Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Bakan Yardımcısı’ndan Başkan Böcek’e ziyaret
Bakan Yardımcısı’ndan Başkan Böcek’e ziyaret
57. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin açılışı için Antalya’ya gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ve Antalya Valisi Ersin Yazıcı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ni ziyaret etti. Tedavisi devam...
3 Ekim 2020 18:43
Font1 Font2 Font3 Font4

57. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin açılışı için Antalya’ya gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ve Antalya Valisi Ersin Yazıcı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ni ziyaret etti.

Tedavisi devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in durumu hakkında doktorlardan bilgi alan Demircan, “Öğrendiğimiz kadarıyla her şey çok olumlu seyrediyor. Festival vesilesiyle geldiğimiz Antalya’da Başkanımıza da geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istedik” dedi.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ve Antalya Valisi Ersin Yazıcı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ni ziyaret ederek Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in tedavi süreci hakkında doktorlardan bilgi aldı. Başkan Böcek’in ağabeyi Şadi Böcek ve oğlu Gökhan Böcek tarafından karşılanan Demircan, Başkan Böcek’in doktorları ile görüştü. Demircan, “Hekimlerimiz olaya vakıf ve sürecin giderek iyiye gittiğini onlardan da duymuş olduk” diye konuştu.

“HER ŞEY OLUMLU SEYREDİYOR”

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla bu yıl 57’ncisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin açılışı için Antalya’ya geldiğini ve bu vesile ile Başkan Böcek’i de ziyaret ettiğini söyleyen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan şöyle konuştu, “Sayın Başkanımızın son durumunu öğrenmek ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istedik. Öğrendiğimiz kadarıyla her şey çok olumlu seyrediyor. Hekimlerimiz olaya vakıf ve sürecin giderek iyiye gittiğini duymuş olduk. Bu vesileyle bir kez daha geçmiş olsun diyoruz.”

Bu arada Akdeniz Üniversitesi Başhekimliği”nden yapılan yazılı açıklamada ise şöyle denildi:

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Muhittin Böcek’in yoğun bakımdaki takip ve tedavisi devam etmektedir. Alanlarında yetkin klinisyen öğretim üyelerimiz, modern tıbbın tüm imkanlarını kullanarak hastamızın takibini yoğun ve eksiksiz bir şekilde sürdürmektedir. 

Hastamızın kritik süreci devam etmekle birlikte son 24 saat içerisinde olumsuz bir gelişme yaşanmamıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa