Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ASACARLAR’A YENİ MÜDÜR
ASACARLAR’A YENİ MÜDÜR
Farklı alanlarda hizmetlerine devam eden Asacarlar Ltd. Şti., özellikle ithal ürünlerin satıldığı Yurtbay Seramik Showroom’da yeni bir görevlendirmeye gitti ve Bahriye Başhelvacı’yı mağaza satış müdürlüğüne getirdi. Bir süre önce Genel...
4 Ağustos 2015 14:48
Font1 Font2 Font3 Font4

Farklı alanlarda hizmetlerine devam eden Asacarlar Ltd. Şti., özellikle ithal ürünlerin satıldığı Yurtbay Seramik Showroom’da yeni bir görevlendirmeye gitti ve Bahriye Başhelvacı’yı mağaza satış müdürlüğüne getirdi.

Bir süre önce Genel Müdürlüğe Abidin Oğuz’u getiren Asacarlar Ltd. Şti., yeni bir görevlendirmeye daha giderek bu kez Bahriye Başhelvacı’yı Yurtbay Seramik Showroom satış müdürü olarak yetkilendirdi. Yapı malzemeleri sektöründe uzun süredir tecrübe edinen Başhelvacı, birikimlerini Asacarlar bünyesinde değerlendirecek.

GRAFİĞİ DAHA YUKARI ÇEKECEĞİZ

Asacarlar ailesine katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Yurtbay Seramik Showroom satış müdürü Bahriye Başhelvacı, hedeflerinin daima geldikleri noktadan satış, kalite, süreklilik olarak daha iyi seviyeye yükselmek olduğunu söyledi. Aldığım görev ve sorumluluğun gerekliliklerini geçmiş tecrübelerim ile birleştirerek başarımızı daha da yukarılara çıkaracağız diyen Başhelvacı, kendisine güvenenlere teşekkür ederek Asacarlar ailesinin bir parçası olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Bahriye Başhelvacı kimdir.

1978 yılında Denizli’de doğan Bahriye Başhelvacı, ilk ve orta öğrenimini doğduğu şehirde tamamladı. Lise öğrenimi ise Antalya’da tamamlayan Bahriye Başhelvacı, 2000 yılında Marmara Üniversitesi Dış Ticaret bölümünden mezun oldu.

İş hayatına bankacılık sektörü ile başlayan Bahriye Başhelvacı, burada edindiği finansal bilgilerini 2003 yılında Toprak Seramik Bölge Müdürlüğü’nde görev alarak yapı malzemeleri sektörü ile birleştirdi. 10 yılı aşkın sektör tecrübesini sırası ile Sanica Banyo Akdeniz Bölge Müdürü, Kabinet Duş Sistemleri Akdeniz Bölge temsilciliği, Serra Seramik bölge satış uzmanlığı ile yukarı taşıyan Başhelvacı, 2013 yılında Chemimpeks Fantasia Seramik Mağazası müdürlüğünde görev aldı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa