Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
AOSB’DA YENİ VALİYLE İLK TOPLANTI
AOSB’DA YENİ VALİYLE İLK TOPLANTI
Antalya Organize Sanayi Müteşebbis Heyeti (AOSB), Vali Münir Karaloğlu başkanlığındaki ilk olağan toplantısını Bölge Müdürlüğü idari hizmet binasında gerçekleştirdi. Haziran ayı olağan toplantısında, Vali Münir Karaloğlu’na, Antalya OSB Yönetim Kurulu...
30 Haziran 2016 21:44
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Organize Sanayi Müteşebbis Heyeti (AOSB), Vali Münir Karaloğlu başkanlığındaki ilk olağan toplantısını Bölge Müdürlüğü idari hizmet binasında gerçekleştirdi.

Haziran ayı olağan toplantısında, Vali Münir Karaloğlu’na, Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Müteşebbis Heyet üyeleri ve Bölge Müdürü İlhan Metin tarafından AOSB hakkında brifing verilerek, gündem maddeleri görüşüldü.

Toplantının sonunda beraberindekilerle Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, Parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet veren AGT firmasını gezen Vali Karaloğlu yetkililerden bilgi aldı.

antalya-organize-sanayi-bölgesi-müteşebbis-heyeti1

Vali Karaloğlu, daha sonra Döşemealtı’ndaki Karain Havaalanı Türk Hava Kurumu (THK)  Havacılık Eğitim Merkezi’nde incelemelerde bulunarak, THK Antalya Şubesi Başkanı Vasıf Yükseliş ve   hazır bulunan Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA)  yetkililerine birlikte çalışarak ‘Projelerinizi Geliştirin’ talimatını verdiYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa