Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
BARINAKTA HORTUMLU SERİNLİK
BARINAKTA HORTUMLU SERİNLİK
Hava sıcaklığının 40 dereceyi bulduğu Antalya’da Büyükşehir Belediyesi Kepezaltı Sahipsiz Hayvan Barınağı’ndaki kedi ve köpekler vantilatör, fıskiye ve klima ile serinletiliyor.    Kavurucu sıcaklar, insanlar kadar hayvanları da kötü yönde...
26 Temmuz 2016 16:03
Font1 Font2 Font3 Font4

Hava sıcaklığının 40 dereceyi bulduğu Antalya’da Büyükşehir Belediyesi Kepezaltı Sahipsiz Hayvan Barınağı’ndaki kedi ve köpekler vantilatör, fıskiye ve klima ile serinletiliyor. 

 

Kavurucu sıcaklar, insanlar kadar hayvanları da kötü yönde etkiliyor. Büyükşehir Belediyesi, Kepezaltı Sahipsiz Hayvan Barınağı’nda bulunan hayvanları serinletmek için çeşitli yöntemler uyguluyor. Yazın kavurucu sıcaklarından etkilenmemesi için günün belirli saatlerinde köpekler fıskiyeler ile serinletiliyor.

sahipsiz-hayvanlara-su-ile-serinlik-(5)

MİNİK DOSTLAR MUTLU

Fıskiyelerin yetersiz kaldığı yerlerde ise vantilatör takviyesi yapılıyor. Sadece yaralı ve sahipsiz hayvanların değil engelli hayvanların da serinletildiği barınakta köpekler suyla serinletilmekten dolayı bir hayli mutlu. Suyu sevmeyen kedileri de unutmayan Büyükşehir Belediyesi, kedi bakım odalarına yerleştirdiği klimalar ile hayvanların imdadına yetişiyor.

 

 

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa