Kapat
BAKA EĞİRDİR’DE TOPLANDI
BAKA EĞİRDİR’DE TOPLANDI
  Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Isparta Valisi Vahdettin Özkan, Burdur Valisi Nurettin Yılmaz ile BAKA Yönetim Kurulu üyeleri birlikte, Eğirdir’in en güzel turizm bölgesi olan doğa güzelliklerinin yanında Aya Stefanos Kilisesi...
29 Nisan 2014 12:10
Font1 Font2 Font3 Font4

  Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Isparta Valisi Vahdettin Özkan, Burdur Valisi Nurettin Yılmaz ile BAKA Yönetim Kurulu üyeleri birlikte, Eğirdir’in en güzel turizm bölgesi olan doğa güzelliklerinin yanında Aya Stefanos Kilisesi gibi tarihi zenginlikleri de bulunan Yeşil Ada’yı gezdi.

BAKA Yönetim Kurulu’nun Antalya Valisi Sebahattin Öztürk’ün başkanlığındaki toplantısına Isparta Valisi Vahdettin Özkan, Burdur Valisi Nurettin Yılmaz, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Isparta İl Genel Meclis Başkanı Ali Bolat, Burdur İl Genel Meclis Başkanı Osman Karakaya, Ticaret ve Sanayi Odası başkanları Çetin Osman Budak ile Şükrü Başdeğirmen, BAKA Genel Sekreteri Tuncay Engin ile uzmanlar katıldı.

        BAKA Yönetim Kurulu, son yerel seçimler sonrasında yeni üyeleri belediye başkanları ve il genel meclisi başkanlarının katılımıyla Nisan ayı olağan toplantısını Eğirdir’de Süleyman Demirel Üniversitesi Mavi Göl Uygulama Oteli Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi. BAKA Yönetim Kurulu üyelerini Eğirdir Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz karşıladı. Isparta Valisi Vahdettin Özkan, BAKA Yönetim Kurulu üyelerini kurul üyelerini misafir etmekten duyduğu memnuniyeti belirtti.

BAKA eğirdir1

        BAKA’nın gerek Antalya’nın gerek Isparta ve Burdur’un iktisadi hayatında önemli bir yer edindiğini ve edinmeye de devam ettiğini belirten BAKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, yerel seçimler sonrasında Yönetim Kurulu üyelerinin bir kısmının değiştiğini hatırlattı. Antalya Valisi Öztürk, açılış konuşmasında; “Hangi müessese ile bir konuyu konuşsak BAKA bu konuda ne yapar ne eder diye BAKA’nın konusu bir şekilde geçiyor. Bu bize BAKA’nın kaynaklarının sınırlı olmasına rağmen efektif kullanıldığını gösteriyor. Bu kadar az kaynakla kendisinden bu kadar çok söz ettirmek başarı sayılmalıdır. Biliyorsunuz ayrıca bir üyemiz eksildi. Antalya özel idaresi kapandığı için temsili yok burada. Özel idaremizin imkânlarından çok daha fazlası büyükşehrimizde de var. Yönetim kurulu toplantımız hayırlı uğurlu olsun” dedi.

baka eğirdir3

        BAKA Yönetim Kurulu toplantısı, gündem maddelerinin görüşülmesiyle tamamlandı. Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Isparta Valisi Vahdettin Özkan, Burdur Valisi Nurettin Yılmaz ile BAKA Yönetim Kurulu üyeleri birlikte, Eğirdir’in en güzel turizm bölgesi olan doğa güzelliklerinin yanında Aya Stefanos Kilisesi gibi tarihi zenginlikleri de bulunan Yeşil Ada’yı gezdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa