Kapat
BBP’Lİ KIZILKAYA’DAN EMNİYET’E ZİYARET
BBP’Lİ KIZILKAYA’DAN EMNİYET’E ZİYARET
Büyük Birlik Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hulusi Kızılkaya Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.   Seçim çalışmaları kapsamında birçok ziyaret gerçekleştiren...
5 Mart 2014 15:54
Font1 Font2 Font3 Font4

Büyük Birlik Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hulusi Kızılkaya Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

Seçim çalışmaları kapsamında birçok ziyaret gerçekleştiren Büyük Birlik Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hulusi Kızılkaya ve ekibi Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul’u makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette ilk sözü alan Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul Kızılkaya’ya başarılar dilerken; “Öncelikle bu nazik ziyaretinizden dolayı size ve ekibinize teşkilatım adına çok teşekkür ediyorum. Bilindiği üzere ülkemiz bir seçim sürecine girdi. Bizim öncelikli olarak en büyük temennimiz bu seçimlerin hiçbir sıkıntı ve sorun yaşanmadan adeta bir bayram havasında geçmesidir. Bu kapsamda da emniyet olarak bütün tedbirlerimizi en ince detayına kadar aldık. İnşallah vatandaşlarımız huzur ve güven içinde yurttaşlık görevlerini yerine getirecekler. Bende bu anlamda size ve ekibinize yapılacak olan yerel seçimlerde sonsuz başarılar diliyorum” dedi. Tonbul’un ardından söz alan Büyük Birlik Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hulusi Kızılkaya; “Bizde ekip olarak size yeni görevinizde üstün başarılar diliyoruz. Antalya gibi bir yeryüzü cennetini aldığınız tedbirler ve teşkilatınızın öz verili çalışmalarıyla bizlere bir gül bahçesine çevirmenizden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Böylesine hassa bir kentte yani turizmin başkenti, ülkemizin dünyaya açılan penceresi olan bir ilde görev yapan polis teşkilatımızın Allah yar ve yardımcısı olsun. Bizler gerek sıradan vatandaş gerekse siyasiler olarak teşkilatınızın bize ihtiyaç duyduğu her ortamda göreve hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz” dedi. Ziyaret Büyük Birlik Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hulusi Kızılkaya’nın Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul’a Antalyaspor forması ve kaşkolu hediye etmesiyle sona erdi. Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul’un ardından Antalya Trafik Şube Müdürü Mehmet Vural’a da bir ziyaret gerçekleştiren BBP ekibi burada da güler yüzle karşılandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vural Kızılkaya ve ekibine başarılar dileyerek; “Bizim gayemiz seçimlerin huzur ve güven ortamında geçmesi. Bu anlamda da bize düşen bütün görevleri tam ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için büyük bir gayret içindeyiz. Ben yapılacak olan seçimlerin başta ülkemiz olarak herkese hayırlar getirmesini temenni ediyor, sizlere de başarılar diliyorum” dedi. Vural’ın ardından konuşan BBP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hulusi Kızılkaya; “Söylediklerinizin noktasına virgülüne kadar bende katılıyorum. Ümit ve temenni ediyorum ki ülkemiz bu seçimle iyi bir demokrasi sınavından geçecektir. Bizim gayemiz çok olmak değil, bizim gayemiz elit yani insanlarla birlikte olmak, temiz ve dürüst siyaset yaparak ülkemize faydalı olmaktır. Tek gayemiz tek amacımız, tek düşüncemiz bu” dedi.

emn 3YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa