Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ANTALYAKART’TAN ÖĞRENCİ VİZE DUYURUSU
ANTALYAKART’TAN ÖĞRENCİ VİZE DUYURUSU
Antalyakart’tan yapılan açıklmada öğrenci vizelerinin sistem tarafından otomatik olarak yapılacağı belirtilerek, vizesi yapılmayan öğrenci kartı sahiplerinin, güncel öğrenci belgeleri ile birlikte Antalyakart Kart Merkezlerine gitmeleri istendi. Açıklama şöyle; Antalyakart öğrenci...
27 Ekim 2019 14:12
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalyakart’tan yapılan açıklmada öğrenci vizelerinin sistem tarafından otomatik olarak yapılacağı belirtilerek, vizesi yapılmayan öğrenci kartı sahiplerinin, güncel öğrenci belgeleri ile birlikte Antalyakart Kart Merkezlerine gitmeleri istendi.

Açıklama şöyle;

Antalyakart öğrenci vize işlemleri başlamış olup, kart vize işlemlerinin 01.11.2019 tarihi saat 23:59’e kadar yapılması gerekmektedir.

Kart sahiplerinin öğrencilik haklarının devam edip etmediği MEB ve YÖK servislerinden sorgulanacaktır. Öğrencilik hakkı devam eden kişilerin kartlarına dolum işlemi esnasında vize işlemi yapılacaktır.

Vize işlemi yapılan kartların vize tarihleri 01.11.2020 olarak güncellenecektir. Dolum ile vizesi yapılmayan öğrenci kartı sahiplerinin, güncel öğrenci belgeleri ile birlikte Antalyakart Kart Merkezlerine gitmeleri gerekmektedir.

Vizesi yapılmayan öğrenci kartlarından 02.11.2019 tarihi itibari ile biniş ücreti olarak TAM BİNİŞ ücreti çekilecektir.

Öğrenci vize işlemleri tamamen ücretsizdir. Dolum ile vize işlemi yapılamayan öğrenci kartlarında vize işlemini yaptırmak kart sahibinin sorumluluğunda olup, idaremizin hiçbir yükümlülüğü (ücret iadesi vb.) bulunmamaktadır.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa