Cumhuriyet Meydanı’nda oluşturulan dev konser alanını hınca hınç dolduran binlerce Antalyalı 2020’yi coşkuyla karşıladı. DJ Performansları ile başlayan kutlamalarda eğlence, Ersin Show’un sahne almasıyla zirve yaptı.
ANTALYA’YA KAR YAĞDI
Genç, yaşlı binlerce Antalyalı dans ederek, müziğin tanıdı doyasıya çıkardı. Sahne gösterilerinin yanında alev gösterileri, su gösterileri ve Cumhuriyet Meydanı’nı kaplayan kar efektinin de yer aldığı gösteriler izleyenleri büyüledi. Antalyalılar bu anları telefonlarıyla bol bol fotoğraf çekerek ölümsüzleştirdi. Yeni yıla yaklaşıldığında alanı dolduran Antalyalılar hep bir ağızdan 10’dan geri sayarak muhteşem havai fişek gösterileri eşliğinde 2020’ye girdi.
BAŞKAN BÖCEK YENİ YILI ANTALYALILARLA KUTLADI
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de Cumhuriyet Meydanı’ndaki kutlamalara katılarak, vatandaşların yeni yıl coşku ve heyecanına ortak oldu. Antalyalılara seslenen Başkan Böcek, yeni yıl dileklerini şu sözlerle paylaştı: “2019 yılının son gününde sizlerle burada buluşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Acısıyla, tatlısıyla 2019 yılını geride bırakacağız. Geçen yıl demokrasi adına 31 Mart seçimlerinde beni bağrınıza bastığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah 2019 yılında yaşanan olumsuzlukların yaşanmadığı çok güzel bir 2020 yılı diliyorum. 2020 yılı geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza ,hemşerilerimize, ülkemize ve dünyamıza dostluk, sağlık, mutluluk, barış ve huzur dolu güzel günler getirmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun, sevgiyle kalın Cumhuriyetle kalın, Atatürk’le kalın.”YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa