Kapat
BÖCEK’DEN ANLAMLI DESTEK
BÖCEK’DEN ANLAMLI DESTEK
Genç Bedensel Engelliler Sanat Tiyatrosu (Genç BEST)’nun “Mutfak Cadıları” adlı oyununa ev sahipliği yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhuttin Böcek, oyun sonunda engelli 9 ihtiyaç sahibine tekerlekli sandalye hediye etti.   ...
6 Mart 2014 15:40
Font1 Font2 Font3 Font4

Genç Bedensel Engelliler Sanat Tiyatrosu (Genç BEST)’nun “Mutfak Cadıları” adlı oyununa ev sahipliği yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhuttin Böcek, oyun sonunda engelli 9 ihtiyaç sahibine tekerlekli sandalye hediye etti. 

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin “Parti Okulu Üye Temel Siyaset Eğitimi” projesi kapsamında  Genç Bedensel Engelliler Sanat Tiyatrosu (Genç BEST) oyuncuları, “Mutfak Cadıları” adlı oyun sergiledi. Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu’nda sahnelenen oyunu, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek eşi Hava Böcek’le birlikte izledi. CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Pınar Toğaç’ta, çok sayıda tiyatro severle birlikte Genç BEST’e destek için salonda yerini aldı.

DSC_9735

Mutfak Cadıları adlı oyun ile sahne alan Genç BEST, reyting almak için tasarlanmış diziler, haberler ve şov programlarının gerçek hayatlar üzerindeki olumsuz etkilerini esprili bir dille eleştiriyor. Başkan Böcek, ülkemizde birçok televizyon programının reyting alabilmek adına içerikten uzak amaçsızca bizlere sunulduğunu belirterek, özellikle gençlerin bu programlardan olumsuz etkilendiğini söyledi. Genç BEST oyuncularının Mutfak Cadıları oyunu ile bu hususa dikkat çektiğini ifade eden Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak ürettikler insan odaklı projelerle, insan yaşamını daha güzel kılmaya çalıştıklarını kaydetti.

DSC_9705

Muhittin Böcek, Genç BEST’in hazırlayıp sunduğu “Mutfak Cadıları” adlı oyunun sonunda engelli bireylerin yaşamlarını biraz daha kolaylaştırmak adına ihtiyaç sahibi 9 kişiye tekerlekli sandalye hediye etti. Başkan Böcek’e desteklerinden teşekkür plaketi takdim edildi

DSC_9750YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa