Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Binali Efe’ye önemli görev
Binali Efe’ye önemli görev
Binali Efe’ye önemli görev  Alevi kanaat önderlerinden olan ve daha önce çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yönetiminde görev alan Binali Efe, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Merkez Yönetim Kurulu’na...
14 Haziran 2018 11:51
Font1 Font2 Font3 Font4

Binali Efe’ye önemli görev

 Alevi kanaat önderlerinden olan ve daha önce çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yönetiminde görev alan Binali Efe, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Merkez Yönetim Kurulu’na seçildi.  Genel Sayman olarak görev yapacak olan Efe,”Tavandan tabana barışı inşa etmek için çalışacağız” dedi.

Alevi kanaat önderlerinden olan ve daha önce de Antalya’daki çeşitli alevi derneklerinde ve sivil toplum kuruluşlarının yönetiminde yer alan Binali Efe, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Merkez Yönetim Kurulu’na seçildi.

2 111009998 10205215649484313 8639826967588825120 n

EFE GENEL SAYMAN OLDU

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Merkez kongresinde Binali Efe’nin de içinde yer aldığı liste yönetime seçildi. Vakfın yönetim kurulu görev dağılımı şu şekilde oldu.

Genel Başkan: Ercan Geçmez

Genel Başkan Yardımcıları: Nusret Tunç ve Kamber Yurdakurban

Genel Sekreter : Hüseyin Gülseven

Genel Sayman : Binali Efe

Yönetim Kurulu üyeleri: Gülümser Altuntaş ve Dr. Rıza Akdeniz .

Denetim Kurulu : İbrahim Erzincanlı İsmail Cem Aldut Deniz Gedik

Disiplin Kurulu: Celal Özer, Alemder Çoşkun, Mustafa Alkan

1 1

“BARIŞI İNŞA ETMEYE SÖZ VERİYORUZ”

Kendisini bu görev layık gören delgelere ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Binali Efe, “An itibariyle 2 yıllık görevimiz süresince, en iyi şekilde tüm bilgi ve tecrübelerimizi arkadaşlarımızla vakfımızı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Alevilik ruhuna yakışır her türlü çalışmayı yapacağımıza, tavandan tabana barışı inşa edeceğimize, tüm şubelerinizin başkan ve yöneticileriyle kardeşcesine aydınlık günler için var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz.  Vakfımızın kurucularına ve onursal Başkanımız Ali Doğan’na, vakfımızın bu günlere gelmesini sağlayan tüm emeği geçenlere, bizden önceki yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

5 1 3 1YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa