Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Başkan Böcek, taksici esnafıyla buluştu
Başkan Böcek, taksici esnafıyla buluştu
Başkan Böcek, taksici esnafıyla buluştu Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Porto Bello Otel Taksi Durağı esnafıyla bir araya gelerek, taksi esnafını dinledi. Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali...
27 Mart 2017 22:09
Font1 Font2 Font3 Font4

Başkan Böcek, taksici esnafıyla buluştu

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Porto Bello Otel Taksi Durağı esnafıyla bir araya gelerek, taksi esnafını dinledi.

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan’ın ev sahipliğinde, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Porto Bello Otel Taksi Durağı esnafının sofrasına konuk oldu. Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere’nin de katıldığı kahvaltıda Başkan Böcek, taksi esnafıyla sohbet edip onların taleplerini dinledi.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Mehmet Ali Alkan, her hafta bir taksi durağında esnaflarla bir araya geldiklerini belirtirken Başkan Muhittin Böcek’e katılımlarından dolayı teşekkür etti. AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “ Konyaaltı büyük bir değişim ve gelişim gösterdi. Gelişen Konyaaaltı’nda Sayın Başkanın çalışmalarını takdir ediyorum. Esnafımızla bir araya geldiği için de teşekkür ediyorum” dedi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek ise konuşmasında, esnafın sorunlarını çözümü noktasında Şoförler Odası Başkan Mehmet Ali Alkan ve AESOB Başkanı Adlıhan Dere ile her zaman uyum içinde çalıştıklarını belirtti.

“Şoför arkadaşlarımızı, arkasında devlet sırrı konuşulacak adam diye görürüz” diyen Başkan Böcek, yeni turizm sezonu öncesinde taksi esnafına hayırlı işler diledi. Taksiciliğin, özellikle ekonomik olumsuzluklardan doğrudan etkilenen meslek grubu olduğunu dile getiren Muhittin Böcek, ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde taksicilerin de büyük bir özveriyle mesleklerini icra ettiklerini söyledi.

Toplantı sonrası Başkan Muhittin Böcek, parmağına konan uğur böceğini göstererek, taksicilerin uğuru olması dileklerinde bulundu.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa