Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Başkan Gül’ün gurur günü
Başkan Gül’ün gurur günü
Başkan Gül’ün gurur günü Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile eşi Neşe Gül, oğulları İsmail Hakkı’nın liseden başarıyla mezun olmasının sevincini ve gururunu yaşadılar. TED Koleji bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreninde...
1 Haziran 2017 11:10
Font1 Font2 Font3 Font4
Başkan Gül’ün gurur günü

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile eşi Neşe Gül, oğulları İsmail Hakkı’nın liseden başarıyla mezun olmasının sevincini ve gururunu yaşadılar. TED Koleji bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreninde Gül ailesinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile Neşe Gül çiftinin oğlu İsmail Hakkı Gül, TED Koleji’nin lise bölümünden başarı ile mezun oldu. Kızları Lavin ile birlikte mezuniyet törenine katılan Gül çifti büyük bir sevinç ve gurur yaşadılar.

DSC 4476 001

MUTLULULUĞUN RESMİ

İsmail Hakkı Gül’ün mezuniyet belgesini babası Mustafa Gül verirken duygu dolu dakikalar yaşandı. Belgesini aldıktan sonra anne ve babasına sarılan İsmail, onlara üzerindeki tüm emekleri için çok teşekkür etti.

 DSC 4361 001

TÜM ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR

Ailecek büyük bir mutluluk yaşadıklarını kaydeden Başkan Mustafa Gül, ”Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz. Daha nice başarıları birlikte kutlamayı diliyoruz. Bize bu günleri gösteren Allahıma şükürler olsun. Rabbimiz böyle bir gururu tüm anne babalara nasip etsin inşallah. Oğluma ve tüm öğrencilere YGS sınavında ve üniversite hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

DSC 4351 001

DSC 4476 001 DSC 4331 001YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa