Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Antalya Ziraat Odası Yönetimi EXPO 2016 alanını gezdi
Antalya Ziraat Odası Yönetimi EXPO 2016 alanını gezdi
EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp, Oda’nın meclis üyeleri ve yönetimi ile birlikte EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’nı ziyaret etti. Genel Sekreter...
4 Aralık 2015 16:17
Font1 Font2 Font3 Font4

EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp, Oda’nın meclis üyeleri ve yönetimi ile birlikte EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’nı ziyaret etti. Genel Sekreter Haşmet Suiçmez tarafından ağırlanan Alp ve Oda üyeleri proje hakkında bilgi aldı, alanı gezdi ve ağaç dikti.

 

Gelecek yıl 23 Nisan’da kapılarını açmaya hazırlanan Türkiye’nin ilk EXPO’su EXPO 2016 Antalya Sergi alanı, Antalya Ziraat Odası Meclisi ve yönetimini ağırladı. EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’nı ziyaret eden EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp ve Oda üyeleri, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Haşmet Suiçmez tarafından karşılandı. Toplantı salonunda oda üyelerine projesi ile ilgili sunum yapılırken, oda üyeleri de merak ettikleri konular hakkında sorular sordu.

Sunumun ardından alanı gezen Oda üyeleri gezinin sonunda ziyaretin anısına ağaç dikti. Oda Başkanı Nazif Alp ve Oda üyeleri, Genel Sekreter Haşmet Suiçmez ile birlikte gülibrişim ağacına (albiziajulibrissin) birlikte toprak atıp can suyu verdi.

ZİRAAT-ODASI-(4)

“EXPO 2016 AKSU’YA İVME KAZANDIRACAK”

Antalya Ziraat Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinin alanı uzun süredir merak ettiğini ifade eden EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Alp şunları söyledi:

“Ben Antalya Ziraat Odası Başkanı olarak EXPO 2016 Yönetim Kurulundayım. Arkadaşlarımızı alanla ilgili gelişmelerden haberdar ediyorum ama Odamızın Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri burayı hiç görmemişlerdi. Uzun zamandır bu ziyareti gerçekleştirmek istiyorduk. ‘Bugüne kadar ne yapılmış, neler yapılacak diye’ sorular geliyordu. Alanı gezdik, projeyi dinledik ve buradan memnun bir şekilde ayrılıyoruz. Bu alanı görünce hakikatten Antalya’nın çehresini değiştirecek, hele hele Aksu’ya ivme kazandıracak bir proje yapıldığına inandık. Bu proje biliyorsunuz Türkiye’nin en büyük projesi. Bu da kentimiz adına çok güzel bir şey. Sayın Genel Sekreter Suiçmez bize bilgi verdi. Buranın alt yapısı yapılırken Aksu’nun da kanalizasyon çalışmalarına dahil edildiğini öğrendik. Proje bu yönüyle de Aksuyu kucaklayacak. Bunun için de Aksu halkı adına EXPO Yönetimine bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz”.

ZİRAAT-ODASI(5)

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa