Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
BAYRAM KURTULUŞ OLSUN
BAYRAM KURTULUŞ OLSUN
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramı dolayısıyla belediye personeliyle bayramlaştı. Başkan Tütüncü, “Başta Filistin ve Suriye olmak üzere yeryüzünün bütün coğrafyasında düşman çizmesi altında ezilen kardeşlerimizi de unutmamamız lazım”...
26 Temmuz 2014 02:47
Font1 Font2 Font3 Font4

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramı dolayısıyla belediye personeliyle bayramlaştı. Başkan Tütüncü, “Başta Filistin ve Suriye olmak üzere yeryüzünün bütün coğrafyasında düşman çizmesi altında ezilen kardeşlerimizi de unutmamamız lazım” dedi.

 

Kepez Belediyesi’nde bayramlaşma töreni başkanlık makamında yapıldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye başkan yardımcılarıyla birlikte tüm çalışanlarının tek tek Ramazan Bayramı’nı kutladı. Başkanlık makamında gerçekleşen bayramlaşma törenine, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye çalışanları katıldı.

Çalışanlarının tek tek elini sıkarak Ramazan Bayramı’nı kutlayan Başkan Tütüncü, birlik ve beraberlik içerisinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Başkan Tütüncü, “İlk bayramlaşmayı ailemizle birlikte yaptık. 6 yıldır ilk bayramlaşmayı belediyemizde personelimizle yapıyoruz. Gerçekten güzel bir ortam. Belediyede güzel bir hava oldu.” dedi.

Kepez ilçesinde bayramın sorunsuz bir şekilde kutlanması için zabıta, temizlik ve sağlık işleri ekiplerinin bayram süresi boyunca fazla mesai yapacaklarını belirten Başkan Tütüncü, “Umarım bu bayram, dünya mazlumlarına bir kurtuluş olur. Başta Filistin ve Suriye olmak üzere yeryüzünün bütün coğrafyasında düşman çizmesi altında ezilen kardeşlerimizi de unutmamamız lazım.” ifadesini kullandı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa