Kapat
BÖCEK PINARBAŞI’NDA
BÖCEK PINARBAŞI’NDA
Konyaaltı Belediye Başkanı ve CHP Konyaaltı Belediyesi Başkan adayı Muhittin Böcek, Pınarbaşı Mahallesi Kapalı Semt Pazarını gezerek esnaf ve vatandaşları selamladı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, meclis üyesi adaylarıyla birlikte Pınarbaşı Mahallesi Kapalı...
24 Mart 2014 13:15
Font1 Font2 Font3 Font4

Konyaaltı Belediye Başkanı ve CHP Konyaaltı Belediyesi Başkan adayı Muhittin Böcek, Pınarbaşı Mahallesi Kapalı Semt Pazarını gezerek esnaf ve vatandaşları selamladı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, meclis üyesi adaylarıyla birlikte Pınarbaşı Mahallesi Kapalı Semt Pazarını ziyaret etti. Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte esnafı ve pazar alış-verişi yapan vatandaşları ziyaret eden Başkan Böcek, büyük bir sevgiyle karşılandı.

muhittin-bocek-pınarbasi

Çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgi veren Başkan Böcek, Pınarbaşı Mahallesi’nde alt yapı çalışmalarını tamamladıklarını, Üniversite Caddesi’ni de düzenleyerek 4 şeritli modern bir yol yaptıklarını ve geçtiğimiz günlerde halkın kullanıma açtıklarını söyledi.

Bunun yanı sıra mahalleye modern bir park yaptıklarını da ifade eden Başkan Böcek, gerek yeşil dokusuyla gerek ise modern kimliğiyle Pınarbaşı’nın Antalya’da örnek mahalleler arasında yer aldığını bildirdi. Pazar yerinde vatandaşların sıcak yaklaşımından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Böcek, çocuklara da özel bir ilgi gösterdi.

 muhittin-bocek-kayadüzü
Başkan Böcek, Kayadüzü’nün 10. yılı etkinliğinde

Konyaaltı Belediye Başkanı ve CHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, Amasya Merzifon Kayadüzü Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin 10. yıl dönümü etkinliğine katıldı.

Bağlı oldukları yörenin kültürünü yaşadıkları şehirlere taşıyan hemşehri dernekleri Konyaaltı’nda daha bir mutlu. Her zaman hemşehri derneklerinin destekçi olan ve onları hiçbir zaman yalnız bırakmayan Konyaaltı Belediyle Başkanı ve CHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, Amasya Merzifon Kayadüzü Kültür ve Yardımlaşma 
Derneği’nin 10. yıl dönümü etkinliğine katıldı.

CHP Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal’ında katıldığı etkinlikte konuşan Başkan Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak yapmış oldukları hizmetlerle ilçede herkesin barış ve huzur içinde yaşamasını amaçladıklarını söyledi. Bağlı oldukları kültürleri şehrimizde yaşatmak isteyen hemşehri derneklerin Antalya’da farklı renkler oluşturduğunu ifade eden Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak her zaman onların gurbet 

duygularını hafifletmeye çalıştıklarını söyledi.

Nobel Restoran’da düzenlenen etkinlikte Amasya Merzifon Kayadüzü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüseyin Bambal, Başkan Böcek, hemşehri derneklerine verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa