Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Başarılarımızı 2020 yılına taşıyacağız
Başarılarımızı 2020 yılına taşıyacağız
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, ye yıl mesajında şumları kaydetti:2019 yılını geride bırakırken yeni yılı büyük bir umut ve heyecanla karşılıyoruz. Yepyeni bir başlangıçla karşımızda duran 2020...
31 Aralık 2019 20:37
Font1 Font2 Font3 Font4

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, ye yıl mesajında şumları kaydetti:
2019 yılını geride bırakırken yeni yılı büyük bir umut ve heyecanla karşılıyoruz. Yepyeni bir başlangıçla karşımızda duran 2020 yılının, birçok güzelliği beraberinde getirmesini temenni ediyorum. Gerek siyasi gerekse ekonomik anlamda büyük çöküşler yaşayan ülkemiz, her anlamda büyük değişimlerin eşiğindedir.
Bu siyasal iklim değişikliğinin ilk adımlarını, 31 Mart yerel seçimlerle attık. Türkiye’nin üzerindeki toz bulutu yavaş yavaş dağılmakta ve ülkemizi aydınlatacak olan güneş yüzünü göstermektedir.
Türkiye’yi siyasi ve ekonomik bunalımdan kurtaracak olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin çatısı altında yürümenin gururu ve onurunu yaşamaktayım. Ülkemizi aydınlık yarınlara kavuşturacak genç, dinamik, heyecanlı ve mücadeleci kadroların içerisinde yer almanın ne kadar büyük bir şeref olduğunun bilinciyle, çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
Antalya Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere birçok ilçe belediyesini kazanırken, birçok ilçede ise oy oranımızda önceki yıllara göre büyük yükseliş sağladık. 31 Mart yerel seçimlerinde yakaladığımız büyük başarıyı daha ileri noktalara taşıyıp, Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşıyarak taçlandıracağız. İnanıyorum ki bu irade, azim ve mücadele ruhu ile iktidar değişikliğini beraberinde getirecek…
Ayrıca Türkiye’yi hak ettiği demokrasi, hukuk ve özgürlüğe kavuşturana kadar durmadan, yorulmadan çalışacağız. Ülkemizin ihtiyaç duyduğu ekonomik reformlarını gerçekleştirmek için, Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımamız gerektiği bilinciyle yolumuza devam ediyoruz. 2019’da elde ettiğimiz başarıları, 2020 yılında da sürdüreceğimize olan inancım tam.
Bu duygu ve düşüncelerle 2020 yılının tüm yurttaşlarımıza mutluluk getirmesini temenni ediyor, Antalya’mıza ve ülkemize barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa