Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
BU ALTINCI OLDU
BU ALTINCI OLDU
ANTALYA’da kaldığı sığınma evinden başka bir ile sevk edilmek istendiğini öğrenen 23 yaşındaki Suna K., intihara kalkıştı. Olay, Kepez İlçesi Ahatlı Mahallesi’ndeki sığınma evinde meydana geldi. Daha önceden çeşitli nedenler...
23 Mayıs 2015 12:07
Font1 Font2 Font3 Font4

ANTALYA’da kaldığı sığınma evinden başka bir ile sevk edilmek istendiğini öğrenen 23 yaşındaki Suna K., intihara kalkıştı.

Olay, Kepez İlçesi Ahatlı Mahallesi’ndeki sığınma evinde meydana geldi. Daha önceden çeşitli nedenler yüzünden 5 kez intihara kalkışan Suna K., sürekli olay çıkardığı için başka bir ile sevk edileceğini öğrenince dün saat 17.20 sıralarında intihar girişiminde bulundu.

b77dcf7e94ea6f8b3ae1e7338847dd29

 

Odasının penceresine çıkan Suna K., karardan geri dönülmesini istedi. Görevlilerin yardım sözü vermesine rağmen odasında bulunan bütün eşyalarını aşağı atan Suna K., yaşamına son vermek istediğini söyledi. Bunun üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri çağrıldı. Kısa sürede gelen ekipler önlem alırken, Suna K. pencereden sarktı. Suna K.’nin bir anlık dalgınlığından yararlanan Kepez Asayiş Büro Amiri Yardımcısı komiser Birson Ergene, genç kızı yakalayıp kurtardı. Suna K., tedavi için hastaneye götürüldü.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa