Kapat
Başkan Uysal gençlerle buluştu
Başkan Uysal gençlerle buluştu
Muratpaşa Belediye Başkanı Avukat Ümit Uysal, Rotaract 3.Grup üyeleri 1.Ortak toplantısında gençlerle bir araya geldi. Antalya’daki 7 Rotaract kulübünün tüm üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda yönetim anlayışı ve nasıl bir...
16 Ağustos 2014 17:01
Font1 Font2 Font3 Font4

Muratpaşa Belediye Başkanı Avukat Ümit Uysal, Rotaract 3.Grup üyeleri 1.Ortak toplantısında gençlerle bir araya geldi.

Antalya’daki 7 Rotaract kulübünün tüm üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda yönetim anlayışı ve nasıl bir Muratpaşa hayal ettiğini gençlere anlatan Başkan Uysal, bu tip buluşmaları çok önemsediğini ifade etti. Uysal, proje ortaklıklarına açık olduklarını söyledi.

ÖNCE İNSAN

3

Konuşmasına “insan” odaklı yönetim anlayışını özetleyerek başlayan Uysal, “Biz modern çağa yakışır kaldırımı , düzgün asfaltlanmış sokakları ve kültürel anlamda nitelikli etkinlikleriyle yaşayan, önce insanımızı mutlu eden bir Muratpaşa hayal ediyoruz. Bu hayalimiz samimi ve gerçekçidir. Dev kuleler ya da mega projeler diyerek ütopik söylemlerden kaçınıyor Muratpaşalımızın mutlu ve eşit hizmet aldığı bir belediyecilik anlayışı sergilemeye çalışıyoruz” dedi.

 

ÖZÇEKİM YAPTILAR

Kulüp üyelerinin sorularını da yanıtlayan Başkan Uysal, Muratpaşa’nın kentin kalbi olduğuna değinerek gençlerin sokak festivalleri konusundaki proje önerilerini de seve seve değerlendireceklerini de ifade etti. Rotaract Antalya Kaleiçi Dönem Başkanı Emine Kaplan Talay ise başkan Uysal’a ahşap el yapımı bir kumbara hediye etti. Başkan Uysal, daha sonra gençlerin özçekiminde yerini aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa