Kapat
akdenizhavadis
akdenizhavadis
akdenizhavadis
Anket
7 HAZİRANDA HANGİ PARTİYE OY VERMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

akdenizhavadis
ARTIK İŞSİZLERİN DE BİR PARTİSİ VAR
ARTIK İŞSİZLERİN DE BİR PARTİSİ VAR
Türkiye İşsizler ve Emekçiler Partisi (TİVEP) resmen kuruldu. Partinin aynı zamanda isim babası olan Rıfat Derya Sercan Genel Başkanlığa seçildi.   TİVEP genel seçimlere kadar örgütlenmesini tamamlayarak Türkiye siyasi arenasında...
28 Kasım 2013 21:14
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber Okundu
akdenizhavadis

Türkiye İşsizler ve Emekçiler Partisi (TİVEP) resmen kuruldu. Partinin aynı zamanda isim babası olan Rıfat Derya Sercan Genel Başkanlığa seçildi.

 

TİVEP genel seçimlere kadar örgütlenmesini tamamlayarak Türkiye siyasi arenasında boy göstermeye hazırlanıyor. Partinin Manisa, Düzce, Bolu, Ankara, İstanbul, Zonguldak, Erzincan, İzmir yapılanmaları ile ilgili ön görüşmelerin başladığı açıklandı. Türkiye İşsizler ve Emekçiler Partisi tabandan tavana, insan merkezli demokrasiyi savunuyor.

 

Partinin kuruluş bildirgesinde temel hedefler şu şekilde açıklandı; “Akılcılık, Bilimcilik, Özgürlük, İnsancılık, Dürüstlük, Erdemlilik, Çalışkanlık ve Türkiye sevgisidir. Bu temel değerler altında, emperyalizme ve sömürgeciliğin her türlüsüne karşı çıkmayı, önlemeyi başarı ve onur sayar. Partimiz bu temel değerler altında bir kitle ve program partisidir ve çağdaş demokrasiyi benimser.Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa