Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Başkan Böcek, güreşçilerini Kırkpınar’a uğurladı..
Başkan Böcek, güreşçilerini Kırkpınar’a uğurladı..
Başkan Böcek, güreşçilerini Kırkpınar’a uğurladı.. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, TC Başpehlivanı İsmail Balaban ve 39 güreşçisini, 13-15 Temmuz günleri arası gerçekleştirilecek olan 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine uğurladı. Konyaaltı...
4 Temmuz 2018 19:38
Font1 Font2 Font3 Font4

Başkan Böcek, güreşçilerini Kırkpınar’a uğurladı..

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, TC Başpehlivanı İsmail Balaban ve 39 güreşçisini, 13-15 Temmuz günleri arası gerçekleştirilecek olan 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine uğurladı.

Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Güreş Takımı, bu yıl 13-15 Temmuz günleri arasında 657.si gerçekleştirilecek olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri için tüm hazırlıklarını tamamladı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kamp sürecini başarıyla tamamlayan pehlivanları ile bir araya gelerek basın açıklaması yaptı.

Geçtiğimiz yıl İsmail Balaban ile Kırpınar’da altın kemeri omuzladıklarını dile getiren Başkan Muhittin Böcek, bu yıl da Antalya’ya altın kemer ile dönmek istediklerini söyledi. Başkan Muhittin Böcek, “657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri bu yıl 13-15 Temmuz günleri arasında yapılacak. TC Başpehlivanımız İsmail Balaban kardeşim, ikizi Turan, Hasan Cengiz ve İbrahim Çoraman ile birlikte 39 pehlivanlarımız saray içinde er meydanına çıkacak. Bu günlere gelmemize vesile olan güreşçilerimizin başta anne ve babalarının ellerinden öpüyorum. Kıymetli Hasan Aydın ve Ufuk Atalan hocamıza teşekkür ediyorum. Bu vesileyle rahmete kavuşan güreşçilerimizi de minnetle anıyorum. Geçtiğimiz yıl da Kırkpınar’da büyük bir sevinç yaşadık. Altın kemeri Antalya’mıza kazandırdık. Bu yıl da aynı sevinci yaşayacağımızı ümit ediyorum. 657. Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nde altın kemerin sahibi olacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

001

Kamp sürecini başarıyla tamamladıklarını dile getiren TC Başpehlivanı İsmail Balaban, Kırkpınar’dan altın kemer ile dönmek istediklerini söyledi. Altın kemerin ebedi sahibi olmak istediğini belirten İsmail Balaban, bu süreçte kendisine her zaman destek olan başta Muhittin Böcek olmak üzere antrenörleri Hasan Aydın ve Ufuk Atalan’a da ayrıca teşekkür etti.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa