Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ARTIK DAHA GÜVENLİ
ARTIK DAHA GÜVENLİ
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Dimçayı’nda 12 mahalleye ulaşım sağlayan grup yolu üzerinde bulunan tüneli aydınlattı. Tünelin ışıklandırılması ile trafik daha güvenli hale geldi. Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi bünyesinde faaliyet...
24 Kasım 2015 13:07
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Dimçayı’nda 12 mahalleye ulaşım sağlayan grup yolu üzerinde bulunan tüneli aydınlattı. Tünelin ışıklandırılması ile trafik daha güvenli hale geldi.

Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi bünyesinde faaliyet gösteren teknik ekip, Dimçayı grup yolu üzerinde bulunan tüneli ışıklandırdı. Bölgede bulunan 12 mahallenin ortak kullanımı olan grup yolu üzerinde bulunan 330 metrelik tünel, aynı zamanda yaz aylarında Dimçayı’ında piknik yapmak isteyen binlerce vatandaş tarafında da kullanılıyor.  Birçok yerli ve yabancı turistin de kullandığı tünel, yalpan aydınlatma çalışmasının ardından trafik açısından daha güvenli hale geldi.

basın haber foto-ab99 (3)

Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Daha önce özel idareye bağlı olan tüneldeki aydınlatma son derece yetersizdi. Tünel, Büyükşehir Belediyesi sorumluluğuna geçtikten sonra bölgedeki yoğunluk nedeniyle daha güçlü bir şekilde aydınlatma gereği hissettik. Artık hem bölge insanı hem de yerli ve yabancı turistler, daha güvenli bir şekilde tünelden geçebilecek” dedi.

basın haber foto-ab99 (2)YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa