Kapat
BABALI KIZLI SEÇİM ÇALIŞMASI
BABALI KIZLI SEÇİM ÇALIŞMASI
Seçim çalışmalarına hızlı bir giriş yapan CHP Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal’a kızı Eylül Uysal’da eşlik ediyor. Yerel seçimlere kısa bir süre kala adaylar çalışmalarını aralıksız sürdürürken günde ortalama...
27 Şubat 2014 19:07
Font1 Font2 Font3 Font4

Seçim çalışmalarına hızlı bir giriş yapan CHP Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal’a kızı Eylül Uysal’da eşlik ediyor.

Yerel seçimlere kısa bir süre kala adaylar çalışmalarını aralıksız sürdürürken günde ortalama 10 programa katılıyorlar. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal’ın yoğun seçim temposuna kızı Eylül Uysal’da katılarak destek veriyor.

BABAYLA SEÇİM ÇALIŞMASI

Günün erken saatlerinde esnaf ziyaretleri ile güne merhaba diyen Uysal’ın ailesi de çalışmalarında hazır bulunarak motivasyon sağlıyor. Başkan adayı Uysal’ın kızı Antalya Koleji öğrencisi Eylül Uysal’da okul takvimine uygun olarak günlük seçim çalışmalarına katılıyor.

ümit-eylül uysal

KIZIM BANA GÜÇ VERİYOR

Meslek oda ziyaretlerinden esnaf ziyaretlerine kadar birçok programda babasının yanında olan Eylül Uysal, babasına destek olmak için programlarda yer aldığını söyledi. Kızının yanında bulunmasından büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Uysal ise, “Kızımın yanımda olması bana enerji ve güç veriyor” dedi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa