Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Asacarlar’da yeni görevlendirme
Asacarlar’da yeni görevlendirme
Yapı, inşaat, lojistik, tarım ve hayvancılık alanlarında faaliyet gösteren Antalya’nın köklü firmalarından Asacarlar Ltd. Şti’nde genel müdürlüğe Abidin Oğuz getirildi. Antalya’da özellikle inşaat sektöründe yapı malzemeleri alanında iki showroom ile...
30 Haziran 2015 19:08
Font1 Font2 Font3 Font4

Yapı, inşaat, lojistik, tarım ve hayvancılık alanlarında faaliyet gösteren Antalya’nın köklü firmalarından Asacarlar Ltd. Şti’nde genel müdürlüğe Abidin Oğuz getirildi.

Antalya’da özellikle inşaat sektöründe yapı malzemeleri alanında iki showroom ile hizmet veren Asacarlar, sektörde uzun yıllar görev almış Abidin Oğuz’u genel müdürlük makamına getirdi. Hizmet verdiği sektörler de öncelikle kaliteli hizmet, sonrasında ise büyüme hedefiyle hareket eden Asacarlar Ltd. Şti., 1988 yılından bu yana yapı malzemelerinde tecrübe edinmiş Abidin Oğuz’un birikimlerinden faydalanma kararı aldı.

KARARIMIZ ELBET BÜYÜMEK

Yetkilendirme ile ilgili bilgi veren Asacarlar Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Acar, tecrübe paylaşımının önemine dikkat çekti. Acar açıklamasında, Asacarlar olarak şirketlerimizin her kademesinde görev alan çalışanlarımız şirketimiz için emeklerini veriyor. Emek eşittir tecrübe dediğimiz noktada ise yönetim kademesi geliyor. Her geçen gün artan sorumluluk ve hedef, görev paylaşımını da zorunlu kılıyor. Abidin Oğuz yıllardır tecrübesi ile eminiz şirketimize büyük katkılar sağlayacaktır’’ dedi.

Abidin-Oğuz

HEDEFİMİZ HER YIL BÜYÜDÜĞÜMÜZÜ HİSSETTİRMEK

Bir yöneticinin birikimlerinin kıymetlenmesi için bu birikimleri değere çevirecek firmalarda görev alması gerekir diyen Genel Müdür Abidin Oğuz ise aldığım görevin sorumluluk bilincinin yanı sıra, Asacarlar gibi köklü firmada tecrübelerimi paylaşacak olmak elbet bana mutluluk veriyor. Yönetim Kurulu Başkanımız Süleyman Acar’ın yüküne ortak olmak, şirketlerimizi ise daha kaliteli ve ileri hedeflere taşımak için göreve başladım. Umarım tüm çalışan ekip arkadaşlarımız ile başarımızı daha da artıracağız’’ diyerek, kendisine inananlara teşekkür etti.

ABİDİN OĞUZ KİMDİR?

1968 Malatya doğumlu olan Abidin Oğuz, ilk orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamladı. Üniversite eğitimini Antalya’da tamamlayan Oğuz, 1988 yılında yapı malzemeleri sektöründe satış personeli ile iş hayatına start verdi.

Sektörde 10 yılı aşkın süre içerisinde çeşitli kademelerde görev alan Oğuz, 1999 yılında yöneticilik kariyerine Weber Yapı Kimyasalları Bölge Müdürü olarak devam etti.

2000 yılında yine inşaat malzemeleri alanında bulunan seramik sektöründe tecrübelerini değerlendiren Oğuz, 2007 yılına kadar Ege Seramik Bölge Müdürlüğü’nü sürdürdü. Ardından Akgün Seramik ve Hitit Seramik’te tecrübelerini aktardı. Abidin Oğuz 2011 yılında İstanbul Pera Seramik Satış Koordinatörlüğü görevini yürüttü.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa