Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Başkan Böcek Elmalı’da coşkuyla karşılandı
Başkan Böcek Elmalı’da coşkuyla karşılandı
Başkan Böcek Elmalı’da coşkuyla karşılandı Elmalı’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Esnaf Kefalet ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifi’nin Genel Kurulu Toplantısına katıldı. Ardından da bölge esnafını...
5 Mart 2017 15:26
Font1 Font2 Font3 Font4

Başkan Böcek Elmalı’da coşkuyla karşılandı

Elmalı’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Esnaf Kefalet ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifi’nin Genel Kurulu Toplantısına katıldı. Ardından da bölge esnafını ziyaret etti.

Elmalı İlçesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulunan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı’yla bir araya geldi. CHP İlçe Başkanı Şakir Aydın ve partililer tarafından karşılanan Başkan Böcek, teşkilat mensuplarıyla sohbet edip genel gündemi değerlendirdi. Başkan Böcek, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

ELMALI ESNAFI COŞKUYLA KARŞILADI

Elmalı’da bölge esnafını da ziyaret eden Başkan Muhittin Böcek, burada büyük bir sevinçle karşılandı. Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Güreş Takımı’yla birlikte çarşı esnafını tek tek ziyaret eden, onların elini sıkıp, “hayırlı işler” dileyen Başkan Muhittin Böcek, kaldırımda yolunu kesen vatandaşlarla da “ayak üstü” keyifli sohbet etti. Başkan Böcek’le birlikte Konyaaltı Belediyesi Güreş Takımı Antrenörü Hasan Aydın, başpehlivanlar İsmail Balaban, Turhan Balaban ve Hasan Cengiz’de vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

muhittin böcek elmalı1 001

ASIM TAN’DAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR

Esnaf ziyareti sonrasında esnafların genel kurulu toplantısına katılan Başkan Böcek, burada da büyük bir sevgiyle karşılandı. CHP Elmalı İlçe Başkanı Şakir Aydın ve yönetimiyle birlikte Elmalı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Toplantısı’na katılan Başkan Muhittin Böcek burada Kooperatif Başkanı Asım Tan ve esnaflar tarafından karışlandı. Elmalı İlçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş ve Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin’in de katıldığı toplantıda açılış konuşmasını yapan Asım Tan, Başkan Muhittin Böcek’e “Elmalı’nın çocukları” dediği İsmail Balaban ve Turhan Balaban’a kardeşlere sahip çıktığı için teşekkür etti.

Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin ise geçtiğimiz günlerde Elmalı Belediyesi ile Konyaaltı Belediyesi arasında imzalan “Konyaaltı’ndan Elmalı’ya Kültür Gezileri Protokolü”yle 4 bin kişinin Elmalı’ya geziye geldiğini belirterek, Başkan Böcek’e teşekkür etti.

Başkan Muhittin Böcek ise konuşmasında imzaladıkları kültür turları protokolü kapsamında düzenledikleri gezilerle Konyaaltı’ndan onlarca vatandaşı Elmalı’ya getirdiklerini belirterek, bunun da iki ilçenin kültür alış verişi adına son derece önemli olduğunu söyledi. Elmalı’nın başpehlivanlarının da büyük başarılara imza attığını ifade eden Muhittin Böcek, spora ve sporcuya destek verdiklerini bildirdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa