Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Başkan Böcek, Alanyalılarla iftarda buluştu
Başkan Böcek, Alanyalılarla iftarda buluştu
Başkan Böcek, Alanyalılarla iftarda buluştu   Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanlığı ile birlikte gerçekleştirilen iftar yemeğinde Alanyalı vatandaşlarla bir araya geldi.    ...
4 Haziran 2018 12:13
Font1 Font2 Font3 Font4

Başkan Böcek, Alanyalılarla iftarda buluştu

 

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanlığı ile birlikte gerçekleştirilen iftar yemeğinde Alanyalı vatandaşlarla bir araya geldi.

 

 

Alanya Cuma Pazarı’nda gerçekleştirilen iftar yemeğine Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı, CHP milletvekili adayları Ali Takavut, Şengül Yeşildal, İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Saadet Partisi İlçe Başkanı Arif Gülşen, şehit aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Ezanın okunmasıyla birlikte oruçlarını açan davetliler, tasavvuf müziği dinletisi ve semazen gösterisi eşliğinde iftarlarını yaptı.

DSC 6628

2 bine yakın Alanyalının katıldığı iftarda kısa bir konuşma yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Alanyalı hemşehrilerimle bir arada olmaktan dolayı mutluyum. Sık sık Alanya’da vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Ramazan ayı birlik ve beraberliğin en müstesna yaşandığı aylardın biridir. Bu gün burada çok güzel birliktelik var. İftarımıza katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ülkemizin ve İslam aleminin Ramazan ayı mübarek olsun” dedi.

DSC 6733

İftar sonrasında Başkan Muhittin Böcek, Alanyalı vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Böcek, daha sonra esnaflara hayırlı işler diyerek, çaylarını içti. Başkan Böcek, vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılandı. Başkan Muhittin Böcek, Alanya ziyaretinde Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin ile de bir araya geldi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Alanya İlçe Başkanlığı Seçim irtibat Merkezi’ni ziyaret ederek, Alanya programını tamamladı.

DSC 6787YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa