Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
“BİZ İNANCIMIZLA VARIZ”
“BİZ İNANCIMIZLA VARIZ”
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kuran Kursu kursiyerlerini ziyaret etti “BİZ İNANCIMIZLA VARIZ” Çamyuva Balçıklı Cami Kuran Kursu kursiyerleri ile kahvaltıda buluşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ Son olarak...
27 Mart 2017 19:15
Font1 Font2 Font3 Font4

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kuran Kursu kursiyerlerini ziyaret etti

“BİZ İNANCIMIZLA VARIZ”

Çamyuva Balçıklı Cami Kuran Kursu kursiyerleri ile kahvaltıda buluşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ Son olarak 15 Temmuz Darbe girişimlerinde ortaya çıkan yobaz hainlere karşı dinimizi doğru öğretmeliyiz. Çünkü biz inancımızla varız” diye konuştu.

Balçıklı Camii Kuran Kursu’na devam eden kadınlar Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e, kursa  katkılarından dolayı teşekkür etmek amacıyla, bir kahvaltı verdiler. Başkan Gül’ü Kurs Eğitmeni Ayşegül Altıntaş ile Camii İmamı Enis Güneş karşıladı.

“YOBAZ HAİNLERE YOL VERMEYİZ”

Bu buluşmadan çok mutlu olduğunu kaydeden Başkan Gül, “İnancımız bizim için vazgeçilmezdir. Bu ülkeyi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, imanımız ve inancımız sayesinde kurduk. İnancımıza sonuna kadar sahip çıkacağız. Ama bir 15 Temmuz yaşadık. Dinimizi kullanarak çıkar sağlamaya çalışan yobaz hainler darbe yapmaya kalktı. Neyse ki bu girişim 3-4 saatte püskürtüldü.  Böyle hainlere yol vermemek için dinimizi sizin gibi hocalarımız doğru öğretmeli ve anlatmalı. Yobaz hainlere yol vermemekte ve bize Muhammed Mustafa’nın(S.A.V.) bıraktığı dini sonuna kadar korumakta kararlıyız” şeklinde konuştu.

mustafa gül kuran kursu 001

“HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ”

Kurs Eğitmeni Ayşegül Altıntaş, “Geçen yıl açıldı kursumuz. Büyük katkınız oldu. Sizi burada ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz. Birkaç eksiğimiz daha var. Onları da gidereceğinize inanıyoruz” dedi. Cami İmamı Enis Güneş de katkılarında dolayı Başkan Gül’e teşekkür etti. Gül, kuran kursları için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi. Konuşmalardan sonra Başkan Gül’e Kelime-i Tevhit tablosu hediye edildi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa