Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ANTALYA’DA KARİYER KONGRESİ
ANTALYA’DA KARİYER KONGRESİ
 İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kariyer ve Yönetim Kulübü ‘KYK), 15’inci Kongresi’ni Antalya’da  düzenleniyor.  Kısa adı KYK olan klüpten yapılan açıklamada şunlar kaydedildi 1999 yılında Can Dündar’ın “Değişim” konulu paneliyle faaliyetlerine...
21 Aralık 2015 14:12
Font1 Font2 Font3 Font4

 İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kariyer ve Yönetim Kulübü ‘KYK), 15’inci Kongresi’ni Antalya’da  düzenleniyor. 

Kısa adı KYK olan klüpten yapılan açıklamada şunlar kaydedildi

1999 yılında Can Dündar’ın “Değişim” konulu paneliyle faaliyetlerine başlayan Dokuz Eylül Üniversitesi Kariyer ve Yönetim Kulübü çalışmalarının her aşamasında üniversite öğrencilerinin görev aldığı, kar amacı gütmeyen, gönüllü bir organizasyondur.
16 yıllık geçmişinde ”Kariyer Zirveleri”, ”Münazara Kongreleri”, ”Kariyer Kongresi’01-02-03-04-05-06-07-08-09-10-1112-13-14”, ”Saba Tümer’le Bu Gece”, ”NTV-Ekodiyalog Programı”, ”Kariyer Fuarı’02-03”, ”ehaftası”, ”Kendi Markanı Yarat”, ” LİDER-İM”, ”Colours Of Marketing”, ”Bilişim Zirvesi”, ”Müjdat Gezen’le Söyleşi” , “Kariyer Festivali”, WOS(World of Speechmaker), We Will Call You gibi birçok başarılı projeye imza atan Kariyer ve Yönetim Kulübü, Kariyer Kongresi’15’de alanlarında öncü isimleri öğrencilerle bir araya getirecek.
Gelenekselleşen Kariyer Kongrelerimize bir yenisini daha eklemekten ve Kariyer Kongresi’15 organizasyonunun çalışmalarını tamamlamaktan dolayı Kariyer ve Yönetim Kulübü üyeleri olarak büyük bir mutluluk yaşamaktayız.
Kongre yolculuğumuza; kongre sürecinin kulüp üyelerimiz için bağlayıcı ve bütünleştirici özelliğinin farkında olarak ve elimizde bulunan büyük mirastan her gün kendimize ve kulübümüze artı katacak dersler çıkararak başladık. Bu yolculukta geçmişten aldığımız edinimlerle, geleceğe de resim oluşturacak bir mirasın temellerini atmayı hedefledik.
Bu sene Kariyer Kongresi’15’i gerçekleştirmek için hepimiz ayrı bir heyecan ve sorumlulukla bütünleştik. Kariyer Kongresi’15’ü hayata geçirmenin heyecanıyla sizlerin karşısındayız. 25-26-27 Aralık tarihinde Antalya’ World Of Wonders Topkapı Palace Otel‘ de gerçekleştirecek olduğumuz Kariyer Kongresine 100 kişi katılım gösterecektir. Katılımcılarımızı uzman eğitimcilerden sertifikalı birçok eğitim, workshop bunun yanında otelin bahçesinde yakılacak ateş etrafında Barbekü Parti ve son gecemizi taçlandırmak adına Gala Gecesi beklemektedir.
“Kariyer Yönetimi” temalı kongremizin değerli eğitimcilerYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa