Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
BAŞKAN MUHİTTİN BÖCEK’İN ANNELER GÜNÜ MESAJI…
BAŞKAN MUHİTTİN BÖCEK’İN ANNELER GÜNÜ MESAJI…
BAŞKAN MUHİTTİN BÖCEK’İN ANNELER GÜNÜ MESAJI… Dünyanın en güzel ve en değerli sıfatlarını hak eden kıymetli annelerimiz… Bugün sizin gününüz… Bugün, kendinizi çok daha özel hissedeceğiniz bir gün… Fedakârlık, sevgi,...
11 Mayıs 2019 02:41
Font1 Font2 Font3 Font4

BAŞKAN MUHİTTİN BÖCEK’İN ANNELER GÜNÜ MESAJI…

Dünyanın en güzel ve en değerli sıfatlarını hak eden kıymetli annelerimiz…

Bugün sizin gününüz…

Bugün, kendinizi çok daha özel hissedeceğiniz bir gün…

Fedakârlık, sevgi, mutluluk ve sabrın tek tarifi sizsiniz…

Biliyoruz ki ‘Cennet sizlerin ayaklarının altında’…

Duygularımızı tarif etmek için kelimelerin yetersiz kaldığı bu özel ve anlamlı günde iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı olan siz değerli annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.

Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü ve en kıymetlisidir. Bu sebeple annelerimizin değerini her daim bilmeli, gereken ilgi, alâka ve sevgiyi annelerimize göstermeliyiz.

Eli öpülesi sevgili annelerimiz…

Annelik hiçbir zenginlik ile ölçülemeyecek kadar değerli olan, dünyadaki en yüce duygu ve değerdir.Sonsuz sabrın, şefkat, merhamet ve iyiliğin sembolü olan değerli annelerimiz, benzersiz özverileri, sınırsız sevgileri ile yaşamımızın her evresinde en büyük güç kaynağımızdır. Bizlere dürüst, onurlu, ahlâklı ve iyi bir insan olabilmeyi öğreten, ilgiye ve sevgiye en çok ihtiyaç duyduğumuz anlarda şefkatle bağrına basan, büyüdüğümüzde bile bizden ilgisini esirgemeyen annelerimize sadece Anneler Günü’nde değil, yılın her gününde hak ettikleri saygıyı göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle beni bu dünyaya getiren, bakıp büyüten, şehrime hizmet edebilme imkânı veren annem başta olmak üzere ebediyete intikal eden tüm annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bu ülke için canlarını vermiş şehitlerimizin anaları başta olmak üzere hoşgörü, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler diliyorum.

Siz değerli annelerimize en derin sevgi ve saygılarımı sunuyor, ellerinizden öpüyorum.

Muhittin BÖCEK
Antalya Büyükşehir Belediye BaşkanıYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa