Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ANTALYAKART ÇEŞİTLERİ
ANTALYAKART ÇEŞİTLERİ
ANTALYAKART ÇEŞİTLERİ KART ÇEŞİTLERİ BİLGİ İÇİN: (0242) 606 07 07 İNDİRİMLİ Öğrenci : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Kasım tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye...
28 Şubat 2017 02:50
Font1 Font2 Font3 Font4

ANTALYAKART ÇEŞİTLERİ

KART ÇEŞİTLERİ

BİLGİ İÇİN: (0242) 606 07 07

İNDİRİMLİ

Öğrenci : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Kasım tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra öğrenci kartları tam karta döner. Vize güncellemesi idare tarafından belirlenecek olup önceden duyurusu yapılacaktır.

Öğretmen : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 3 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra öğretmen kartları tam karta döner.

Emekli : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 3 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra emekli kartları tam karta döner.

Havaalanı Personeli : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 1 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra indirimin geçerli olduğu havalimanı hatlarında çift çekim gerçekleşir.

antalyakart

SERBEST

65 Yaş Üzeri : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 3 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra 65 yaş üzeri kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

Engelli : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 1 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra engelli kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

Ağır Engelli : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 3 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra ağır engelli kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

Ağır Engelli Refakatçi : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 3 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra ağır engelli refakatçi kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

Gazi / Gazi ve Şehit Yakını  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 3 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra gazi ve gazi/şehit yakını kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

Emniyet / Jandarma  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 1 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra emniyet ve jandarma kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

Basın  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 1 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra basın kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

Muhtar  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 1 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra muhtar kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

Posta Dağıtıcısı  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 1 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra posta dağıtıcı kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

Milli Sporcu  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 1 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra milli sporcu kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

Belediye Zabıta  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 1 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra belediye zabıta kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

Orman Muhafaza  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi vize yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere 1 yıldır. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra belediye orman muhafaza kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir.

antalyakart otobüs kartı antalya ulaşım kart

TAM

ULAŞIM ARAÇLARI

ANTOBÜS

ANTOBÜS

ANTRAY

ANTRAY

NOSTALJİ TRAMVAY

NOSTALJİ TRAMVAY

ANTALYAKART ÇEŞİTLERİ, antalya toplu ulaşım kartı, antalya otobüs kartı, antalya tramvay kartı, antalya minibüs kartı, antalya dolmuş kartı, antalya toplu ulaşım kartı, Antalya öğrenci kartı, antalya engelli kartı, antalya emekli kartı. 65 yaş üstü kartı, antalya ücretsiz kart, polis otobüs kartı, jandarma otobüs kartı, ormancı otobüs kartı, zabıta otobüs kartı, muhtar otobüs kartı, postacı otobüs kartı, öğretmen otobüs kartı, emekli ulaşım kartı, havalimanı personeli otobüs kartı, emekli, öğrenci, öğretmen, engelli, polis, basın, zabıta, jandarma, ormancı, muhtar ulaşım kartı, AntalyakartYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa