Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Başkan Böcek’ten geleneksel iftar yemeği
Başkan Böcek’ten geleneksel iftar yemeği
Başkan Böcek’ten geleneksel iftar yemeği Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ramazan ayının 8. günü düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde Belediye çalışanlarıyla bir araya geldi. Yemeğe İlçe protokolü de katıldı. Konyaltı Belediyesi...
25 Mayıs 2018 09:56
Font1 Font2 Font3 Font4

Başkan Böcek’ten geleneksel iftar yemeği

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ramazan ayının 8. günü düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde Belediye çalışanlarıyla bir araya geldi. Yemeğe İlçe protokolü de katıldı.

Konyaltı Belediyesi çalışanları geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk, Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ayhan Abay, Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar, Antalya Konyaaltı Turizm Kültür ve Eğitim Vakfı (KONTEV) üyeleri, Batı Antalya Turizm Koruma ve Geliştirme Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) üyeleri, sporcular, Konyaaltı Kaymakamlığı birim müdürleri ile Konyaaltı Belediyesi personeli katıldı. Tahir Çetin’in okuduğu ezan ile birlikte oruçlarını açan davetliler, tasavvuf müziği dinletisi ve semazen gösterisi eşliğinde iftarlarını yaptı.

2konyaaltı iftar muhittin böcek

Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2 bine yakın davetlinin katıldığı iftarda konuşan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “18 Nisan 2018 tarihi itibarıyla Belediye Başkanı olarak 20. görev yılımı doldurdum. 126 personel ile başladığım bu görev de tüm zorlukları çalışanlarımla birlikte aştık. Tüm bu zorluklar neticesinde bugün Antalya’nın en modern ilçesi olan Konyaaltı’mıza bin 107 personelle hizmet veriyoruz. Başta Belediye çalışanlarım olmak üzere Konyaaltı ve Antalya’mıza hizmet veren herkese teşekkür ediyorum. Ramazan ayı birlik ve beraberliğin en müstesna yaşandığı aylardın biridir. Bu birlik ve beraberliğimiz olduğu sürece ne Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere gösterdiği yoldan yürümemiz engellenebilir, ne al bayrağımız iner, ne de ezanımız susar. Bu düşüncelerle tüm ülkemizin ve de İslam aleminin Ramazan ayının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İftar sonrasında ise Başkan Muhittin Böcek, davetlilerle tek tek el sıkışarak onlarla sohbet etti. İftarını yapan davetliler ise Başkan Böcek’e teşekkür etti.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa